18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:29
Avatar
kurwiduplo 2012-05-14, 22:56
@lapps
Dobrze gadasz, nazwijmy Korwina "najmniejszym złem", ale np. ja juz nikomu nie ufam, że dotrzyma słowa po wygranej. Donald też obiecywał, i popatrz na wyniki wyborów - na czele PO i PiS a reszta daleko w tyle. Ja i tak robię sobie co chcę i mam ich wszystkich w chuju. Szkoda nerwów.
Zgłoś
Avatar
bubs0n 2012-05-14, 22:57
Mój stary 20 lat się już procesuje z ENEA S.A.
Zgłoś
Avatar
P................s 2012-05-14, 23:06 4
Pełen szacunek za każde wypowiedziane słowo od tego pana.

Kolejny temat w którym wiele by tu można napisać, ale widzicie pracodawca nie otrzymuje pieniędzy nie jest w stanie utrzymać siebie ani wypłacić pracownikom należności przykra sprawa wszyscy są w ciemnej dupie niektórzy mają rodzinę na utrzymaniu dzieci już nawet nie patrzymy na siebie tylko na nasze dzieci, znajduję się w podobnej sytuacji pracodawca zalega mi za 3 miesiące w dodatku pozwalniał wszystkich pracowników firmy łącznie ze mną, nie jesteśmy w stanie pracy znaleźć bo coraz więcej firm pada na pysk, nie mamy pieniędzy, za chwile zżuci się na nas opinia publiczna jako nieroby.

Widzieliście na tym filmiku reakcje śmiechy i pogardliwe spojrzenia jak na śmiecia a człowiek chce normalnie żyć. Rodacy, bracia walczmy o nasz kraj, kraj ze wspaniałą historią bo jesteśmy okradani oszukiwani i traktowani jak śmiecie, a przecież człowiek jest człowiekowi równy!

Proponuję założenie jakiejś strony (możliwe że ja się tym zajmę) gdzie wstępnie będzie można ustalić kiedy wystąpimy przeciwko tej tyrani, zgadza się tyrani część z was może nie rozumieć ale to kwestia czasu kiedy będzie pełna kontrola, zróbmy to dla naszych dzieci puki jeszcze można bo chcemy żyć tu a nie gdzie indziej!
Zgłoś
Avatar
SP1D3R 2012-05-14, 23:33
bubs0n napisał/a:

Mój stary 20 lat się już procesuje z ENEA S.A.



ENEA S.A. powstała 1.01.2003

Więc z całym szacunkiem Twój "Stary" procesował się z nimi before it was cool.
Zgłoś
Avatar
krzychu2lv6 2012-05-15, 0:05
Kiedy wypier... ten rząd na zbity ryj i zabierzemy im ich majątki,i zakaz prowadzenia działalności albo do pudła, wszystkich co do jednego . ebamne balsy.
Zgłoś
Avatar
grandl 2012-05-15, 0:54
dwie opcje - albo rewolucja albo skakać na sznur. Innej drogi nie ma
Zgłoś
Avatar
Lam3rZ 2012-05-15, 1:55
Czlowiek ma calkowita racje, polski rzad kazdego wydyma, nie ma znaczenia czy jestes zwyklym szarakiem i do czegos doszedles, czy zwyklym murzynem pracujacym dla panstwa za gowniana pensje... kazdego chce oskrobac... dlatego ja, mysle sobie, by jak nastanie demonstracja przeciwko rzadowi, by obalic ich i wprowadzic nowe ustawy itp, stac w pierwszym rzedzie, badz gdy nie nastapi taki strajk, samemu kurwa zakupic u ruskich kalacha i rozpierdolic wszystkich tych jebanych wiesniakow na wiejskiej w drobny pyl, byl taki jeden co zabil jednego... niech kurwa reszta narodu pojdzie w jego slady i zrobi porzadek ze skurwysynami... jezeli nie mozna w normalnym panstwie, demokratycznie ustalic "normalnego" rzadu, trzeba to zrobic sila, by sie bali odpierdalac takie rzeczy, jakie sa teraz odpierdalane...

SMIERC FRAJEROM!
Zgłoś
Avatar
.3lite 2012-05-15, 4:59 2
Zajebiście wam wszystkim idzie pisanie jak to źle jak to tamto sramto kurwa, jedna osoba zaoferowała coś sensownego:

hiobe napisał/a:

W Lipcu jestem w Polsce i z wielką i miłą chęcią wyszedłbym na ulicę.Więc jeżeli ktoś planuje jakieś kroki w kierunku wyzwolenia Polski to ja się z wielką chęcią piszę ewentualnie możemy zorganizować jakąś ustawkę Piszę poważnie, ja chcę wrócić do Polski a nie ma do czego wracać.Mam dosyć życia na obczyźnie tylko dlatego,że stado świń dostało się do koryta i rozpieprzają nasz kraj.Marzy mi się Polska z prawdziwymi Polakami na czele i dla Polaków,a nie z bydłem które myśli jakby tu tylko nam rzucić kłody pod nogi.Z kurwy syny.



Weźmy się kurwa do roboty i chodźmy coś zrobić...
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2012-05-15, 10:05
Kurwa to już jest po prostu smutne co się dzieje na naszych oczach, jesteśmy jebani za własne pieniądze. A kościółek nam wpierdala od zawsze "miej nadzieję" i "nadstaw drugi policzek" i tak miałem nadzieję od 25lat, że będzie lepiej, a jednak nie jest i nie zapowiada się na lepiej. Życie w tym kraju dalej działa na zasadzie, albo ty wydymasz rząd, albo rząd wydyma ciebie. Jak ludzie sobie uświadomią w końcu, że nadzieja jest matką głupich, przestaną być w końcu głupi to coś się zmieni w tym kraju. Póki Polacy będą się modlić to GÓWNO z tego będzie, trzeba robić , a nie gadać, a bozia tutaj nie pomoże. Przejebane jest to, że żeby godnie żyć trzeba opuścić ten kraj:/ też jestem tego zdania, że ten kraj to gówno, ale jednak to moje gówno, a za granicą jednak nie będę u siebie... chciałbym żyć godnie w swoim kraju, ale wszystko ma swoje granice, chcę spróbować...i szkoda byłoby mi opuścić swój kraj, ale wybór jest pomiędzy normalnym życiem, a byciem dymanym coraz bardziej...a może jeszcze wyjdziemy w końcu na ulicę , może obudzi się w ludziach jeszcze jakaś jedność i chęć zmian tej skurwiałej polityki.
Zgłoś
Avatar
o................r 2012-05-15, 10:59 1
rarejestrowałem się specjalnie żeby postawić piwo. Może będzie miał przez to większy posłuch
Zgłoś
Avatar
Smuxer 2012-05-15, 11:09 2
dodam do ulubionych, mam nadzieję, że kiedyś to odtworzę i zacznę się śmiać, że tak chujowo mogło kiedyś być w Polsce...
Zgłoś
Avatar
kajzerPL 2012-05-15, 13:28
Teraz tacy złodzieje powinni iść siedzieć ale nie kurwa, oni są politykami i mają immunitet. Chuj że zadłużyli państwo na kilkaset milionów złotych, w następnych wyborach znowu ich wybiorą i dalej będą zadłużać. Ale co chcieć jak oni wszyscy łapówki biorą, oni sie nie interesują tym że zadłużają zwykłych ludzi, dla nich jest najważniejsze żeby zgadzała sie mamona zarobiona na lewo. Firma x dała większą łapówke to firma x zbuduje autostrade. Chuj że zbankrutują, ważne żeby łapówka sie zgadzała.
Ukraina już pokazała że można taką Tymoszenke aresztować, ale oczywiście zachodnia "demokracja" ze złodziejami typu Merkel, Sarkozy czy Tusk na czele sie na takie coś nie zgodzą bo za to co oni robią powinni iść siedzieć, ba na szubienice z nimi!
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2012-05-15, 15:59
banda skurwysynow.
Zgłoś
Avatar
h................e 2012-05-15, 17:16
oxtr napisał/a:

rarejestrowałem się specjalnie żeby postawić piwo. Może będzie miał przez to większy posłuch



Haha dzięki za browarka ;] Ale widocznie ni chuja nie pomógł cóż...
Myślałem nawet żeby wyszukać w internecie kilka motywów które ruszyły kiedyś Polaków i sprawiło,ze w nich się coś zagotowało.Między innymi sprawę KDT w Warszawie.Ludzie byli ostro wkurwieni ale niestety szybko im przeszło może kiedy się im uzmysłowi,jak bardzo jesteśmy robieni w chuja to może coś się ruszy.A jak nie to Polska chuliganka z pewnością się zaangażuje w byle co.Cóż czasami i tacy ludzie się przydadzą byle by tylko ktoś to usłyszał mam jeszcze 2 miesiące na zorganizowanie czegoś więc zobaczymy jak to będzie;) Najwyżej mi się trochę urlop przedłuży )
Zgłoś
Avatar
o................r 2012-05-15, 17:48
hiobe napisał/a:

Myślałem nawet żeby wyszukać w internecie kilka motywów które ruszyły kiedyś Polaków i sprawiło,ze w nich się coś zagotowało.


hiobe, jakbyś zrobił to porządnie i gdzieś umieścił taki potężny zbiór gówna jakie na nas rzucają to mogłoby się coś ruszyć. Możnaby nawet zrobić witrynę internetową o naszym rządzie, materiałów nie zabraknie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie