18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Trzy o żonie
Fakerę • 2012-11-13, 13:12
Wysłałem żonie zdjęcie mojego sflaczałego chuja, niech suka wie, że o niej myślę!

Moja żona wkurwia się gdy używam słów "stara kurwa"
Właściwie to mógłbym wreszcie zapamiętać imię jej matki.

Moja żona nazwała mnie łatwowierną cipą, o mało nie upuściłem biblii.
Zgłoś
Avatar
andyq 2012-11-13, 16:03
Będziesz pływał w piwie bo tutaj materiał własny szanują.
Zgłoś
Avatar
łysa_pała 2012-11-13, 17:51 39
@up
Ale coś mi mówi, że za ten "materiał własny" to kiedyś bany będą dawać...
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-11-13, 18:42 1
łysa_pała, albo w końcu zrozumieją, że za powtarzanie 20 raz tego samego tekstu nie dostaje się już piwa.
Piwo za ten drugi :].
Zgłoś
Avatar
unkenzo 2012-11-13, 19:05
za tą biblie duże piwo
Zgłoś
Avatar
czlowiek123 2012-11-13, 19:11 3
joemonster.org/phorum/read.php?f=3&t=1138744
Nie masz pojęcia o podstawowych zasadach przekazywania informacji w Internecie - jak coś kopiujesz żywcem z jakiejś strony, to umieszczasz link, z którego to wziąłeś. Inaczej to plagiat.Chyba że to ty jesteś autorem.
Zgłoś
Avatar
M................3 2012-11-13, 19:15
Ostatni dobry
Zgłoś
Avatar
przemoc239 2012-11-13, 19:28
czwarty rozpierdolił system..
Zgłoś
Avatar
Masther 2012-11-13, 19:34
@up up
Najpierw wbij na sadistica, pozniej wbij na joemonstera i tam pierdol łebkowki, ze widziales to juz na sadisticu!
Zgłoś
Avatar
SamSobieBogiem 2012-11-13, 20:06
piwo za ostatni ;D
Zgłoś
Avatar
~Mieszek_Kiler 2012-11-13, 20:41
Dobreee!!! Kurwa
Zgłoś
Avatar
H................g 2012-11-13, 22:14
Skąd takie debile jak człowiek123 się biorą ja się pytam? Jeżeli ktoś udostępnia coś na necie to mimo wszystko godzi się na to, że zostanie to upublicznione gdzie indziej też. No chyba, że udowodni, że to jego i nie chce by zostało to gdzie indziej upubliczniane to wtedy coś tam można zrobić kolesiowi, który to zerżnął, ale jeśli nie to zamknij mordę człowiek
Zgłoś
Avatar
majmarek 2012-11-13, 22:28
a nie lepiej było ożenić się z fajną dziewczyną?
pewnie żadna fajna cię nie chciała...
Zgłoś
Avatar
czlowiek123 2012-11-13, 22:41
Hacerking napisał/a:

Skąd takie debile jak człowiek123 się biorą ja się pytam? Jeżeli ktoś udostępnia coś na necie to mimo wszystko godzi się na to, że zostanie to upublicznione gdzie indziej też. No chyba, że udowodni, że to jego i nie chce by zostało to gdzie indziej upubliczniane to wtedy coś tam można zrobić kolesiowi, który to zerżnął, ale jeśli nie to zamknij mordę człowiek


Drogi Hacerkingu przeczytaj ustawę o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994.Doedukuj się a potem się wypowiadaj.Krótko ci streszczę. Każdy tekst nie tylko w internecie podlega prawom autorskim nawet jakieś tam suche żarty.Naruszeniem tych praw jest choćby nie podanie źródła.Tutaj masz artykuł prawo-autorskie.wieszjak.pl/prawa-autorskie-w-sieci/218037,Zapozyczani... .Zapoznaj się z nim a potem wypowiadaj się na jakiś temat bo po co się wypowiadasz jak gówno o czymś wiesz
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2012-11-14, 8:08 1
czlowiek123 napisał/a:


Drogi Hacerkingu przeczytaj ustawę o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994.Doedukuj się a potem się wypowiadaj.Krótko ci streszczę. Każdy tekst nie tylko w internecie podlega prawom autorskim nawet jakieś tam suche żarty.Naruszeniem tych praw jest choćby nie podanie źródła.Tutaj masz artykuł prawo-autorskie.wieszjak.pl/prawa-autorskie-w-sieci/218037,Zapozyczani... .Zapoznaj się z nim a potem wypowiadaj się na jakiś temat bo po co się wypowiadasz jak gówno o czymś wiesz



Zastanawiam się nad czym trwa debata, większość materiałów wrzucanych na sadistic jest wygrzebywana z innych portali, stron. Zamiast skupić się na filmiku, kawale itp. to tracimy czas na nie potrzebne dyskusje na temat podawania źródła i praw autorskich.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie