18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44

Około 70 kilometrów na zachód od Las Vegas, w górniczym dystrykcie Shoshone, pośrodku pustynnej doliny Mesquite, w hrabstwie Inyo w Kalifornii, znajduje się założona w 1910 i opuszczona w 1957, głęboka na 60 metrów, pięciopoziomowa kopalnia galeny srebronośnej. Film jest relacją z dwugodzinnej, samotnej eksploracji.
Zgłoś
Avatar
Dziobek44 2015-12-08, 21:38 18
chuju gona łocz?
Zgłoś
Avatar
Emkub 2015-12-08, 22:08 10
Jo by sie łobsroł
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2015-12-08, 22:21 4
Kurde ja sie boję w Skyrim chodzić po tunelach. Gdybym wjebał sobie w łeb ten wkręt, że w środku może być np. puma, to bym spierdalając płakał jak dziecię.
Zgłoś
Avatar
Nimr0d 2015-12-08, 22:33 2
Pierwszy raz stawiam piwo youtuberowi, materiał zacny a koleś ma jaja to trzeba przyznać. Sam uwielbiam takie klimaty i szkoda że w Polsce jest tak mało podobnych miejsc.
Zgłoś
Avatar
KamZie1908 2015-12-09, 0:19
Kurwa lektorem nie będziesz...
Zgłoś
Avatar
Wawrz 2015-12-09, 0:28 1
Chyba osrałbym się po same pachy gdybym miał sam tam wleźć
Zgłoś
Avatar
Runej 2015-12-09, 0:35
jeszcze ani jednego hejtu na adbustera? pojebało was?
Zgłoś
Avatar
zły_skurwiel 2015-12-09, 0:39 9
Runej napisał/a:

jeszcze ani jednego hejtu na adbustera? pojebało was?


pierdolony adbuster jutubowicz zajebany

A tak serio to nie ma nic głupszego niż SAMEMU pchać się w takie miejsca. Nie myliłbym tego z odwagą. Dla mnie odważni są żołnierze którzy walczą, strażacy którzy wchodzą do płonącego domu, chłopak który w obronie kobiety staje przeciwko paru skoksowanym skurwielom, a nie jakiś jutuber który dla jakiś jebanych subów, sróbów i innych gówien pcha się sam do opuszczonej kopalni.
Takie moje skromne zdanie..
Zgłoś
Avatar
danielbiel1988 2015-12-09, 0:50
Chłopie nie stać mnie na tyle życia żeby oglaądać tak krutki film...
Zgłoś
Avatar
bedzio 2015-12-09, 0:57 1
@Skurwiel-Niedobry
A nie pomyślałeś że on to robi bo lubi? A youtube daje mu to że ludzie dając lajki i suby które ich nic nie kosztuja pozwalają mu zarabiać i mieć kasę na takie rzeczy jak wypad do kaliforni? Zresztą sam fakt że sporo ludzi go oglada a część podrzuca mu fajne lokacje, bo o większości miejsc po jakich łazi nie znajdziesz informacji w necie.
Zgłoś
Avatar
zły_skurwiel 2015-12-09, 1:02 2
bedzio napisał/a:

@Skurwiel-Niedobry
A nie pomyślałeś że on to robi bo lubi? A youtube daje mu to że ludzie dając lajki i suby które ich nic nie kosztuja pozwalają mu zarabiać i mieć kasę na takie rzeczy jak wypad do kaliforni? Zresztą sam fakt że sporo ludzi go oglada a część podrzuca mu fajne lokacje, bo o większości miejsc po jakich łazi nie znajdziesz informacji w necie.


Oczywiście jak najbardziej to rozumiem i szanuję bo sam lubie takie klimaty, po prostu nie myliłbym tego z odwagą. Pchanie się samemu w takie miejsca jest dla mnie po prostu kurwa głupotą, tyle.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2015-12-09, 1:14
Zajebisty materiał, ale żeby będąc w Ameryce i idąc samemu w takie zadupie nie postarać się chociaż o gaz łzawiácy ? Nie mówię już nawet o strzelbie lub innym gnacie. Przecież mógł tam spotkać zmutowanych murzynów czy chuj wie co.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2015-12-09, 2:36 2
nieźle ...to już któryś z kolei JU-TU-BER który nieco przerobił swoją "profeskę" na YT z konkretnego tematu na zwiedzanie jebanego świata. Ile oni w końcu zarabiają na tych filmach widać od razu. A każdy pierdoli "hu hu hu to so takie hm hm groooooszowe sprawy"...

spoko.
Zgłoś
Avatar
Pikdzik 2015-12-09, 8:23
Szkoda ze mu latarka nie siadła
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie