18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
hellbwoi 2019-10-17, 0:13 1
może mu płaca od godziny... nie można tak od razu zgasić, nikt by później nie docenil...
Zgłoś
Avatar
głest 2019-10-17, 0:36 10
Gasić nie potrafią... ale rozpalać - to już tak...

Zgłoś
Avatar
syga92 2019-10-17, 5:25
Tak trochę laga złapał
Zgłoś
Avatar
PanKukuruźnik82 2019-10-17, 6:42 10
No i mamy gagatka

Zgłoś
Avatar
zaqaz 2019-10-17, 7:32 68
Cóż, on schładza teren który się jeszcze nie pali - bo takich zbiorników się nie gasi (zwłaszcza w tym stadium pożaru) - to się musi wypalić i sztuka polega na tym - by tylko to a nie wszystko w około.
Zgłoś
Avatar
Wonsaty_Wonsacz 2019-10-17, 7:39 11
Przecież takiego pożaru nikt nie będzie nawet próbować gasić. Jedyne co można robić to odciąć go i uniemożliwić rozprzestrzenienie. Tutaj właśnie chodzi o to żeby wzgórza się nie zajęły ogniem.
Zgłoś
Avatar
d.rahowa 2019-10-17, 8:12
Przecież on wcale nie chce gasić. Ogródek podlewa tylko!
Zgłoś
Avatar
firer 2019-10-17, 8:28 4
Przypomniała mi się gra na Amigę DESERT STRIKE, tylko że tam to takie zbiorniki się rozwalało.
Zgłoś
Avatar
mianas 2019-10-17, 9:08 2
zaqaz napisał/a:

Cóż, on schładza teren który się jeszcze nie pali - bo takich zbiorników się nie gasi (zwłaszcza w tym stadium pożaru) - to się musi wypalić i sztuka polega na tym - by tylko to a nie wszystko w około.



Tak ale ci od Nojmana tego nie zatrybią .to takie prostaki po fakultetach ML
Zgłoś
Avatar
Respektuj 2019-10-17, 9:32
Ważne że próbowali... też się liczy
Zgłoś
Avatar
radek225 2019-10-17, 10:16 2
firer napisał/a:

Przypomniała mi się gra na Amigę DESERT STRIKE, tylko że tam to takie zbiorniki się rozwalało.



Dokładnie o tym samym pomyślałem. ZAJEBISTA gra. Grywalność świetna, grafika w tamtym czasie naprawdę była dobra, ale to, co w Amidze najlepsze - DŹWIĘK rozkładał na łopatki wszystko w tamtym czasie z PCtem włącznie. Widziałem wersję na SNESa - grafika niby podobna, grywalność też, ale dźwięk nie dorastał wersji amigowej nawet do podeszwy. Zajebista gra, w którą chętnie bym do tej pory poypykał pod UAE, ale nie mam dobrego dżojstika, a na nim grało się w Desert Strike najlepiej.
Zgłoś
Avatar
robeks4 2019-10-17, 10:56
Omckło mu się trochę.
Zgłoś
Avatar
Policeman 2019-10-17, 11:16 2
Tak, gasić ogień ze zbiornika paliwa... wodą -.- Weźcie się w łeb puknijcie. Szkoda, że tej tajemnej wiedzy nie pozyskano wcześniej, te wszystkie ogromne pożary w tym np. szybów gazowych, a tu cyk woda i po sprawie. Nie wiem o co chodzi w tym filmiku, może o schłodzenie innych zbiorników albo coś w tym stylu, na pewno nie o gaszenie ognia.
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2019-10-17, 15:07 1
zaqaz napisał/a:

Cóż, on schładza teren który się jeszcze nie pali - bo takich zbiorników się nie gasi (zwłaszcza w tym stadium pożaru) - to się musi wypalić i sztuka polega na tym - by tylko to a nie wszystko w około.



Co nie zmienia faktu że i to mu raczej słabo wyszło
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie