18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Nieświadomie kroczący przechodzień wykonuje wejście pod nadjeżdżający autobus przez co potrącony ląduje pod kołami gdzie następuje jego najechanie, aż do odebrania życia ciężarem kładącym się na jego plecach. Wyciśnięcie z przechodnia resztek życia jest kwestią chwili gdyż autobus na nim stoi by dokonać aktu zniszczenia.

Zgłoś
Avatar
mietas12 2017-06-09, 14:49 2
Kierowca chyba nie widomy lub niedojebany.

A przechodzień chyba miał klapy na oczach.
Zgłoś
Avatar
DarkLord 2017-06-09, 15:30 7
@up to się nazywa "martwy punkt", poza tym "przechodzień" którego tak nazwałeś sam się o to prosił. Według mnie jest to selekcja naturalna wynikająca z głupoty. "Nieszczęście" jednego jest doświadczeniem dla wielu, jak tylko wszyscy wokół zauważyli co się stało to będą wiedzieć ze za każdym pierdolonym razem jak mają zamiar przejść przez ulice to patrzeć w każdą stronę 5 razy a nawet za siebie! W dodatku ta głupia osoba jak przechodziła? POD KURWA KONTEM chyba z 20 stopni. A jak się przechodzi przez ulice? Pod kątem prostym jak NAJSZYBCIEJ a nie jak najwygodniej.
Zgłoś
Avatar
PawełWspaniały 2017-06-11, 1:05 2
Mentalność ludzi chyba wszędzie jest taka, że przecież im wszystko wolno i każdy inny ma uważać. U mnie na wsi, miejscowość turystyczna, nowa nawierzchnia, po obu stronach chodnik, a matki potrafią dzieciaka na rowerku z kijem na tyle wpychać pod jadący samochód i krzywo się patrzeć jak jedziesz, albo chodzić po dwie obok siebie z wózkami uniemożliwiając przejazd dwóch samochodów w przeciwnych kierunkach. "A tylko zatrąb, albo coś powiedz chamie! Chuj, że dwa chodniki, ulico bede szła, co mi bendo jeździć." Przez taki przykład teraz już małe dzieciaki chodzą jak święte krowy, a to już słabo, bo takiego trudniej zauważyć jak wybiega niż tłustą mamuśkę.
Zgłoś
Avatar
Qunda 2017-06-11, 6:44
@up Zbiczno?
Zgłoś
Avatar
Splotek 2017-06-11, 9:42 1
Facet w 18 sekundzie coś w stylu - "Ty czekaj chwilę coś Ci pod koła wpadło" i poszedł
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2017-06-11, 11:04
A ja się pytam gdzie jest ten grass ? Grasować to może kosiarka i nie tylko
Zgłoś
Avatar
Aikawa 2017-06-11, 13:06
Wkurwił mnie ten słup który zasłonił najważniejszą część
Zgłoś
Avatar
maddog77 2017-06-11, 17:36
Na dole macie policjanta jak widać nie szczególnie przejęty zajściem.
Zgłoś
Avatar
PawełWspaniały 2017-06-12, 0:16
Qunda, Nie Zbiczno, ale tak jest prawdopodobnie w każdej wiosce, bo ludzie mają najebane wszędzie.
Zgłoś