18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Trzeba było nie wyprzedzać
a................e • 2015-07-16, 14:28
Cześć i czołem,

to chyba mój drugi temat, taką oto perełkę znalazłem. Mało widowiskowe ale bardzo pouczające...
Zgłoś
Avatar
mj0402 2015-07-16, 22:29 10
PhantomMask.. weź się nie kompromituj. Ile robisz km na rok? Znam zawodowych kierowców ciężarówek/busów co robią nawet po 30tys km miesięcznie, potrafią dynamicznie jeździć i bez przypałów. Kolega qsimo1 napisał wyraźnie 100kmh a ty pierdolisz o jakiś 150... nawet jak będziesz jechał w swoim pizdowatym stylu 70kmh też nie masz szans gdy ci sarna przed maske wskoczy. Gdybyś jechał te 30kmh więcej może wyskoczyła by za tobą i byś jej nie uderzył??, to takie pierdolenie własnie... a przekroczyć prędkość o te 30kmh w niezabudowanym to żadna zbrodnia. Jak masz pecha i masz jebnąć sarnę to i tak jebniesz. Sam sprzątnąłem kiedys sarnę autem ale AC miałem to pół biedy.
Zgłoś
Avatar
Mortus666 2015-07-16, 23:12 1
Death metal kurwa! Piwko za dobrą muze i przepiękny wierszyk.
Zgłoś
Avatar
e................a 2015-07-16, 23:17
rzklanu napisał/a:

@up, bardzo ładnie. Kodeks drogowy to zestaw luźnych wskazówek.



Ile już lat w służbie ?
Zgłoś
Avatar
Gambi 2015-07-17, 2:46
No ale w sumie ubił żywą... auto "całe". Sarna nie żyje. Ja tam bym ją zabrał do domu, podzielił i zamroził.
Zgłoś
Avatar
defcon1 2015-07-17, 12:22 1
bez dźwięku bym zgadł jakie tam słowo padło
Zgłoś
Avatar
K................o 2015-07-17, 15:48 1
Komentarz piękny, staro Polski
Zgłoś
Avatar
Trimeresurus 2015-07-17, 22:51
Jak ktoś jedzie w taką pogodę jak na filmiku poza zabudowanym 70 km/h to tak, jest jebanym wrzodem na dupsku i niedojdą, co boi się prowadzić i za chuj się pewnie nie czuje w samochodzie za kierownicą.

Nie trzeba jeździć 30 lat jako rajdowiec, żeby ogarniać jazdę po zwyczajnej drodze w dobre warunki pogodowe. Ja pierdolę, ilu jeszcze debili będzie wieszać psy na kierowcy? Weźcie dupsko w troki, zapiszcie się na prawko, zdajcie to nawet za tym 7 razem i ogarnijcie się.

Kurwa, będą się dopierdalać do człowieka jak mu poza zabudowanym przy prędkości ~100 km/h sarna wyskoczyła. Sadol to faktycznie wylęgarnia dzieci powoli się robi.
Zgłoś
Avatar
a................e 2015-07-17, 23:00
@Mortus666

Cytat:

Death metal kurwa! Piwko za dobrą muze i przepiękny wierszyk.



To Grindcore (Berzerker - Last Mistake)
Zgłoś
Avatar
qismo1 2015-07-18, 1:27
Nie będę odpisywał każdemu z osobna, ale przepraszam jeżeli kodeks drogowy przewiduje prędkość 90kmh na drodze poza obszarem zabudowanym, a warunki atmosferyczne na to pozwalają to dlaczego nie jechać te 90-100kmh?

Tak, jeżdżę golfem 2, bo na 3 mnie nie stać, ruszam z 3 bo dwa pierwsze biegi mi nie wchodzą i mój golf jest po wiejskim "tjuningu"...
Dajcie już dupie siana z tymi golfami 3 bo już bokiem to wychodzi...
A za wyjebanie kluczyków w pole dostałbym od któregoś sadola po mordzie tak, że bym pewnie z butów wyskoczył i w powietrzu z głodu umarł, czyż nie?

A sarny to szkodniki, niszczą uprawy i drzewa owocowe szczególnie w okresie zimowym więc to szkodnik.
Zgłoś
Avatar
michauuuuu 2015-07-18, 1:38
Piwo dla autora za nazwę użytkownika. Horse Rotorvator - jeden z najlepszych albumów industrialnych jakie powstały.
Zgłoś
Avatar
Maek 2015-07-20, 13:18
qismo1 napisał/a:

@up
A co jest złego w zapierdalaniu 100kmh poza obszarem zabudowanym, kiedy nie pada deszcz?
Boisz się jeździć, to przesiądź się na komunikację miejską. Później jeżdżą takie pizdy 70kmh poza zabudowanym bo "biedna sarenka wbiegnie na drogę". Fakt, szkoda auta. Te szkodniki trzeba tępić i nie będzie w/w problemów.



Ludzie Twojego pokroju są szkodnikami, które należy tępić.
Co za bieda umysłowa
Zgłoś
Avatar
qismo1 2015-07-21, 20:33 1
@up

Bieda umysłowa... Gdybyś wiedział cokolwiek o sarnach/jeleniach, czym się żywią szczególnie w okresie zimowym to byś wiedział, kto tu jest szkodnikiem. Ale nie, przecież jesteś twardym sadolem.

Także najpierw się dokształć, przeczytaj chociaż elementarz i przestań pierdolić bzdury. Bo mieszkasz w bloku ze starymi, nie masz pewnie prawa jazdy, nie mówiąc o własnym samochodzie.
Zgłoś