18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Trzeba było wysiąść...
Halman • 2020-09-02, 6:17

z tego co rozkminiłem koleś uparł się jechać z dziećmi i hulajnogą czego kierowca autobusu
nie zdzierżył (hulajnogi - przepisy, osobowość?) i zadzwonił po policję, resztę juz widzimy...


[ Komentarz dodany przez: Angel: 2020-09-03, 15:33 ]
Tak zachowywał się ten porządny i spokojny obywatel w autobusie:

Zgłoś
Avatar
35i 2020-09-02, 7:54 21
Efekty wychowania bezstresowego. Do Karyny i Sebixa nawet nie dociera, że robią coś źle , bo przecież im się należy i jak w ogóle ktoś śmie im wydawać polecenia. Takie twarde spotkanie z rzeczywistością im się przyda.

AyCaramba napisał/a:


Nie wiem jak wyglądają przepisy u tego przewoźnika, ale kiedyś jadąc z rowerem, jak było za dużo osób w autobusie i rower zagrażał innym to kierowca mógł kazać wypierdalać. I się wypierdalało


Nic się nie zmieniło. Ma prawo wypierdolić również za jedzenie, co jest ostatnio plagą wśród starych bab.
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2020-09-02, 7:59 5
somet napisał/a:

Co wy tak gloryfikujecie te niebieskie kurwy, spójrzcie na Białoruś, dostaną rozkaz u nas będą robili to samo.



Czego Ty od tych bambusów z sadistika oczekujesz ? Ich ewolucyjnym szczytem jest umiejętność pisani i czytania, myślenia nie opanowali jak widać.
Zgłoś
Avatar
k................1 2020-09-02, 7:59 2
I dobrze katolicka patologia zaczyna się uczyć dopiero jak dostanie palą po łbie jebać pl i bialorus
Zgłoś
Avatar
35i 2020-09-02, 8:01 5
Mietek7567 napisał/a:

Ale z drugiej strony wózek dziecięcy ,walizkę czy prawdopodobnie rower można przewozić.


Można, ale każdy ładunek musi być zabezpieczony przed przemieszczaniem i ewentualnym uszkodzeniem lub zabrudzeniem pojazdu lub współpasażerów. Nie wiadomo, co się działo z hulajnogą przed interwencją. Sebix mógł nią machać na wszystkie strony lub gówniak mógł jeździć sobie na hulajnodze po autobusie.
Zgłoś
Avatar
Noside 2020-09-02, 8:01 53
Wzorowa akcja - klarowny komunikat i stanowcze jego wykonanie.
Tatuś dostał rozkaz i tak jak autor temat nazwał - trzeba było wysiąść... i rozmawiać na zewnątrz.
Teraz popatrzcie na te wszystkie ludziki w komentarzach, których niższa od normy pojemność mózgu nakazuje im wypisywać teksty bez związku w stylu "niebiescy oprawcy" i "pis zły".
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2020-09-02, 8:02 2
McQurwa napisał/a:

To smutne ze w tym kraju policja ma czas na takie głupoty,a prawdziwi przestępcy robią w tym czasie przekręty



Prawdziwych przestępców to się boja bo jeszcze w cymbał by wyłapali, taka prawda. Współczyje tym dzieciom, trałem na lata będą miały.
Zgłoś
Avatar
huncfot130 2020-09-02, 8:02 2
A jakiś taki rozdarty jestem...
Niby kierowca może wyjebać pasażera.. Itd.. Ale Ci kierowcy to z reguły KURWY - przynajmniej w moim mieście.

Niby Typ jedzie z rodziną i hulajnogą. Ale jaką trzeba być głupią KURWĄ aby nie przeanalizować że za raz Twoje dzieci zobaczą jak dostajesz wpierdol...

Niby Policja przeprowadza interwencję, ale przecież to KURWY są...

Jak mówiłem jestem rozdarty.....
Zgłoś
Avatar
modoc 2020-09-02, 8:06 4
Dooobre, sebix myśli, że mu wszystko wolno a Policjanci grzecznie i skutecznie wyjaśniają mu, że trzeba wysiąść.
Jest zakaz przewożenia niezabezpieczonych hulajnóg i bagażu było już parę sytuacji ostatnio jak przy ostrym hamowaniu takie przedmioty latały. Tak samo z tego powodu kierowcy mogą wyprosić z autobusu takie osoby z niebezpiecznymi przedmiotami.
Zgłoś
Avatar
0_rafiks_0 2020-09-02, 8:07 22
xXx5226 napisał/a:

Czego Ty od tych bambusów z sadistika oczekujesz ? Ich ewolucyjnym szczytem jest umiejętność pisani i czytania, myślenia nie opanowali jak widać.



O! Znalazl sie erudyta pierdolony. (wygoogluj sobie co to slowo oznacza)
Zgłoś
Avatar
dreams955 2020-09-02, 8:11 15
Borys napisał/a:

Szkoda, ze widzimy dopiero od momentu jak goscia wywlekli. Nie mozna jednoznacznie okreslic czy to jakis seba JP czy sie niebiescy przyjebali pobad miare.
Czy hulajnogi nie wolno przewozic autobusem? Karyny ze spacerowkami i wozkami wpierdalaja sie gdzie popadnie, roznej masci torby, wozki z zakupami tez sa przewozone autobusami. Obstawiam, ze sie kierowca przysral, bo myslal, ze moze. Jego niezachwiane przekonanie o swojej racji widac jak zaczyna swoje pierdolenie pod koniec.



Wózek jest tak skonstruowany, że nie wiem jak bardzo trzeba by było się postarać, żeby spacerówka komuś krzywdę zrobiła. Hulajnoga to jednolity kawał aluminium, co jak trafi w głowę to zabije. Już wolałbym rowerem dostać, jak z tego ustrojstwa, co po dotknięcie kostki wywołuje ból...
Zgłoś
Avatar
gieroj111 2020-09-02, 8:13 1
możne wiecie jak wygląda z elektrycznymi hulajnogami możne takich nie można przewozić
Zgłoś
Avatar
mia 2020-09-02, 8:14 7
Bardzo dobrze! Won z hulajnogami i rowerami z autobusów!
Zgłoś
Avatar
0_rafiks_0 2020-09-02, 8:22 3
huncfot130 napisał/a:

A jakiś taki rozdarty jestem...
Niby kierowca może wyj***ć pasażera.. Itd.. Ale Ci kierowcy to z reguły k***Y - przynajmniej w moim mieście.
Niby Typ jedzie z rodziną i hulajnogą. Ale jaką trzeba być głupią k***Ą aby nie przeanalizować że za raz Twoje dzieci zobaczą jak dostajesz wpie**ol...
Niby Policja przeprowadza interwencję, ale przecież to k***Y są...
Jak mówiłem jestem rozdarty.....



No....
Być może sam, bedac na miejscu, wyjebalbym kierowcy, bo to niestety często kurwy jakich świat nie widział.
Być może wypierdolibym z autobusu tatuśka, bo coś mi po głosie na wyjątkowa pizde wyglada i może coś namieszał nielogicznie.
Być może opierdolilbym niebieskich (liczac się z konsekwencjami), bo niestety bywa, ze rozum u nich to deficytowy zasób.

Wszystko być może...ale czas wstawać i do roboty. Gnój sam się nie rozrzuci
Zgłoś
Avatar
z................e 2020-09-02, 8:26 23
Dla mnie policjant super sie zachował,pełne opanowanie.
Już widzę co by się działo jakby dwie panienki przyjechały
Zgłoś
Avatar
Bartsad 2020-09-02, 8:32 2
To nie policja to pachołki
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie