18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:29
Avatar
h................e 2012-05-15, 19:25
Ja bardziej myślałem,żeby zrobić taką "galerię" w Warszawie albo gdzieś gdzie przechodzi dużo młodych ludzi,bo do nich można dotrzeć do starszych trudniej dotrzeć Uświadomić im,że jak się nic nie zrobi to po studiach czy szkole i tak będą bezrobotni lub niewielki odsetek z nich znajdzie pracę w kraju.Szkoda Polski i Polaków.Rozkradną,rozpieprzą i wyprzedadzą.A nowe rządy to i tak będzie ten sam cyrk tylko małpy inne.nie da się zmienić kraju w jeden dzień to wiem ale trzeba zacząć coś robić bo jak narazie to tylko brniemy w to gówno z ofiarami jak pan z filmu.Dzisiaj on,jutro Ty. Każdy z nas może tak skończyć,nie ma co czekać na najgorsze.Samemu nic nie zrobię ale chętnie bym wspomógł ludzi,którzy by mieli podobne zamiary jak ja,mógłbym jakoś się udzielić czy coś jakby ktoś miał jakieś dobre pomysły to chętnie wysłucham i może coś uda nam się zrobić
Zgłoś
Avatar
perlak 2012-05-15, 23:05
Hmmm może by można było podrukować jakieś ulotki albo plakaty z wymienionymi rzeczami jak to nasz kochany rząd nas wszystkich rucha w dupe i nawołujące do rewolucji. A potem porozrzucać to na mieście. Na pewno wiele osób jakby powstały takie rzeczy na własną rękę by to podrukowało.
Zgłoś
Avatar
bubs0n 2012-05-16, 19:10
SP1D3R napisał/a:



ENEA S.A. powstała 1.01.2003

Więc z całym szacunkiem Twój "Stary" procesował się z nimi before it was cool.


A co było przed ENEĄ ?
Zgłoś
Avatar
andyq 2012-05-16, 21:54
jaras0303 napisał/a:

może wybierzmy kompetentnych ludzi do naszego rządu a nie jakieś zapejsione podmioty bankowe ala mc kwak ruda pała i reszta skurwieli
wybraliśmy palikota bo przekupił każdego trawką , kwaka bo przekupił moherów i tuska bo go w ziemi świętej nauczyli ładnie pierdolić od rzeczy



Nie ma szans. Tak na prawdę wybierani zostają Ci o których słychać dużo (nie koniecznie nic dobrego) taka już mentalność narodu. No bo skąd mamy wiedzieć kto to jest tam na końcu listy? Nazwisk nie znamy, nie wiemy o nich nic i może tu jest błąd.
Wygrywają Ci za którymi stoją media a raczej bogaci sponsorzy. No i teraz należało by spytać co Ci sponsorzy dostają w zamian?
Na pewno nie chodzi o dobro narodowe tylko o załatwianie własnych interesów.
Te ustawy są tak debilne że muszą być pisane pod konkretne firmy a nawet osoby (i nie mam tu na myśli instytucji Państwowych).
Wielki problem z ZUS? Gdyby tylko chcieli to by go rozwiązali. Ale jeśli by się tak stało to odebrali by sobie kartę przetargową w kolejnych wyborach.
Nie da się tymi samymi pieniędzmi zadowolić wszystkich. Jedyne co mogą zrobić to zamknąć tych jebanych złodziei czyli ZUS. Dać ludziom wolną rękę w wyborze funduszu (obowiązkowo ale z prawem decydowania jak wielkie składki chcemy płacić).
Ktoś zapyta co z tymi co teraz są na emeryturze? Proste podnieść podatek o 1-2 pkt może nawet mniej.
Ktoś powie dlaczego mamy płacić więcej? A kto powiedział że będzie więcej. Jeśli odpadnie nam składka na ZUS którą my płacimy i nasz pracodawca. To mniej niż połowa tej kwoty wystarczy nam na składkę na większą emeryturę niż da nam ZUS. Więc sporo zostanie w kieszeni i te 1-2% to będzie dla nas tak na prawdę oszczędność.
A tak utrzymujemy tysiące niepotrzebnych urzędasów.
Monopolista nie musi się martwić. A fundusze musiały by walczyć o klienta więc więcej pieniędzy zostawałoby dla nas.

Ale ja jestem tylko zwykłym robolem i się na bankowości i polityce nie znam więc gówno wiem.

P.S. Kto wie gdzie można zdobyć dane ile ZUS wydaje rocznie na emerytury. Jakie ma wpływy ze składek. Ilu jest płatników. Ilu emerytów.
I jaki jest przychód z Państwa z różnych podatków.
Myślę że te dane powinny być jawne i chętnie sam bym policzył czy takie rozwiązanie przyniosło by korzyści.
Zgłoś
Avatar
S................l 2012-05-31, 16:23 1
Ciekawe kiedy się musi przelać czara goryczy żeby ludzie wyszli na ulice . Polsce przydalaby sie rewolucja !
Zgłoś
Avatar
advisorry 2012-06-21, 15:44 2
VincereAutMori napisał/a:

Ciekawe kiedy się musi przelać czara goryczy żeby ludzie wyszli na ulice . Polsce przydalaby sie rewolucja !


Już niedługo!
Zgłoś
Avatar
eMKaeS 2012-06-28, 1:46 1
a w TV mama szymonka i chuj...
Zgłoś
Avatar
kaczkor 2012-06-29, 11:37
Najgorsze jest :

- Mimo tego że mówi świętą racje to i tak ludzie "bardziej postawieni" starają się Go uciszyć.
- Tak w Polsce niestety jest i niestety będzie.
- Nie wiem to czego do doszło, ale "Państwo/rząd" które chce oskubać własnych obywateli to po prostu... Każdy grosz starają się od Nas wyciąnąć.
- Nie wiem sam co już mam tu pisać, zbrakło by mi kartek.

Może kiedyś, za parę lat, znajdzie się śmiałek który po prostu rozjebie ten cały system w drobny mam i dożyjemy tz. "Świętego spokoju" ;]
Zgłoś
Avatar
Vantar 2013-05-29, 17:24
advisorry napisał/a:


Już niedługo!



nie... oni Nam podniosą 150zł więcej pensji aby ,,stado baranów" zaspokoić, dadzą nowe ulgi itp itd...
Tak jak napisał @up musi znaleźć się osoba podobna do Józefa Piłsudskiego która rozjebie cały ten system i sam zaprowadzi porządek... (Przewrót Majowy - w Historii)
Zgłoś
Avatar
czolo91 2013-05-29, 17:52
Pomijając tą całą sytuacje zawartą w tym filmie to wkurwia mnie jedna rzecz. ZObaczcie początek film. Ten gościu mówi to tej spasłej szmaty a ten nawet nie raczy patrzeć chociażby w jego kierunku.
Zgłoś
Avatar
toiman 2013-05-29, 23:24
A ja Wam powiem że wystarczy tylko kilka osób pod sejmem, może i uda się policji stłumić ich szybko, bo co to dla nich za problem zakuć 5 osób jak przyjedzie cała brygada antyterrorystyczna?

Jeżeli uda się zrobić o tym hałas to dalej już wszystko samo się potoczy, zacznie się od kilku osób którym tak naprawdę może udać się "obudzić Polskę".

Chyba czas zebrać najdzielniejszych użytkowników sadola którzy wszystkich krytykują że siedzą przed kompem a nic nie robią, żeby zaczęli rewolucję! Ktoś musi!
Zgłoś
Avatar
rambo1901 2013-05-30, 13:24
wiadomo jak skończyło się to wszystko dla tego człowieka? Bardzo mnie to ciekawi, czy te ku*wy chociaż palcem ruszyły po takim występie...
Zgłoś
Avatar
t................x 2013-05-30, 14:40
Temat drugą młodość dzięki mistrzom przeżywa. I bardzo dobrze, nie kurwa każdy wie jakie chuje nami rządzą.
Zgłoś
Avatar
białywęgorz 2013-05-30, 17:41
Te "Ma rację oczywiście" na końcu powinno kurwa wszystkim osłom-posłom zapaść w pustych łbach...
Zgłoś
Avatar
trippers 2013-05-30, 18:00 1
Potrzebna jest iskra, jeden człowiek, jest już taki poziom frustracji, irytacji i zwykłego wkurwienia w narodzie, że to musi pierdolnąć.
Panie i panowie od 23 lat rządzą nami idioci, kmioty, oszuści i zwykli nieudacznicy.

Potrzebny jest jeden człowiek, wtedy się zacznie....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie