18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
r................0 2012-04-27, 8:51
O to jest to właśnie - Telewizja TRWAM - TVN TE FAU N , - że ten ? - TVN ? - a to nie ta ligitamacja... hahaha mistrzostwo

troche im ostatnio jadą lepiej uważam że przy tym gości z tv trwam to się spalił trochę

ale lubię ich wjazd na ży....randol ;d
Zgłoś
Avatar
PimpMyDick 2012-04-27, 11:00
Bitwa na majki najlepsza.
Zgłoś
Avatar
ukSz 2012-04-27, 11:39 1
jakoś nikt go nie pobił, ludzie odpowiadali z powagą jak przystało na pochód patriotyczny, nikt go nie wyśmiewał, ani bezpodstawnie obrażał. Coś mu ta pyta nie "weszła".

Szyderca jebany
Zgłoś
Avatar
superfosfat 2012-04-27, 11:45 5
blueman87 napisał/a:

Ludzie wychodzą na ulicę, walczą o wolność słowa, a ten pajac robi sobie z nich jaja.. Poziom humoru idealny dla gimbusów!


Może i walczą o wolność słowa, ale ich głównym założeniem jest walczenie o drugą pisowską skrajność. Flagi kaczora, solidarności mówią same za siebie. Także nie pierdol tutaj, trochę dystansu do tych poważnych panów.
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2012-04-27, 12:03 4
Defect napisał/a:



Przynajmniej coś robią, nie to co większość z Was



Też coś robię. Pierdzę w stołek. Czasem po browara skoczę.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2012-04-27, 12:14 4
Brawo dla Pyta.pl! Najlepszy jest ten reporter z Radia Maryja (taką twarz może kochać tylko matka).
Zgłoś
Avatar
biceps 2012-04-27, 14:39 2
KRTiR nie dał tylko i wyłącznie zgode na miejsce na mulitpleksie , ponieważ w tej telewizji jest podawane wile niewygodnych informacji dla rządu . Sam nie jestem katolikiem i niezbyt mnie to obchodzi czy trwam dostanie miejsce na multipleksie czy nie , ja mam internet i tam się wszystkiego dowiaduje . Niektórzy politycy są nawet tak fałszywi że specjalnie dla podniesienia sobie % w słupkach wyborczych uczestniczą w marszach myśle że każdy wie o kogo chodzi . Polska to nie jest kraj dla uczciwych ludzi .
Zgłoś
Avatar
Shatter 2012-04-27, 16:29 3
biceps napisał/a:

KRTiR nie dał tylko i wyłącznie zgode na miejsce na mulitpleksie , ponieważ w tej telewizji jest podawane wile niewygodnych informacji dla rządu.


A może dlatego że działalność Rydzyka jest niepewna finansowo i nie chcą w momencie zapłaty usłyszeć "bóg zapłać"?
Zgłoś
Avatar
lysy1991 2012-04-27, 17:04
Trolling level: Medium
Zgłoś
Avatar
GrzeZiel 2012-04-27, 21:59
Kurwa patriota i rogatywka LWP na czerepie...
Zgłoś
Avatar
animal92 2012-05-02, 11:26
niech żyje solidność !
Zgłoś