18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Trump 2017
zielak300 • 2017-01-20, 3:12
Za kilka godzin Trump zostanie prezydentem USA. Jakieś przewidywania co do jego prezydentury i jej wpływy na świat ?

Proszę nie wrzucać tematu do polityki bo utonie, a tak to może zbuduje się fajna dyskusja z ciekawymi opiniami. Pozdro.

Zgłoś
Avatar
P................k 2017-01-20, 3:38 1
Film zajebisty, można testować ekran hd.

Trump Wzrost: 1,91 m
Majątek netto: 3,7 miliarda USD
Wsparcie w zarządzie...wielki chuj

Władimir Władimirowicz Putin: Wzrost: 1,7 m
Majątek netto: dwa samochody marki GAZ i Łada Niva i 80mld USD
Wsparcie w zarządzie...FSB, GRU

Putin jeszcze nie postawil rafinerii w Iraku, ale jak się dogada z Trumpem to ja kupuję pistolet i zakładam lokatę.
Zgłoś
Avatar
C.Z.E.S.I.E.K 2017-01-20, 7:13
Czytałem ostatnio stwierdzenie, że prezydenturę Trumpa można porównać do tego, gdyby Korwin został prezydentem w Polsce.
No cóż... nie można porównywać kompetencji naszego skryby partyjnego z możliwościami prezydenta US.
Pewnikiem źle na tym nie wyjdą, a jeśli będzie komuś przeszkadzał, to skończy jak Lincoln, Garfield, McKinley, czy Kennedy. Natomiast narzekanie, że Trump ma powiązania z Putinem są co najmniej śmieszne, bo przynajmniej nie będzie snucia kolejnych fantazji o nowej zimnej wojnie. A dla osób cierpiących na ból zwieracza, słowa pocieszenia: niezależnie, czy to Trump, czy Clinton, na pewno Polską się nie przejmą.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2017-01-20, 10:33
czesiek99 napisał/a:

Czytałem ostatnio stwierdzenie, że prezydenturę Trumpa można porównać do tego, gdyby Korwin został prezydentem w Polsce.


Specem nie jestem ale prezydent w USA ma chyba więcej "mocy sprawczej" niż Polski prezydent co tylkomoże lub nie coś podpisać, więc porównanie jest mało sensowne. No chyba że gdzieś tam założyłeś że skoro Krul dorwał się do bycia Krulem Polski, no to automatycznie partie w sejmie i senacie są mu przyjazne.
Zgłoś
Avatar
P................k 2017-01-21, 6:31
To są przede wszystkim biznesmeni i na pewno nie będą rozpierdalać swoich stosunków.

Pojawia się tylko kwestia państw, które mają w dupie i zawsze mieli.Historia lubi się powtarzać, ruscy są pazerni na wszystko i rozjebali nas militarnie i politycznie, usa...
Zgłoś