18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
S................n 2013-09-08, 23:00 5
A z jakiej akcji te zdjęcia?

Sprawdzanie, stan zabawek na placach zabaw, ok rozumiem!

Ale dlaczego kurwa nie przed rozpoczęciem sezonu [wiosną] na jesień przegląd techniczny?!

Aaaa no chyba że to zamknięcie sezonu i podliczenie rodziców mandatami, za wyrządzone szkody przez ich pociechy!

No kurwa teraz to ja rozumiem!

Jest przykaz na wykaz!

Jebane cioty z SW.
Zgłoś
Avatar
sumonem 2013-09-08, 23:35 3
zbytnio to komplikujesz, po prostu są to kurwy i tyle
Zgłoś
Avatar
3m 2013-09-09, 10:54 3
Szykują się do wstawiania mandatów. Myśleli, że to prawdziwe i szukali tablic, żeby mieć co wpisać na mandat za złe parkowanie motocykla...
Zgłoś
Avatar
oziid 2013-09-09, 11:03 1
Oby tylko jakiegoś biednego dzieciaka nie dogonili na tych potworach.
SW jak widać zawsze gotowa by stanowić ład i porządek na czas oczywiście...

(W sumie to by można im dać takie pojazdy jak na zdjęciu. wyszło by taniej niż samochód. To przynajmniej jest przystosowane do poziomu przedszkolaków, to i te zjeby się szybciej odnajdą.)
Zgłoś
Avatar
ekspert 2013-09-09, 11:03 1
Śmiejecie się ze straży miejskiej, a gdyby nie oni, to balibyście się w ogóle wyjść na ulicę, bo to właśnie oni, a nie policja bronią prawa w naszym kraju. Tiry na Tory!
Zgłoś
Avatar
Dalione 2013-09-09, 11:18
ekspert napisał/a:

Śmiejecie się ze straży miejskiej, a gdyby nie oni, to balibyście się w ogóle wyjść na ulicę, bo to właśnie oni, a nie policja bronią prawa w naszym kraju. Tiry na Tory!



Skoro Straż Wiejska broni porządków to pszczoły jedzo guwno [nie mam lepszego porównania].
Zgłoś
Avatar
Kine 2013-09-09, 11:18
Ale żeby tak od razu na głęboką wodę ich rzucać? Toż to sumienia trzeba nie mieć.
Zgłoś
Avatar
Saute 2013-09-09, 11:29
Szukają marichuanen.
Zgłoś
Avatar
AlexStrife18 2013-09-09, 11:49 1
@ze co proszę,straz miejska porządku pilnuje?
Ha ha ha. Oni nawet gimnazialisty nie potrafią złapać w tych swoich rydwanach. Raz widziałem gonna jak im spieprzał. Zanim ruszyli to zgubił ich już na zakręcie. Oczywiście uciekał pieszo.
Jedyne do czego się nadają to sprzątanie kup po naszych zwierzakach, grozenia paluszkiem jak znajdą uczciwego obywatela w parku z piwem.
U mnie w mieście jak wjeżdżają na jakaś zakazaną dzielnice to boją się wyjść do większej grupy blokersów.
Zgłoś
Avatar
tomek1491 2013-09-09, 12:42 5
Takie tam
Zgłoś
Avatar
Syn 2013-09-09, 12:56
O! Gocław.
Zgłoś
Avatar
qwachu 2013-09-09, 13:53
Szron napisał/a:

A z jakiej akcji te zdjęcia?

Sprawdzanie, stan zabawek na placach zabaw, ok rozumiem!

Ale dlaczego kurwa nie przed rozpoczęciem sezonu [wiosną] na jesień przegląd techniczny?!

Aaaa no chyba że to zamknięcie sezonu i podliczenie rodziców mandatami, za wyrządzone szkody przez ich pociechy!

No kurwa teraz to ja rozumiem!

Jest przykaz na wykaz!

Jebane cioty z SW.

A może kontrolują stan na początek i koniec sezonu i może w trakcie wyrywkowo, czy zabawki są bezpieczne?
Akurat tu robią coś co jest potrzebne i do czego się nadają, a nie czatują pod biurowcami na zakazach parkowania z dupy, w asyście lawety...
Zgłoś
Avatar
thez 2013-09-09, 17:17
@up

ta, ehe. Jak nic patrzą jak to zajebać.
Zgłoś