18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
🔥 Poskromienie przygłupa w Pradze - teraz popularne
Avatar
Tadziuu 2013-08-05, 19:12
nocnik napisał/a:

jeszcze trochę to każde potkniecie na ulicy tu będą wstawiać i się jarać jak ktoś prawie jebnął!
HELLO - robi co robi i zapewne wypi..la się kilka razy na godzinę a nic specjalnego tutaj nie widziałem - dajcie mi rower taką górkę i zapewniam , że przy 1 próbie walnę glebę jeszcze lepiej.



Wiesz, nic nie stoi na przeszkodzie żebyś wsiadł na rower, rozpędził się i zajebał z barana w mur przy okazji to nagrywając. Milion piw gwarantowane.

Nie podoba się to wyjdź.
Zgłoś
Avatar
AnalTerror666 2013-08-05, 20:14
nocnik napisał/a:

jeszcze trochę to każde potkniecie na ulicy tu będą wstawiać i się jarać jak ktoś prawie jebnął!
HELLO - robi co robi i zapewne wypi..la się kilka razy na godzinę a nic specjalnego tutaj nie widziałem - dajcie mi rower taką górkę i zapewniam , że przy 1 próbie walnę glebę jeszcze lepiej.



1. Zesrałbyś się a nie zjechał ze speedboxa.
2. Jak już cię by ktoś zepchnął z niego, o ile byś dojechał, to nie był byś wstanie zrobić ŻADNEGO triku, ba nawet byś pewnie nie przeskoczył.
Zgłoś
Avatar
mexik 2013-08-05, 22:53
Kanabuhochi napisał/a:

Jak to nieudany, przecież jebnął o glebę.



Nieudany bo się podniósł o własnych siłach
Zgłoś
Avatar
sebamaly 2013-08-05, 23:17
kumpel to ma juz nowa rame? bo to chyba jemu w ostrzycach przy big airze pękła..
Zgłoś
Avatar
Anchev 2013-08-05, 23:22
Buty na nogach, nie ma po co oglądać.
Zgłoś
Avatar
Tadziuu 2013-08-05, 23:26
sebamaly napisał/a:

kumpel to ma juz nowa rame? bo to chyba jemu w ostrzycach przy big airze pękła..



To stary filmik, wtedy miał jeszcze octana. A rama na gwarze jest, teraz jeździ na pożyczonej.
Zgłoś
Avatar
Rusznic 2013-08-06, 2:18 1
Nie wyszło ale się zdarza, się wstaje kurz się strzepuje i się próbuje tak długo aż się nogi połamie . Nikt backflipa z kołyski nie zrobił.
Zgłoś
Avatar
betonowychlopiec 2013-08-06, 21:07 1
ziemia pyyyyycha rurki to podstawa a nóg nie połamałem tylko szprychy z 15 prób później
pozdro Tadziu
Zgłoś