18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Xenomorph08 2011-06-05, 1:41 12
Dla mnie to dobrze napisali. Wkurwia mnie jak jakieś stare, grube baby z siwymi odrostami i z farbą na mordzie jakby w Duluxie na 2 etaty pracowały grzebią, miętolą i macają łapami którymi wcześniej sobie pewnie szczęki poprawiały albo co gorsze - podciągały rajstopy
Zgłoś
Avatar
Łynkcynkpynkcynk 2011-06-05, 7:14 4
@UP Otóż to! A już chyba najbardziej mnie takie coś wkurwia w przypadku pieczywa.
Zgłoś
Avatar
twojamatkajestgruba 2011-06-05, 9:25
No dobrze ale każdy chce wybrać sobie owoce/warzywa, które nie są już zepsute. A w marketach ukrywanie takich 'wad' jest normą. Świeżość pieczywa sprawdzam przez foliową torbę, żeby od razu zapakować coś w nią. Przypomniał mi się trik, jaki robią w biedronkach z ich tostowym chlebem - gdy jest już twardy, biorą go na zaplecze, traktują parą wodną i pakują z powrotem. Ale widać to przy pierwszym dotyku bo w tych miejscach chleb jest BARDZO miękki i widocznie nasiąknięty wodą. A z drugiej strony potrafi być twardy
Zgłoś
Avatar
Chapam_dzide_Allahowi 2011-06-05, 16:30
no ja tez nie chce wymacanego przez brudna kurwe pomarancza wole sam wybrac te najlepsze z dolu
Zgłoś
Avatar
ZeXeL 2011-06-05, 19:00
Takie coś powinno być w każdym sklepie.
Zgłoś