18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Trudne sprawy
Flodzia • 2021-05-19, 15:13

Historia jest taka, że ​​biała kobieta jest narzeczoną ojca dziecka. Ojciec wygrał w sądzie, więc ma pełną opiekę.
Matka (czarna) miała tylko wizyty nadzorowane, dodatkowo jest alkoholiczką i wielokrotnie trafiała do więzienia.
Farbowana blondi wychowuje dziewczynkę od trzech lat (teraz ma 6.), dlatego właśnie dziecko próbowało ratować macochę.
Córka boi się swojej biologicznej matki, która prześladuje swojego byłego chłopaka i jego narzeczoną.
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2021-05-19, 15:19 58
a po chuj biała dziewucha wlazła między małpy? Przecież jak wchodzisz między wilk to zdajesz sobie sprawę, że któryś może cię upierdolić w nogę.
Zgłoś
Avatar
Tetrix 2021-05-19, 15:28 20
Zaraz pojdzie do pierdla i bedzie znowu spokój na trochę
Myślę jednak, że znam odpowiednie remedium... Kilo ołowiu załatwiło by nawet takiego kaszalota. Dziękuje dobranoc ;]
Zgłoś
Avatar
KoniecZartow 2021-05-19, 15:47 33
Każda która tak chętnie ciągnie do czarnej knagi srając we własne gniazdo, prędzej czy później kończy jak ta julka.
Zgłoś
Avatar
janlew 2021-05-19, 15:59 19
Bardzo dobrze!!! Każda kurwa która się z nimi zadaje, zasługuje na los taki i jeszcze gorszy. Bardzo, baaardzo dobrze, miód na serce.
Zgłoś
Avatar
Manii 2021-05-19, 15:59 8
A czarny tatus to ten co nagrywa w pionie na WorldStara
Zgłoś
Avatar
0_rafiks_0 2021-05-19, 16:09 2
Biala? Ja tam widze dwie malpy
Zgłoś
Avatar
joeblacktwo 2021-05-19, 16:14 6
Manii napisał/a:

A czarny tatus to ten co nagrywa w pionie na WorldStara



Ja bym obstawiał ,że biała się za gentlemana wzięła i to ten co drzwi trzymał
Zgłoś
Avatar
Kielu 2021-05-19, 16:15 3
Misiek_KRK napisał/a:

a po chuj biała dziewucha wlazła między małpy? Przecież jak wchodzisz między wilk to zdajesz sobie sprawę, że któryś może cię upierdolić w nogę.



Moze dlatego ze chciała "je" nauczyć cech ludzkich takich jak szacunek do drugiego człowieka....
Tak wiem poleciałem....
Zgłoś
Avatar
Aramanga 2021-05-19, 16:31
Zastrzelić czarną. Blondynę też.
Zgłoś
Avatar
czlowiekrakieta 2021-05-19, 16:43 14
Kurwa w tym małpim gaju nikt nikomu nie pomoże. co za dzungla.
Zgłoś
Avatar
juderaus 2021-05-19, 16:45 4
W takiej jednoznacznej sytuacji nie omieszkałbym zajebać kopa na ryj czarnemu kocmołuchowi.
Zgłoś
Avatar
Autor 2021-05-19, 17:53
KoniecZartow napisał/a:

Każda która tak chętnie ciągnie do czarnej knagi srając we własne gniazdo, prędzej czy później kończy jak ta julka.



janlew napisał/a:

Bardzo dobrze!!! Każda kurwa która się z nimi zadaje, zasługuje na los taki i jeszcze gorszy. Bardzo, baaardzo dobrze, miód na serce.



Panowie nie przesadzajcie, nie każdy murzyn to leniwy czarnuch, który rabuje innych.
Mogę się kurła założyć o wszystko, że optyka by się Wam zmieniła, jakby np taka dziewczyna jak poniżej obdarzyła Was uroczym uśmiechem...
Zgłoś
Avatar
banerr 2021-05-19, 18:11 16
Autor napisał/a:

Panowie nie przesadzajcie, nie każdy murzyn to leniwy czarnuch, który rabuje innych.
Mogę się kurła założyć o wszystko, że optyka by się Wam zmieniła, jakby np taka dziewczyna jak poniżej obdarzyła Was uroczym uśmiechem...



Nie pierdol.
Trzeba mieć zasady.
Zgłoś
Avatar
Autor 2021-05-19, 18:12 5
banerr napisał/a:

Nie pierdol.
Trzeba mieć zasady.



Szanuję to!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie