18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
Avatar
smc 2023-03-24, 0:02
Gówniaki teraz na boks niech zapierdalają, to jest ważniejsze niż matura.
Zgłoś
Avatar
Saika 2023-03-24, 1:14
M.O.R.T.E napisał/a:

Zajebisty materiał do edukacji! Mój syn jest właśnie na etapie tej spierdolonej mody Drill'u, ciuchy za pierdylion cebulionów w których zapierdala cała klasa, wyglądają jak typowe Sebastiany (bez obrazy dla Sebastianów) groźne miny, jakby w żyłach płynęła uryna z londyńskiego getta. Małe kurwie jedyną przemoc jaką widziały, to jak stary, starą w kuchni po dupie klepie. Rano chucjowi pokaże, jak bracia bandyci by go przywitali na wyspach... Kurwa, co za czasy, co za wzorce.



To tak na marginesie... To kto kurwa ma być jego ojcem i przykładem dla niego? Sąsiad? Listonosz? Czy pan Mieciu z pod 7 co tam hydraulikę robi za grosze?
Czasy są jakie są, to fakt jak diabli że ciężko o te "archaiczne wartości".
Postaw młodego w sytuacji bez "próndu" albo wywieź do lasu, daj szpadel albo bo jaw wiem, kilof siekierę wymyśl coś.
Pokaż czym jest praca, daj młotek do ręki i niech się nauczy co znaczy jebnąć się w palec.
Ale jak jest tak jak mówisz... To i ja mogę se gadać, jako "stary" bierz syna za bety i kształtuj póki możesz, nikt inny tego nie zrobi, no chyba że chcesz mieć "rapera" xD
Zgłoś
Avatar
TylkoPiSResztaToKurwy 2023-03-24, 3:45
Chuj z nimi kogo to obchodzi mogą sobie pogrom zrobić będzie mniej ludzi na świecie
Zgłoś
Avatar
MichaQ 2023-03-24, 5:20 3
Tak powinny być traktowane każdego dnia lewackie kurwy żeby im się odechciało ściągać takie gówno do naszej ojczyzny.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2023-03-24, 5:30 1
Maksiekos napisał/a:

czekam na 2 część jak te negroidy sa kopane



Srane, nikt ich nie ruszy w zjebanym jukeju. Na Polakach sobie narzekaniem odreagują.
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2023-03-24, 6:35
highlogic napisał/a:

Kilka gówien bije dzieciaka. Tutaj w Polsce tych negroidów dojebałbym w 5 min. Wystarczyłby tel a załoga się zjeżdza i dojeżdza.
Czy ty byłby rasizm?



Ale ty jesteś zajebiście twardy, jak Psikutas bez s!
Zgłoś
Avatar
juderaus 2023-03-24, 7:24
Niektórzy z negroidów nawet pracują .
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2023-03-24, 7:53
I bardzo kurwa dobrze. Nie żal mi frajerów z zachodu, którzy byly za tym, by to gówno sprowadzać.

Słyszałem, że niemcory chcą jeszcze z bańkę dzikusów do siebie sprowadzić. To się dopiero będzie działo.
Zgłoś
Avatar
Wielki006 2023-03-24, 9:37
Jebane czarnu.. chy
Zgłoś
Avatar
Gazownik 2023-03-24, 10:29
Ciężko zrozumieć ale małolat chyba mówi, że to nie on,że przyrzeka. Ktoś coś małoletnim bandziorkom odjebał może zajebał i szukają winnego
Zgłoś
Avatar
Bartvons 2023-03-24, 11:26 1
Najlepsze jest ze ile czarny nie bil by białego to i tak dalej bedzie sie czul gorszy. I ma racje
Zgłoś
Avatar
zendo178 2023-03-24, 18:54
paniczmax napisał/a:

czarnuch zawsze będzie czarnuchem czy to w Afryce, UK, USA czy Germany do powieszenia zatem nie czarnuch ale to całe lewackie bando które ich tam sprowadziło, teraz nawet tego ludzkiego gówno nie sposób się pozbyć bo to już nie emigranci a dzieci i wnuki tych którzy przybyli a więc obywatele



jacy obywatele jak świnia urodzi sie w stajni nigdy nie bedzie koniem. Na szczescie czarnuchow latwo rozpoznac w siatki łapac i na statki . Jakby to było wszystko takie proste.
Zgłoś
Avatar
PutinToSmiec 2023-03-24, 22:16
Zwykła patologia . W PL tez tak jest tylko to białe polaczki gnębią innych . Ludzie to zwierzeta .. pochodzą od małpy .. kolor nie ma znaczenia ... kazdy jest zjebanym padlinozercą .
Zgłoś
Avatar
danielusx25 2023-03-24, 23:05
teraz czekam na part 2 jak biali dorywają tych sparowców katowania dziecka i kady dostaje uśpiony
Zgłoś
Avatar
slavcis 2023-03-26, 20:25
czarne kurestwa

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie