18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:48
Avatar
SamSobieBogiem 2013-11-22, 18:51 2
przesadzone, bo najpierw by przyjechała zrobiła oględziny, a potem dopiero solidną awanturę i strzeliła focha. jednak dobra metafora

jesli kobieta pyta was co to za dziewczyna (ta nieznajoma skądś tam) to znaczy, że jeszcze jej zależy
Zgłoś
Avatar
actionbronson 2013-11-22, 20:02
hahahahaha.. so true
Zgłoś
Avatar
Bo_Tak 2013-11-22, 20:14 14
Piti1234555 napisał/a:


jesli kobieta pyta was co to za dziewczyna (ta nieznajoma skądś tam) to znaczy, że jeszcze jej zależy



To znaczy żeby szykować się na "dyskusję", i lepiej wyjaśnić wszystkie wątpliwości w tempie expresowym zanim same sobie wymyślimy i zapytamy drugi raz- co to za kurwa
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-11-22, 20:52 38
Bo_Tak napisał/a:



To znaczy żeby szykować się na "dyskusję", i lepiej wyjaśnić wszystkie wątpliwości w tempie expresowym zanim same sobie wymyślimy i zapytamy drugi raz- co to za kurwa



Niewinny facet miałby się jeszcze z czegoś tłumaczyć przez wasze zachcianki? Buhaha, jeszcze czego. Tak robią tylko Ci co się dali wytresować, a takie "coś" już trudno nazwać facetem. Jednak będę wyrozumiały dla Ciebie, patrz niżej.

Zgłoś
Avatar
Bo_Tak 2013-11-22, 21:09 2
POLAK_nie_polaczek napisał/a:



Niewinny facet miałby się jeszcze z czegoś tłumaczyć przez wasze zachcianki? Buhaha, jeszcze czego. Tak robią tylko Ci co się dali wytresować, a takie "coś" już trudno nazwać facetem. Jednak będę wyrozumiały dla Ciebie, patrz niżej.

Obrazek



Chyba baby dawno nie miałeś... Nie spełniasz "zachcianek" to i baba Twoich nie spełni i idziesz w odstawkę, tyle, a kuchnie mam w remoncie
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-11-22, 21:24 11
Bo_Tak napisał/a:



Chyba baby dawno nie miałeś... Nie spełniasz "zachcianek" to i baba Twoich nie spełni i idziesz w odstawkę, tyle, a kuchnie mam w remoncie



Nie zrozumiałaś, więc Ci wytłumaczę. Chodzi mi o zachcianki wymyślone z dupy, nie myl ich z prawdziwymi(niestety kobiety to mylą właśnie najczęściej). Co do innych zachcianek to zgadzam się w pełni. Facet wymasuje stopy, dopieści ciałko, wyliże dokładnie muszelkę, a w zamian za to dostanie soczystego loda, jeszcze do tego zimne piwko w trakcie i papieroska "po". Jeśli taki układ nie działa, to trzeba szybko zmienić osobę, z którą się jest.
Zgłoś
Avatar
Bo_Tak 2013-11-22, 21:46 5
POLAK_nie_polaczek napisał/a:



Facet wymasuje stopy, dopieści ciałko, wyliże dokładnie muszelkę, a w zamian za to dostanie soczystego loda, jeszcze do tego zimne piwko w trakcie i papieroska "po". Jeśli taki układ nie działa, to trzeba szybko zmienić osobę, z którą się jest.



I tak to powinno działać
Zgłoś
Avatar
chubert 2013-11-22, 23:13 15
@UPy no tak... baba jak zwykle zrobi zamieszanie, a potem "no rzeczywiście masz rację". Wasz dialog idealnie oddaje rozmowy z kobietami
Zgłoś
Avatar
Condrus 2013-11-22, 23:14
To jest z " jeb z dzidy"

Zawsze do usług.
Zgłoś
Avatar
Maciek22377 2013-11-22, 23:27
Co to kurwa jest, jakim cudem to się dostało na główną!? Na fb jakieś głupie pizdy to dodają hehając z tego jak ja pierdole, a ja to widze na sadolu...
Zgłoś
Avatar
ChytrusWodzem 2013-11-22, 23:36
"żrodlo - nie mam pojecia", a na dole napisane "jebzdzidy" -.-"
Zgłoś
Avatar
plantatorgroszku 2013-11-22, 23:45 9
@up możesz sobie wpisać spostrzegawczość do CV
Zgłoś
Avatar
J................S 2013-11-23, 0:06 2
@up raczej przypiąć sprawność harcerską 
Zgłoś
Avatar
renegade88 2013-11-23, 8:35
youtube.com/watch?v=r0krXwFM-yY

jak ktoś by nie wiedział zaje**** z YT
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie