18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:29
Avatar
Prz3mo 2012-05-14, 13:34 17
Ciężko jest byc Polakiem patriotą w..... Polsce...
Zgłoś
Avatar
andyq 2012-05-14, 13:37
Tak się tylko zastanawiam czy aby na pewno pomysł z bombą jest dobry?
Oglądając czasem obrady sejmu, doszedłem do wniosku że najlepszym sposobem na pozbycie się tych nierobów jest wyłączenie internetu w sejmie. Jak to zrobimy to oni wszyscy umrą z nudów.
Teraz jak dostali służbowe tablety to nic innego nie robią tylko internet przeglądają na obradach.
Zgłoś
Avatar
N................h 2012-05-14, 13:40
z tą bombą to nie żartujcie, bo was w psychiatryku zamkną.
Zgłoś
Avatar
19damian26 2012-05-14, 13:44 2
Mi po prostu szkoda takich ludzi, sam całe życie pracuje na własna działalność, chce stworzyć coś sam a w tym kłamliwym państwie blokują takich ludzi. zamiast dawać ulgi to karzą . W innych krajach priorytetem jest człowiek i tam był by kimś zakładając własną działalość, a tu nie dość że stawki podatkowe jedne z najwyższych w Europie to zarobki jak w Kazachstanie.

Ten kraj będzie patologiczny póki będą rządzić nim matoły
Zgłoś
Avatar
v2008 2012-05-14, 13:48 2
rozstrzelac ich w pizdu tylko.....Koles dobrze gada...
Zgłoś
Avatar
A................h 2012-05-14, 13:55 51
Pierdolić to każdy potrafi. Sami jesteście debile skoro dajecie sobą tak zamiatać. Wszyscy potrafią tylko w kółko narzekać i zrzędzić. Nasi przodkowie nie odzyskali ojczyzny marudzeniem, tylko działaniem.
Skoro rządzą nami chamy i idioci, to tylko dlatego, że sami na to pozwalamy.
Jak grozili rzekomo cenzurą internetu, to znalazło się kilkaset tyś. Polaków. Chciałbym kiedyś zobaczyć taki tłum przed sejmem.

Nie podoba się? To zacznijcie kurwa w końcu głosować ! Nikt nie powiedział, że oni muszą nami rządzić. Wyrwijcie im kasę i władzę z tych tłustych, chytrych łap. Zacznijcie interesować się polityka, nie tylko biernie ale aktywnie!

Właśnie ten koleś pokazał wam co należy robić.
Zgłoś
Avatar
kurwiduplo 2012-05-14, 14:11 15
Karola_Strausburger napisał/a:



Nie podoba się? To zacznijcie kurwa w końcu głosować !



Ale na kogo, jak wszyscy po jednych pieniądzach?
Zgłoś
Avatar
manfred1992 2012-05-14, 14:14 2
W takich chwilach mam ochotę zajebać kogokolwiek odpowiedzialnego za problemy tego człowieka.
Podziwiam ludzi, który mają siłę i tyle cierpliwości, żeby walczyć w sądach na popieprzonych zasadach.
A w między czasie jakieś pieprzony imigrant bez znajomości języka polskiego dostaje zasiłek dla bezrobotnych i odszkodowanie za dyskryminacje, czy inne gówno.
Szkoda, że w Polsce nie istnieje grupa zrzeszająca całe społeczeństwo coś jak Anonymous działająca w fizycznym świecie.

Cytat dobrze odzwierciedlający rzeczywistość;
Społeczeństwo obywatelskie jest stanem wzajemnej współzależności wszystkich ludzi, ludzie wszakże są źli, a większość z nich jest zmuszona zrezygnować z własnej woli i pracować na rzecz zaspokojenia potrzeb nielicznych. Ponieważ zaś to ci nieliczni ustalają prawa, większość ludzi nie ma nawet zapewnionej ochrony, dla której rzekomo dołączyli się do społeczeństwa. (...) To właśnie w społeczeństwie człowiek zaczyna pożądać pieniędzy i zaszczytów. (...) W pogoni za zaspokojeniem próżności natrafia na niekończącą się ilość okazji do sporu. (...) Naturalna namiętność współczucia zostaje wygaszona, a jedynym jej substytutem w nowych warunkach staje się moralność określająca ludzkie obowiązki i wspierana autorytetem władzy. Natura przestaje wystarczać. Przerażający stan wojny czyni ten krok koniecznym i gwarantuje zgodę biednych.(...) nierówność nabiera mocy prawnej – publiczna władza podporządkowuje sobie biednych dzięki przemocy.
Zgłoś
Avatar
lg0r 2012-05-14, 14:23 5
Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy.
Zgłoś
Avatar
gumol 2012-05-14, 14:23 1
Za ten tekst, że się podpali albo ktoś musi zginąć i bomba wypierdolić zamknęli gościa w psychiatryku na dość długi czas. Rodzina w długach, firma w długach, a ponoć gości sporo czasu przekiblował w wariatkowie jako niebezpieczny dla siebie i otoczenia. Co to za kraj kurwa!?
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-05-14, 14:27 10
kurwiduplo napisał/a:



Ale na kogo, jak wszyscy po jednych pieniądzach?



janusz korwin mikke. taki rodzimy ron paul czy vitor orban. jako jedyny od 20 lat trzyma sie liberalnych pogladow, a bedac poslem przez 1 rok w 91 dawal inicjatywy ustawodawcze rzeczywiscie zgodne z jego pogladami. jak nie chcesz zeby panstwo ci mowilo co masz robic, kogo zatrudniac, komu oddawac swoje ciezko zarobione pieniadze. glosuj na niego. jak chcesz samemu na wlasna reke ubezepieczac sie na przyszlosc. glosuj na niego. jezeli chcesz samemu decydowac czego maja sie uczyc twoje dzieci. glosuj na niego. jesli nie chcesz z wlasnej kieszeni utrzymywac kilkaset tysiecy urzednikow, glosuj na niego. jak chcesz byc samemu odpowiedzialnym za swoje zycie i dostawac pieniadze adekwatne do wykonanej pracy, to nie masz innego wyjscia:P
Zgłoś
Avatar
k................5 2012-05-14, 14:28
W tym kraju strach firmę założyć, bo polityka panuje taka, że prywaciarza trzeba dojechać, aż się zesra uszami....
Zgłoś
Avatar
Leexo 2012-05-14, 14:36 1
Bohaterowi filmu do zesrania uszami dużo nie brakuję. Wiedziałem, że jak to całe euro będzie w naszym PIĘKNYM kraju to będą takie wałki, że głowa boli, bo jak sądzę został wydymany pewnie z racji tego przedsięwzięcia.
Zgłoś
Avatar
j................3 2012-05-14, 14:40 2
może wybierzmy kompetentnych ludzi do naszego rządu a nie jakieś zapejsione podmioty bankowe ala mc kwak ruda pała i reszta skurwieli
wybraliśmy palikota bo przekupił każdego trawką , kwaka bo przekupił moherów i tuska bo go w ziemi świętej nauczyli ładnie pierdolić od rzeczy

zacznijcie od siebie samych także , kupujcie produkty polskiego pochodzenia w małych sklepach a po frukty wybierajcie się na wieś , do baku lejcie opał a zamiast urzydowionej telewizji wejdźcie na sadolka i dodajcie jakiś fajny temat albo post , przeczytajcie mądrą książkę. To już w chuj wiele , tyle żeby dojebać NASZYM WROGOM PROSTO W JAJCA
wielu myśli i robi tak: pierdole będę eurovolksdeutchem w uk mam wszystko albo nawet u szkopa
rozumiem każdy ma wyższe potrzeby jak rodzina żona mąż itd... ja sobie posiedzę tu powypełniam pity zusy i chuje muje wrosłem tu kurwa... tak mocno że aż mam łezkę w oku chyba to prawda że starych drzew się nie przesadza
od małego szczyla kombinowałem , takie lata to i teraz pokręcę bata
Zgłoś
Avatar
A................h 2012-05-14, 14:42
Dokladnie tak.
Moj ojciec prowadzil kiedys firme. Po paru latach zapukal Urzad Kontroli Skarbowej. Okazalo sie, ze ktorys kontrahent od ktorego moj ojciec kupywal materialy siedzi w pierdlu za oszustwo skarbowe i w zwiazku z tym moj ojciec rowniez jest podejrzany. Zrozumiala sytuacja, wiec sie tym draniom pokazalo wszystkie dokumenty, vaty, pity i sraty, zeby udowodnic niewinnosc. Sprawa sie ponad 2 lata ciagnela. TE wszystkie kontrole spowodowaly, ze moj starszy nie mial ani sily i czasu normalnie prowadzic firme i doprowadzili go do bankructwa. Postawili jasno sprawe- albo nam zaplacisz 250tys podatku, albo bedziemy cie meczyc.
Sprawe nie roztrzygnieto do dzis
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie