18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:29
Avatar
kurwiduplo 2012-05-14, 15:00 1
lapps napisał/a:



janusz korwin mikke. taki rodzimy ron paul czy vitor orban. jako jedyny od 20 lat trzyma sie liberalnych pogladow, a bedac poslem przez 1 rok w 91 dawal inicjatywy ustawodawcze rzeczywiscie zgodne z jego pogladami. jak nie chcesz zeby panstwo ci mowilo co masz robic, kogo zatrudniac, komu oddawac swoje ciezko zarobione pieniadze. glosuj na niego. jak chcesz samemu na wlasna reke ubezepieczac sie na przyszlosc. glosuj na niego. jezeli chcesz samemu decydowac czego maja sie uczyc twoje dzieci. glosuj na niego. jesli nie chcesz z wlasnej kieszeni utrzymywac kilkaset tysiecy urzednikow, glosuj na niego. jak chcesz byc samemu odpowiedzialnym za swoje zycie i dostawac pieniadze adekwatne do wykonanej pracy, to nie masz innego wyjscia:P



Przesłuchaj sobie


Tyle razy rząd nas zrobił w kakao, że juz nikomu nie zaufam
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2012-05-14, 15:02
Nie bójcie się, już niedługo kolejne rozbiory polski (mam nadzieję) i oby nasz byt się poprawił. Bo chuj mi z tego, że jestem polakiem, żyję w Polsce i mówię po polsku jak jestem w urzędzie traktowany jak żyd w III Rzeszy. Bardziej niż chorego patriotyzmu chcę życia na poziomie, dlatego czekam z niecierpliwością. Jak nie to i tak wyjeżdżam.
Zgłoś
Avatar
MassiveMan 2012-05-14, 15:03
Wie ktoś może kiedy to było?
Zgłoś
Avatar
ciastekPOGROMCA 2012-05-14, 15:09 7
jak dla mnie to jeden z smutniejszych filmików na sadolu od bardzo, bardzo dawna
przykra historia gościa wydymanego przez państwo, a my możemy tylko ponarzekać na to jak rząd dyma zarówno jego jak i nas wszystkich
Zgłoś
Avatar
Silnoręki 2012-05-14, 15:25
Dobijmy do 1000 piw! Niech młodzi i starsi się edukują!
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-05-14, 16:19 7
kurwiduplo napisał/a:



Przesłuchaj sobie



Tyle razy rząd nas zrobił w kakao, że juz nikomu nie zaufam



ooo dezerter:D

mieli jeszcze na tej plytce taki kawalek:


JKM jest jedynym znanym politykiem w naszym kraju "niezatwierdzonym" przez telewizje. a nawet jest specjalnie przedstawiany jako idiota albo szaleniec. wolisz zeby dalej w sejmie siedzialy te same mordy, ktore nas na zmiane robia w kakao od 20 lat(z tym podejsciem beda to robic do nastepnej utraty niepodleglosci), czy dac szanse komus z andergrandu?
zauwaz, ze nie wazne czy rzad byl po, pisu, sld czy kogos innego to oni wszyscy tusk, kaczynski, pawlak, rostowski, niesiolowski, sikorski, czy inne pajace tam siedzialy i mialy glos do oddania. wiec to nie jest tak, ze nas dymal kazdy rzad po kolei, tylko nas caly czas dyma TEN SAM rzad


poznajesz mordy??
Zgłoś
Avatar
derley1 2012-05-14, 16:36 1
To WIĘKSZOŚĆ wybrała tę hołotę lewicową z rudym pyskiem na czele.
Wstyd mi za ludzi popierających lewactwo...
Nie trzeba szukać i się zastanawiać do czego dążą te gnidy bo to widać np. na tym filmie a do jełopów co nie rozumieją to napiszę prosto na miarę intelektualną wyborców PO. Lewactwo, rude mordy palikoty i inne szkodniki krok po kroku dążą do upadku tego państwa i działają w interesie innych narodów !!! Obedrą Was z godności, moralności. kasy i będziecie frustrowani jak ten Pan na filmie a wtedy będziecie narzekać jak to źle w kraju ale pamiętaj... oddając głos na platformę wbijasz sam sobie gwoździa w trumnę.

a tak od siebie to brzydzę się lewicą
Zgłoś
Avatar
Dżoker 2012-05-14, 17:39 4
Karola_Strausburger napisał/a:

Pierdolić to każdy potrafi. Sami jesteście debile skoro dajecie sobą tak zamiatać. Wszyscy potrafią tylko w kółko narzekać i zrzędzić. Nasi przodkowie nie odzyskali ojczyzny marudzeniem, tylko działaniem.
Skoro rządzą nami chamy i idioci, to tylko dlatego, że sami na to pozwalamy.
Jak grozili rzekomo cenzurą internetu, to znalazło się kilkaset tyś. Polaków. Chciałbym kiedyś zobaczyć taki tłum przed sejmem.

Nie podoba się? To zacznijcie kurwa w końcu głosować ! Nikt nie powiedział, że oni muszą nami rządzić. Wyrwijcie im kasę i władzę z tych tłustych, chytrych łap. Zacznijcie interesować się polityka, nie tylko biernie ale aktywnie!

Właśnie ten koleś pokazał wam co należy robić.



Masz 100% racji. Tylko, że gdy była ta cała sprawa z ACTA to każdy był wielkim buntownikiem bo prawdę mówiąc nie musiał ruszać dupska sprzed kompa i myślał, że pozostawał anonimowy wylewając żale w internecie (owszem, były protesty i manifestacje na ulicach ale co to było...). Zauważyłem też, że wszyscy potrafią cisnąć po innych ale sami kurwa nic nie zrobią. Był ten wielki rozpierdol w Londynie - "tępe murzyny które rozpierdalają wszystko w jakiejś głupiej sprawie". No tak ale oni potrafili wyjść, zjednoczyć się i walczyć o swoje racje nawet w tak idiotycznej sprawie. Kolejny idiotyczny przykład-Amerykanie (i nie tylko) protestujący za związkami homoseksualnymi i przeciw. Wychodzą na ulicę żeby walczyć o swoje racje które też są idiotyczne. Ale dla większości to tylko "tępe, grube amerykańskie świnie które są pedałami/nie tolerancyjni". Takich przypadków jest wiele. A w Polsce nikt nic nie robi w takiej sprawie jak lepsze życie w kraju, lepsza przyszłość dzieci... Ale wiem, że w końcu te jebańce z wiejskiej przesadzą i z każdego miasta wyjdzie pielgrzymka skurwysynów którzy zniszczą ten burdel nazywany przez niektórych Sejmem.
Zgłoś
Avatar
beziko 2012-05-14, 17:39
Posłowie i tak to pewnie mają w dupie, co powiedział. Jak i zresztą kraj.
Zgłoś
Avatar
decode21 2012-05-14, 17:51
Gdzie są ci wielcy obrońcy Tuska? Taki Mężydło z PO mówi o chłopie że to głupek.
Zgłoś
Avatar
amilo_pa 2012-05-14, 17:56
Dlaczego siedzimy i nic nie robimy? Dlaczego nie zbierzemy się wszyscy: górnicy, rolnicy, strażacy .... i nie zrobimy ogólnonarodowego strajku jak w sprawie AKTA?? za niedługo każą nam płacić za oddychanie...
Do czego to wszystko dąży...
Zgłoś
Avatar
derley1 2012-05-14, 18:08
@ Pilotn22

Pisząc " potrzebujemy polityki lewicowej " domyślam się, że jesteś urzędasem a stołek masz " po znajomości "

Może jestem niedouczony ale potrafię odróżnić zdrajców i złodziei od polityków...
Nigel Farage bardzo trafnie podsumowuje w jednym z przemówień w jakim kierunku łunia zmierza i kto tym statkiem steruje...
Zgłoś
Avatar
vass 2012-05-14, 18:32
Nie wiem czemu facet ma pretensje do ministra ?
Przecież to nie minister go oszukał, tylko firma, która wygrała przetarg.
Jak firma splajtowała, to i podwykonawcy dostają po kulach, taki jest biznes niestety.
Może to wina procedury przetargowej, że trzeba wybrać najtańszą ofertę, a potem firma nie dość, że nie najlepsza, to jeszcze się rozkracza finansowo, bo nie daje rady.
Ale jaki był by krzyk opozycji gdyby przetarg wygrała nie najtańsza, ale najlepsze firma, zjedli by ich żywcem.
Dla tego głównym kryterium przetargu powinno być solidność firmy, a nie najtańsza oferta.
Nie dochodziło by do takiej sytuacji.
Zgłoś
Avatar
xqvz 2012-05-14, 18:33 7
Cytat:

@derley1

Nauczcie się w końcu niedouczeni, omamieni przez telewizję ludzie jednej, podstawowej rzeczy.

Lewica, Lewactwo, Poglądy Liberalne - z podręcznikowej definicji oznaczają chęć zmian. Czyli zmiany w gospodarce, prawie, zachowaniu ludzi itp itd. Dla naszej gospodarki i prawa POTRZEBUJEMY polityki lewicowej.

Prawica - Poglądy KONSERWATYWNE. Czyli tak jak jest, to jest dobrze. Prawica jest nastawiona na socjal, czyli większe zasiłki dla nierobów, np. To by się przydało jeśli chodzi o peda... waginosceptyków, feministki itp.

I ch*j mnie obchodzi, że PiS czy PO nazywają się prawicą, a SLD lewicą. To jeden wielki miszmasz i ta sama ekipa trzymająca, wymieniająca się władzą.



Ciebie pokurwiło, tak? Wystarczyło na głupich lekcjach wosu uważać to byś wiedział co to jest lewica a prawica. Chodzi o program! Program a nie o obecną sytuacje w kraju! Lewica jest postępowa ale nie w uwalnianiu gospodarki, nie w zaostrzaniu kar dla przestępców, nie w praworządności. Ich postęp polega na propagowaniu związków kota z psem, skrobaniu 8 miesięcznych płodów, nałożeniu 80 % podatków i dzieleniu wszystkim po równo niezależnie od włożonej pracy i mówieniu, że postrzeganie ludzi jako przynależnych do danej narodowości czy rasy jest starodawne i trzeba cały świat zjednoczyć. To jest ten ich kurwa postęp, te ich pożądane zmiany. Za to prawica jest konserwatywna i szanuje tradycję ale nie tę polską komunistyczną tradycje jebanej socjalistycznej choroby toczonej w tym kraju od 80 lat. Prawica popiera wolność osobistą, majątkową, małę podatki, wolny rynek, poszanowanie tradycji, dumy narodowej, wierzy w samodzielność jednostki i jej wyjątkowość, chce praworządności i zaostrzenia kar dla różnego rodzaju pojebów i morderców których lewica najchętniej wsadziłaby na 8 lat do hotelu na resocjalizację. Sorry kolego jeśli za ostro, ale po prostu ktoś przeczyta to co napisałeś i pójdzie kurwa na wybory i zagłosuje na tego "nowoczesnego" hipokrytę i populistę ze sztucznym kutasem w ręku albo na postkomunistów.
Zgłoś
Avatar
A................h 2012-05-14, 18:34
A jak sprawdzisz solidnosc firmy? Jesli maja wygrywac spolki z najwiekszym doswiadczeniem i rzetelna historia wykonawcza to mlode przedsiebiorstwa w ogole nie mialyby prawa istniec...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie