18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Trzeba było wysiąść...
Halman • 2020-09-02, 6:17

z tego co rozkminiłem koleś uparł się jechać z dziećmi i hulajnogą czego kierowca autobusu
nie zdzierżył (hulajnogi - przepisy, osobowość?) i zadzwonił po policję, resztę juz widzimy...


[ Komentarz dodany przez: Angel: 2020-09-03, 15:33 ]
Tak zachowywał się ten porządny i spokojny obywatel w autobusie:

Zgłoś
Avatar
Cryo 2020-09-02, 10:14 6
Czyste skurwysyństwo. Jak najbardziej rozumiem zakaz wożenia hulajnogi, gdy autobus jest pełen, ale ten jest pusty. Na dodatek jest wieczór. Mają wysiąść i co? Zapierdalać z buta do domu, bo kierowcy włączył się strażnik teksasu? Niedojebany dziad musiał robić, aż takie problemy?
Jakby wiózł sebixów to by obsrany nawet nosa nie wychylił zza kierownicy.
Zgłoś
Avatar
Reyser 2020-09-02, 10:22 1
Brawo dla policji, typowy patus 500 + z bezrobocia
Zgłoś
Avatar
raistpol 2020-09-02, 10:29 4
na uspokojenie na koniec:

Zaraz przyjdą policjanci was zabiorą
Zgłoś
Avatar
Emanuell 2020-09-02, 10:31 14
Chuj z tą hulajnogą i kto ma rację. Jakim kapuścianym głąbem trzeba być, aby przy córkach, jak już się pojawiła policja i bezpośrednio informowała "nie wykonuje Pan poleceń - zaraz użyję przymusu bezpośredniego" dalej bredzić swoje pierdoloty"Gadał bez sensu jak chuj do kredensu"
Zgłoś
Avatar
jessjess 2020-09-02, 10:35 2
To mi się podoba, policjant grzecznie aczkolwiek stanowczo wyjaśnił sebastiana.
Zgłoś
Avatar
mackuu 2020-09-02, 10:37 2
Jedynym uzasadnieniem tej interwencji mogła być jazda po autobusie hulajnogą albo postawienie jej bez opieki/zabezpieczenia. Przewożenie takiego sprzętu nie jest zabronione: wtp.waw.pl/wp-content/uploads/sites/2/2019/06/uchwa%C5%82a-xxvi-658-20...
Jeśli nie było uzasadnienia lepiej samemu wysiąść, spisać dane psiarni do skargi i ewentualnie na świadków, wziąć najdroższe taxi do domu i zarządzać zwrotu kosztów od ztm, ostatecznie sądzić się z nimi.
Zgłoś
Avatar
pankruk 2020-09-02, 10:37 1
W regulaminie tego MPK być może jest zapis o tym co wolno przewozić, a czego nie ale u nas jak to u nas, chuj wejdziemy może się nie kapnie. Potem właśnie wychodzą takie mecyje, że chłopa zawijają właściwie za cwaniactwo albo kogoś coś tragicznie zabija jak z tym białym VW na hardzie.
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2020-09-02, 10:42 1
Borys napisał/a:

Szkoda, ze widzimy dopiero od momentu jak goscia wywlekli. Nie mozna jednoznacznie okreslic czy to jakis seba JP czy sie niebiescy przyjebali pobad miare.
Czy hulajnogi nie wolno przewozic autobusem? Karyny ze spacerowkami i wozkami wpierdalaja sie gdzie popadnie, roznej masci torby, wozki z zakupami tez sa przewozone autobusami. Obstawiam, ze sie kierowca przysral, bo myslal, ze moze. Jego niezachwiane przekonanie o swojej racji widac jak zaczyna swoje pierdolenie pod koniec.



Masz rację do tego dochodzi poczucie jawnej niesprawiedliwości w porównaniu z innymi przejazdami gdzie nikt do chulajnogi w autobusie się nie przyjebał i bunt dlaczego ten burak kierowca wyrzuca nas z autobusu na który tyle musieliśmy czekać. Te chulajnogi są małe przecież mniejsze niż wózek dziecięcy. No cóż to tylko domysły bo jak było od o początku nie wiadomo.
Zgłoś
Avatar
WENECKICHAM 2020-09-02, 10:43 7
somet napisał/a:

Co wy tak gloryfikujecie te niebieskie kurwy, spójrzcie na Białoruś, dostaną rozkaz u nas będą robili to samo.



zrelaksuj się z tymi niebieskimi kurwami bo dupa cie naprawde zaboli jak taka hulajnoga przyjebie ci w zad lub w twojego dzieciaka, a już na pewno jak będziesz chciał dojechać gdzieś na czas i przez takiego tatuśka będziesz miał 30 minut opóźnienia na protest przeciwko niebieskim kurwom ZJEBIE
Zgłoś
Avatar
thomassino 2020-09-02, 10:49 1
Być stróżem prawa to jest pomysł durny, pierdolmy wszyscy razem policyjne kurwy!
Zgłoś
Avatar
DziQ1916 2020-09-02, 10:55 10
Poproszę o adres osób co bronią sebixów i karyn bo mam ochotę się wysrać u was w mieszkaniu na dywanie bo taki mam kaprys a wy głąb jeden z drugim macie nie dość że mnie wpuścić to jeszcze zrobić mi obiad bo mi się należy. Fajnie nie ? Tak wygląda wasze rozumowanie.

Q1. Jak hulajnoga by komuś rozbiła głowę to sebixy by się tłumaczyły, że to wina kierowcy a on o niczym nie wiedział i jest niewinny no a kto poniesie winę? oczywiście kierowca.

Q2. Hulajnoga rozbija szybę i sebix czuje się nie winny bo to nie jego wina, że kierowca jechał szybko. Kto płaci za szybę? - kierowca.

Mam wrażenie, że większość siedzi tylko przed komputerem a wyjście na dwór tyczy się tylko imienin cioci i wujka a zakupy i obiad robi mama dlatego takie dziwne komentarze są w obronie patoli z busa.
Zgłoś
Avatar
gaznik 2020-09-02, 11:06 5
coś pięknego !
po prostu niesamowite !
wzorowy pan policjant !

somet napisał/a:

Co wy tak gloryfikujecie te niebieskie kurwy, spójrzcie na Białoruś, dostaną rozkaz u nas będą robili to samo.



lepiej skup się co pani na lekcji mówi a nie pierdolisz głupoty i porównujesz dwa kraje.
w sumie sam bym ci przypierdolił taką pałka zebyś nie gloryfikował patoli.
Zgłoś
Avatar
eryk-antykleryk 2020-09-02, 11:07 4
NafazowanyKoleś napisał/a:

Jak się będziesz zachowywał jak zjeb i cwaniakował to cię dopierdolą. Co mieli by zrobić według ciebie wobec takiej patoli? Jak w ogóle mieliby "wyprowadzić" typa który stawia opór i nie chce się dać wyprowadzić? Przecież bardzo legitnie go potraktowali, tak nie za brutalnie jak na stawianie oporu. Wytargali go za pizdę i na glebę, nawet po mordzie nie dostał (jeszcze). Po to istnieją jakieś przepisy żeby się do nich stosować, nie stosujesz się to gleba śmieciu. Nie odpowiadają ci przepisy to wypierdalasz i zmieniasz kraj. Ale pocieszę cię, wszędzie potraktowaliby cię podobnie więc na terenie Europy nie masz gdzie wypierdolić, w USA pewnie byś dostał taserem i oszczał spodnie. W Rosji pewnie byłbyś w drodze do łagru. Może jakiś kraj Afrykański? Tam wolni ludzie są, nie ma żadnych przepisów.
"Ja chcę jechać z tatą do domu i mnie to nie interesuje" typowe roszczeniowe polskie społeczeństwo końskich spierdolin. Nawet młodociane karyny mówią już czego chcą i co ich nie interesuje. No kurwa
No kolejny kurwa obrońca plebsu. Nie wiesz jaka była dyskusja wcześniej a już rzucasz wyrokami kogo zwolnić.
Poza tym dostali zgłoszenie to na nie reagują. Czego się spodziewasz? że wyjdą i w notatce z interwencji wpiszą "gość nie chciał wyjść to go zostawiliśmy, chuj tam" ?
Kierowca ma przepisy, stwierdził że go wypierdala > Policja podejmuje interwencję > koleś stawia opór więc wypierdala z wagonu. Gdyby wyszedł nie poniósłby żadnych konsekwencji. Co jest w tym schemacie dla ciebie za trudne?



Bardzo dobrze to opisałeś. Jak widać na przykładzie tego forum, w Polsce jest bardzo mała świadomość prawna i brak kultury osobistej. Sebix myślałmyślał że popisze się przed córeczkami i mu nie wyszło. Moę młode Karyny dostanął lekcję na przyszłość?żepopiszesisię przed
Zgłoś
Avatar
MisiaXD 2020-09-02, 11:07 1
Morzik napisał/a:

Mogę zadać pytanie?



Nie.

Zgłoś
Avatar
elbuero 2020-09-02, 11:14 1
Cenzurator2000 napisał/a:

z jednej strony kierowca busa ma troche racji, w razie jakiegoś wypadku, bocznego uderzenia to jak taka hulajnoga poleci i komuś przypierdoli to może być trup na miejscu. policjanci też ostrzegli tatusia, że albo wykonuje polecenia albo używają przymusu i oczywiście musiał się stawiać (znając życie sebastianus patologus maximus pobieranus pięćset plusus).



co ty pierdolisz? chłop jest z dziećmi i żadne prawo nie przewiduje tego czy można hulajnogę przewozić czy nie, tak sobie czytam dzienniki ustaw i: " Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 20 stycznia 2017 roku, zawierający Prawo o Ruchu Drogowym, nie wyjaśnia tej kwestii" - więc taki pojazd domniemanie zaliczać sie może do pojazdu rowerowego - i każdym środkiem komunikacji miejskiej można go przewozić. Chuj mnie to obchodzi czy seba czy nie, w takiej sytuacji może być każdy z nas do kórwy nędzy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie