18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Smutas 2013-02-05, 8:48 36
Biedny latino, ty to masz co wspominać...
Zgłoś
Avatar
latino 2013-02-05, 9:06 9
No mam... Wspominam jak smutasa ksiądz zapinał...
Zgłoś
Avatar
snik0 2013-02-05, 9:13
Zapewno grafika nawiązuje do wszystkich obrazków tworzonych przez gimbiaze z losowo znalezionych "ikon" lat 90tych i podpisem "jeśli to pamiętasz to ...."
Zgłoś
Avatar
R................t 2013-02-05, 11:15
Proszę krem analny z pozytywnym atestem instytutu matki i dziecka
PO CO PANU TO???????
no cóż - żeby dziecko pupa nie bolała.
Zgłoś
Avatar
deniZ 2013-02-05, 11:25 3
Po wstawce widze, ze Latino mial ciezko dziecinstwo.
Po jego avatarze, ze teraz cwiczy i albo bedzie ksiedza bic albo to polubil i szuka przyjaciol na silowni
Zgłoś
Avatar
Regulus 2013-02-05, 11:43
Chujowe to dość dobre słowo.
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2013-02-05, 13:35 2
Ci co postawili piwa pamiętają jak widać ;]
Zgłoś
Avatar
kosmozordtje 2013-02-05, 14:10
reeses sa zajebiste. czemu sie dopierdalasz?
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2013-02-05, 14:49
Nosz kurwa wasza mać, znów się jakiś spierdolony "ateista" chce popisać przed resztą spierdolonych ateistów. Zauważcie jedną prawidłowość, z tego co ja zaobserwowałem to w 95% wszystkie sprzeczki nt wiary na sadolu zaczynają gimboateiści... Wy chyba macie naprawdę nieudane życie
Zgłoś
Avatar
Siekiernik 2013-02-05, 15:06 5
@up zauważ że tylko ty spinasz tu dupę. Zapewne gdyby to był obrazek satyryczny o muzułmanach to byś miał ubaw. A pierdolenie głupot że każdy ateista= gimboteista jest tak samo słuszne jak twierdzenia że każdy chrześcijanin to jebnięty katol (tak na marginesie ty teraz prezentujesz poziom wypowiedzi katola). Twoja hipokryzja aż razi w oczy.

Pozdrowienia dla wszystkich normalnych chrześcijan i ateistów, którzy nie srają po każdym obrazku na temat religii czy filozofii życia... wiem że jest was mało
Zgłoś
Avatar
Zimny_browar 2013-02-05, 15:16
~Sklej napisał/a:

Nosz kurwa wasza mać, znów się jakiś spierdolony "ateista" chce popisać przed resztą spierdolonych ateistów. Zauważcie jedną prawidłowość, z tego co ja zaobserwowałem to w 95% wszystkie sprzeczki nt wiary na sadolu zaczynają gimboateiści... Wy chyba macie naprawdę nieudane życie



Tak.
Zgłoś
Avatar
artis1990 2013-02-05, 16:05 2
Jeżeli macie robić takie obrazki z pedofilami, to róbcie z jakimiś zarośniętymi starymi dziadami, to wtedy każdy będzie ich hejtował, bo jeżeli wrzucacie księdza pedofila to już jest oburzenie ze strony katoli. Księża pedofile są ok, bo katolicy, ale zwykli, pedofile są już do kastracji. Pozdrawiam logicznie myślących.
Zgłoś
Avatar
namski 2013-02-05, 16:31
a nie dupne dziecinsto?
Zgłoś
Avatar
c................l 2013-02-05, 19:08
Jeżż napisał/a:

Proszę krem analny z pozytywnym atestem instytutu matki i dziecka
PO CO PANU TO???????
no cóż - żeby dziecko pupa nie bolała.



Zjebałeś kawał Powinno być żeby dziecko uczulenia nie dostało
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie