18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:29
Avatar
donn 2012-05-14, 18:41 1
kurwa, aż się łezka w oku kręci... :/
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-05-14, 18:47 4
Pilotn22 napisał/a:

@derley1

Nauczcie się w końcu niedouczeni, omamieni przez telewizję ludzie jednej, podstawowej rzeczy.

Lewica, Lewactwo, Poglądy Liberalne - z podręcznikowej definicji oznaczają chęć zmian. Czyli zmiany w gospodarce, prawie, zachowaniu ludzi itp itd. Dla naszej gospodarki i prawa POTRZEBUJEMY polityki lewicowej.

Prawica - Poglądy KONSERWATYWNE. Czyli tak jak jest, to jest dobrze. Prawica jest nastawiona na socjal, czyli większe zasiłki dla nierobów, np. To by się przydało jeśli chodzi o peda... waginosceptyków, feministki itp.

I ch*j mnie obchodzi, że PiS czy PO nazywają się prawicą, a SLD lewicą. To jeden wielki miszmasz i ta sama ekipa trzymająca, wymieniająca się władzą.



co ty kurwa jego mac pierdolisz???

lewica=socjalizm czyli sprawiedliwosc spoleczna czyli zeby kazdy mial po rowno niewazne czy jest mezczyzna, kobieta, pedalem murzynem, zydem, karlem, czy kaleka. z liberalizmu to oni praktykuja tylko liberalizm spoleczny czyli, ze kazdy jest rowny. chuj, ze w praniu to z tego jakis niesmieszny dowcip wychodzi. ich zmiany polegaja na tym, ze raz ci dostana ulgi, innym razem ktos inny, zeby bylo sprawidliwie. raz sie podniesie podatki potem obnizy place, potem sie wprowadzi komisje kontrolujaca stopien zakrzywienia bananow, a potem sie ze slimaka zrobi rybe.

a prawica jest przeciwna takim pojebanym akcja. czyli podatek liniowy maksymalnie prosty. czlowiek samemu sie zajmuje swoim zyciem, a panstwo sie nie wpierdala. admnistracja jak najmniejsza, rzad odpowiada glownie za polityke zagraniczna+ jakies podstawowe zagadnienia, a nie mowi ludziom czy maja palic marihuane czy pic wodke, po czym sciga tych ktorzy sie nie sluchaja za ich pieniadze . na tym polega liberalizm. ile sobie wypracujesz, tyle bedziesz mial. a nie pol zycia przesiedzisz na rencie za zlamana noge.

Cytat:

Nie wiem czemu facet ma pretensje do ministra ?
Przecież to nie minister go oszukał, tylko firma, która wygrała przetarg.
Jak firma splajtowała, to i podwykonawcy dostają po kulach, taki jest biznes niestety.
Może to wina procedury przetargowej, że trzeba wybrać najtańszą ofertę, a potem firma nie dość, że nie najlepsza, to jeszcze się rozkracza finansowo, bo nie daje rady.
Ale jaki był by krzyk opozycji gdyby przetarg wygrała nie najtańsza, ale najlepsze firma, zjedli by ich żywcem.
Dla tego głównym kryterium przetargu powinno być solidność firmy, a nie najtańsza oferta.
Nie dochodziło by do takiej sytuacji.



i tak budujemy najdrozej w europie. a pretensje maja o to, ze zbankrutowali i grozi im wiezie za niezaplacone podatki od pieniedzy, ktorych nie otrzymali. i jeszcze o to, ze gddkia dawala im gwarancje, ze firma jest sprawdzona.
wiesz oni mogli zawiesic dzialalnosc poki nie otrzymaja pieniedzy, ale wtedy to chuja bys na euro mial, a nie autostrady.
Zgłoś
Avatar
p................s 2012-05-14, 19:18
4:17 "...czy bomba wypierdolić..."

trzeba przejrzeć na łocy
Zgłoś
Avatar
series 2012-05-14, 19:56
W tym kraju to nawet bombę pierdolnąć jest strach.
Bo teoretycznie zajebiemy pół rządu, ale nie daj Boże niech szanowny nam premier Tusk przeżyje, i od razu podatki w górę, bo trzeba wiejską odbudować, bo trzeba po 20 tys odszkodowania wypłacić z każdej z ofiar, renty pokryć o takiej samej sumie i wszystko chuj... w takich chwilach pozostaje tylko jak nasi dziadkowie-pradziadkowie, wyjść i zrobić rewolucje! , ale nie . jestem tylko jednym z internetowych napinaczy którzy mowia ;x ..

PS; jesli jakis taki przemarsz bedzie organizowany czy inne zgrupowanie w trosce o Polskę, stane w pierwszym rzedzie...
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-05-14, 20:24
vass napisał/a:

Nie wiem czemu facet ma pretensje do ministra ?
Przecież to nie minister go oszukał, tylko firma, która wygrała przetarg.
Jak firma splajtowała, to i podwykonawcy dostają po kulach, taki jest biznes niestety.
Może to wina procedury przetargowej, że trzeba wybrać najtańszą ofertę, a potem firma nie dość, że nie najlepsza, to jeszcze się rozkracza finansowo, bo nie daje rady.
Ale jaki był by krzyk opozycji gdyby przetarg wygrała nie najtańsza, ale najlepsze firma, zjedli by ich żywcem.
Dla tego głównym kryterium przetargu powinno być solidność firmy, a nie najtańsza oferta.
Nie dochodziło by do takiej sytuacji.



rząd nie płacąc głownemu wykonwacy (specjalnie, żeby ich wyjebać jako wykonawce), nie mieli jak płacić podwykonawcom takim jak ten Pan, wykonawca zbankrutował, a teraz na jej miejsce NAREŚCIE mogą ulokować SWOJE i RODZINNE firemki, które płatności będa dostały tygodniowo a nie co trzy albo i więcej miesięcy.
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2012-05-14, 20:27 1
Najgorsze to jest to, że ten facet pracował uczciwie, wykładał kupe hajsu a gówno z tego tak naprawdę dostał poza nerwami i długami. Moi teściowie prowadzą także firme i powiem jedno- uczciwie nie można nic zrobic w tym kraju, bo jak można uczciwie dać się okradać? Skoro za 3 zł źle naliczonego podatku z winy ZUS'u! dostali pismo które brzmiało jak conajmniej wyrok śmierci i oznajmienie o ścięciu. Chyba czas najwyższy zorganizować jakiś masowy pochód na fejsbuku bo inaczej do ślepego społeczenstwa nie dojdziesz. Dopóty dopóki mamy internet mamy jakieś szanse i trzeba z nich korzystać, bo później Pan Tusk może nam go odebrać, w sensie ideowym i skończymy jak TVP na posługach PiSu.
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-05-14, 20:34
Pomnik mu postawić, za te słowa wawel mu się bardziej należy niż małemu
Zgłoś
Avatar
takija 2012-05-14, 20:42 2
Kurwa to jest masakra... Czytam Wasze komenatarze i coraz bardziej łaza kręci mi się w oku z powodu nieszczęścia tego faceta. Mój tata prowadzi firmę, zabawy z papierkami co nie miara...co miesiąc 1000zł zusu...ciągla walka o to żeby podatek był jak najmniejszy. Kombinowanie z różnymi firmami, dziwne faktury....Inaczej sie nie da bo na chleb brakuje. To państwo jest chore. Chcą się rozwijać ale sami to blokują. To wszystko prowadzi w jednym kierunku. Społeczeństwo może i głupie...ale chyba coraz więcej widzi, coraz bardziej nienawidzi i coraz bardziej myśli o tym żeby coś z tym zrobić. Mam nadzieje że to kwestia czasu i ludzie wyjdą na ulice...mam nadzieje że będzie mi dane się do tego przyłączyć!!!
Zgłoś
Avatar
veno 2012-05-14, 20:59 6
Ja tylko czekam, aż w końcu jak Pan na filmie się przełamie i wybuchnie rewolucja na całą Polskę, wszyscy razem się złączą i upierdolą ten rząd w pizdu ... , do rządu powinni wybierać świeżo upieczonych studentów po studiach z ambicjami na lepsze życie, jest wiele programów pokazujących, że istnieją jeszcze w polsce ludzie, dla których ich ojczyzna nie jest obojętna...
Zgłoś
Avatar
Mateusz_stg 2012-05-14, 21:03
Ma racje oczywiscie ale zaden ryja nie otworzył..
Zgłoś
Avatar
SUBARUsportTEAM 2012-05-14, 21:13 1
Ja tam niewiem oco chodzi, ale gosci robi dym, wiec daje piwo
Zgłoś
Avatar
djhexe 2012-05-14, 22:30
veno napisał/a:

Ja tylko czekam, aż w końcu jak Pan na filmie się przełamie i wybuchnie rewolucja na całą Polskę, wszyscy razem się złączą i upierdolą ten rząd w pizdu ... , do rządu powinni wybierać świeżo upieczonych studentów po studiach z ambicjami na lepsze życie, jest wiele programów pokazujących, że istnieją jeszcze w polsce ludzie, dla których ich ojczyzna nie jest obojętna...



bez rewolucji to wszyscy co nie będą "kolesiami" wylądują na komunalnym albo na 8-10 lat za zgwałcenie dziwki albo popełnią samobójstwo. a co do świeżo upieczonych studentów po studiach - jak zwał tak zwał ale są bez doświadczenia więc im chuja co wyjdzie.
Zgłoś
Avatar
SP1D3R 2012-05-14, 22:35 2
"Już każdy powiedział to co wiedział
trzy razy wysłuchał dobrze mnie
wszyscy zgadzają się ze sobą
a będzie nadal tak jak jest"

Elektryczne Gitary
Zgłoś
Avatar
h................e 2012-05-14, 22:45 1
W Lipcu jestem w Polsce i z wielką i miłą chęcią wyszedłbym na ulicę.Więc jeżeli ktoś planuje jakieś kroki w kierunku wyzwolenia Polski to ja się z wielką chęcią piszę ewentualnie możemy zorganizować jakąś ustawkę Piszę poważnie, ja chcę wrócić do Polski a nie ma do czego wracać.Mam dosyć życia na obczyźnie tylko dlatego,że stado świń dostało się do koryta i rozpieprzają nasz kraj.Marzy mi się Polska z prawdziwymi Polakami na czele i dla Polaków,a nie z bydłem które myśli jakby tu tylko nam rzucić kłody pod nogi.Z kurwy syny.
Zgłoś
Avatar
oczas 2012-05-14, 22:56
0:42 jedyny ziomuś który nie wychodzi robi klasyczną podpierdolke długopisów
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie