18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Trzy ofiary
TT4 • 2017-06-08, 4:18
Motocyklista oraz jego pasażer zginęli na miejscu. Kierowca Mercedesa Sprintera zmarł w szpitalu. Krasnodar, Rosja.

Zgłoś
Avatar
Podporucznik_Bao_Bao 2017-06-08, 8:24 6
Do grobów trójkami szli,
kacapy ruskie parchate...
Zgłoś
Avatar
siwybis 2017-06-08, 19:53 31
Nie bardzo rozumiem czemu kierowca dostawczaka też zginął.
Zgłoś
Avatar
Res0r 2017-06-08, 20:17
Tak samo jak przedmówcę mnie też intryguje śmierć pana z busa. Coś mu wpadło do kabiny czy jak?
Zgłoś
Avatar
level1989 2017-06-08, 20:54 1
@upy

a nie widzicie jak nim pierdolnęło na lewo? przypierdolcie tak skronią w futrynę
Zgłoś
Avatar
igorektgk 2017-06-08, 22:47 7
siwybis napisał/a:

Nie bardzo rozumiem czemu kierowca dostawczaka też zginął.


Prawdopodobnie brak zapiętych pasów plus burdel w samochodzie
Zgłoś
Avatar
glenton 2017-06-08, 22:50 2
kierowca zmarł na zawał... bo się przestraszył.
Zgłoś
Avatar
radek225 2017-06-08, 23:01 15
Puszkarz jebany! Wszystko jego wina. Nie zachował należytej ostrożności, nie patrzył w lusterka, bydlak jeden wymusił pierwszeństwo, zabił siebie i 2 niewinne osoby na motorze.

Żartuję. Chuj w dupę motopizdom. Zapierdalają, ile fabryka dała, a potem płacz i lament, że przez bandytę kierowcę samochodu zginął ojciec 2 dzieci, jedyny żywiciel rodziny z perspektywami na przyszłość...
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2017-06-09, 3:23
@up
Znam ludzi zapierdalających codziennie z prędkościami, które ci się nawet nie śniły - jednak te ancymony mają mniej wypadków na koncie od ciebie, choć jeździsz samochodem jak pizda.
Chuj w dupę motopizdom, chuj w dupę frajerom jak ty. Tak sobie napisałem, żeby ciebie i innych zakompleksionych leszczy podkurwić. Poza tym lubię być szczery.
Zgłoś
Avatar
radek225 2017-06-09, 8:51 13
@up Do zapierdalania są autobany na zachodzie, tory albo opuszczone lotniska, a nie droga, gdzie masz innych użytkowników poruszających się dużo wolniej. Nie mam kompleksów, tylko instynkt samozachowawczy każący mi nie zapierdalać jak debil, nawet jak mam czym i mam ku temu warunki. Nie zapomnij zrobić zdjęć i wrzucić na harda, jak już twoi znajomi zamienią się w tatar albo tyrolską. Wtedy zgarniesz sporo wirtualnych piw.
Zgłoś
Avatar
rapidu 2017-06-09, 22:01
siwybis napisał/a:

Nie bardzo rozumiem czemu kierowca dostawczaka też zginął.



Obstawiam dwie opcje - albo spłonął ze wstydu, lub w szpitalu odwiedziły go rodziny tych z moto
Zgłoś
Avatar
paczfiko 2017-06-09, 22:03 1
siwybis
Nie bardzo rozumiem czemu kierowca dostawczaka też zginął.

Nie chciałbyć gorszy
Zgłoś
Avatar
buszujacy 2017-06-10, 0:40
jeszcze będą się z tego śmiali
Zgłoś
Avatar
taigatrommel 2017-06-10, 12:44
siwybis napisał/a:

Nie bardzo rozumiem czemu kierowca dostawczaka też zginął.


Motocykliści nieźle zapierdalali. Na bank któryś z elementów motocykla wbił się do kabiny i uderzył w kierowcę dostawczaka. Przy dużych prędkościach motor wchodzi w auto, jak nóż w roztopione masło, więc nie ma bata żeby ochronić kierowcę auta przed każdym elementem motoru
Zgłoś