18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Trzy o żonie
Fakerę • 2012-11-13, 13:12
Wysłałem żonie zdjęcie mojego sflaczałego chuja, niech suka wie, że o niej myślę!

Moja żona wkurwia się gdy używam słów "stara kurwa"
Właściwie to mógłbym wreszcie zapamiętać imię jej matki.

Moja żona nazwała mnie łatwowierną cipą, o mało nie upuściłem biblii.
Zgłoś
Avatar
eligurf 2012-11-14, 9:45
@czlowiek123
Jeśli sądzisz, że materiały na joemonster i innych portalach są za przeproszeniem 'materiałem własnym' ich autorów to większego debila nie widziałem. Większość dowcipów tu się pojawiających i zbierających setki piw ma kilkadziesiąt lat, a jedna czwarta jest przepisana z Klubu Masztalskiego wydanego w latach 80-tych. Wtedy to była klasyka, więc teraz to już prehistoria, choć parę dalej śmiesznych. Kolejne przepisane z gazetek jakiegoś Sadurskiego i innych (te też były skądś przepisane). Można by się tak cofać przez Kabaret Starszych Panów, dowcipy żydowskiego międzywojnia, do starożytności, bo są teorie historyków mówiące, że wszystkie dowcipy to modyfikacje kilku pierwszych odczytanych z tabliczek z pismem klinowym. Jeśli by nawet pojedyncze wpisy były objęte prawem autorskim to za każdym razem jest znikoma szkodliwość czynu, a i trudno udowodnić, ze kopiści kierują się żądzą zysku itd.

Kto zbiera kasę za memy? Apple?
Zgłoś