18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:29
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
🔥 Mili Policjanci z Francji - teraz popularne
Avatar
bloodwar 2014-04-10, 19:25 18
Trotuar - jaka pojebana nazwa na chodnik
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-04-10, 19:54 7
typowa nowobogacka kurew, dla takich najlepiej by bylo zeby wraz ze wzrostem bogactwa zanikaly paragrafy i rosla "wolnosc"
Zgłoś
Avatar
Adash1991 2014-04-11, 4:43 8
Ikonowicz?
Zgłoś
Avatar
____ 2014-04-11, 14:18 1
przez te ruskie filmy coraz lepiej rozumie kacapski, mam nadzieje że to nie jest podstępna rusyfikacja ze strony putina :O
Zgłoś
Avatar
abcdefgz 2014-04-11, 14:28 2
mare30ks, Nawet tutaj doszukujesz się złych burżujów
Zanim użyjesz jakichś kretyńskich cudzysłowów, naucz się wpierw co oznacza słowo wolność i dlaczego pojęcie które się za nim kryje jest ważne, idioto.
Zgłoś
Avatar
CzłowiekDepresja 2014-04-11, 15:17 1
Kezcuz, on jest chyba typowym polaczkiem, który ma ból dupy, że ktoś ma lepiej niż on sam. Od wolności to Ty się odpierdol mare30ks, śmieję się z Ciebie jak taka poobijana Toyota jest dla Ciebie wyznacznikiem bogactwa.
Zgłoś
Avatar
abcdefgz 2014-04-11, 15:30 1
CzłowiekDepresja, To nawet nie polaczek, to jest wojownik interwencjonizmu, prawa pracy i płacy minimalnej...troglodyta poprostu
Zgłoś
Avatar
jesc 2014-04-11, 16:58
pałkownikowi już ktoś przyjebał chyba pałką w maskę za prowadzenie podobnych manewrów
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-04-11, 18:25
bloodwar napisał/a:

Trotuar - jaka pojebana nazwa na chodnik


W języku polskim też występuje słowo trotuar jako synonim chodnika.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-04-11, 18:32
@keczup - szkoda ze dla was wolnosc i racja jest uzalezniona od kasy

zabawne ze wy wszedzie mozecie pierdolic glupoty o lewakach itp przy kazdym mozliwym temacie i jest ok.a starczy ze ktos napisze o bogatej kurwie i juz sie sracie doszukujac sie odwiecznego przesladowanje. ciezko o wiekszych hipokrytow niz gimbokorwinow

oh nie czlowiekdepresja sie ze mnie smieje przed kompem. co ja zrobie. co za tragedia ty nawet roweru nie masz a potrafisz ocenic wartosc samochodu. Widac ze jestes specjalista od wszystkiego

kazdy wasz post gimbusy jest wylewem maksymalnej glupoty, obludy i hipokryzji. ale za to ile sie ppsmiac z was mozna
Zgłoś
Avatar
abcdefgz 2014-04-11, 19:41 1
mare30ks napisał/a:

szkoda ze dla was wolnosc i racja jest uzalezniona od kasy
:


Do libertarianina piszesz taki tekst, i co ja mam ci chłopie odpowiedzieć, co ja mam tłumaczyć .... mam ci wykładać ze 2+2=4? Wklejać w post skany książek...?
Krytykujesz wolnościowców bez zrozumienia fundamentów logicznych i etycznych na których oparta jest ich myśl, nie jesteś nawet świadom swojej kompromitacji.
Jedyne co prezentujesz na tym forum to albo szydzenie albo linkowanie populistycznych artykułów albo puste hasła o tym jacy to pracodawcy zawsze są źli i że prawo pracy ochroni nas przed nimi...
Skoro zawsze jesteś taki chętny do wypowiedzi w tematach zahaczających o politykę, to proszę, napisz co jest twoim zdaniem słuszne w takim razie? Czym ma być państwo? O jakie podstawy aksjologiczne ma być oparty system organizacji ekonomii, społeczeństwa?
Zgłoś
Avatar
lilmuzynio 2014-04-11, 21:25
Co on tam kurwa spluwę mu pokazał czy jak?
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2014-04-12, 0:49
On był tam sam? Nierozsądny gość. Ja pomalutku przepchałbym go i pojechał dalej.
Zgłoś
Avatar
PapaSmurf 2014-04-12, 11:13
@up. dlatego nie masz prawa jazdy i zapierdalasz z plecakiem do gimbazy autobusem.
Zgłoś