18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
camson 2020-01-20, 14:21 20
Kolczyki w nosie jak krowa, w sutkach czy na piździe jeszcze zrozumiem, ale tej skurwiałej mody na tunele ni chuja.
Zgłoś
Avatar
C................n 2020-01-20, 15:05 3
Kuźwa toż ja bym to zrobił dziurkaczem biurowym sto razy lepiej...
Zgłoś
Avatar
freaky 2020-01-20, 15:06 57
Psychiatrzy są zgodni, że za tatuażami, tunelami czy implantami zwykle stoi jałowa osobowość kompensowana przez narcyzm lub zwykły debilizm, przy czym jedno nie wyklucza drugiego.
Zgłoś
Avatar
cicik 2020-01-20, 15:08 22
W zakładzie fryzjerskim uczeń zaczął golić faceta. Niechcący zaciął go, a szef zakładu widząc to zamachnął się na ucznia pięścią, aby wymierzyć mu karę. Uczeń uchylił się i cios wylądował na... nosie klienta.
Uczeń goli dalej, ale ręce zaczęły mu się trząść ze strachu, więc zaciął ponownie faceta. Szef znów chciał uderzyć ucznia, lecz ten znów się odchylił i facet dostał w gębę.
Uczeń goli faceta dalej i trzęsie się jak galareta. Z tego strachu obsunęła mu się ręka i obciął facetowi ucho. Ten wystraszony szepcze:
-Kopnij pan to ucho pod stół, bo jak szef zobaczy, to mnie chyba zabije!
Zgłoś
Avatar
c................i 2020-01-20, 15:20 1
Szacun za wytrzymałość
Zgłoś
Avatar
blady2137 2020-01-20, 17:07
Za moich czasów miałem takie tunele w uszach że aż się nie mieściły xD tak bedzię gadał ten czarnuch
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-01-20, 18:18 6
Pierdolenie.
Każdy niech sobie robi co chce i gówno komu do tego.
Jak ktoś ma tunele, kolczyki, tatuaże, to z "definicji" musi być upośledzony w ramach ogółu ?
Zgłoś
Avatar
~Beny 2020-01-20, 18:24 2
Sundown napisał/a:

Pierdolenie.
Każdy niech sobie robi co chce i gówno komu do tego.
Jak ktoś ma tunele, kolczyki, tatuaże, to z "definicji" musi być upośledzony w ramach ogółu ?



Pytaniem zasadniczym jest 'gdzie leży granica ogółu?'
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-01-20, 18:39 2
~Beny napisał/a:

ramach ogółu



Subiektywizm może jest granicą.
+/-

Zgłoś
Avatar
bateman 2020-01-20, 19:23 3
freaky napisał/a:

Psychiatrzy są zgodni, że za tatuażami, tunelami czy implantami zwykle stoi jałowa osobowość kompensowana przez narcyzm lub zwykły debilizm, przy czym jedno nie wyklucza drugiego.



Możesz podać jakiś link? Chętnie bym poczytał.
Zgłoś
Avatar
siwybis 2020-01-20, 19:33 4
W sumie to dobrze że ułomy oznaczają się same. Wiem od razu że mam przed sobą debila.
Zgłoś
Avatar
freaky 2020-01-20, 19:41
bateman napisał/a:

Możesz podać jakiś link? Chętnie bym poczytał.



To tylko skromny artykuł na podstawie bogatej literatury medycznej i licznych publikacji naukowych, większość z nich jest w języku angielskim.
papilot.pl/lifestyle/psychologia/43950/tatuaz-a-problemy-psychiczne
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2020-01-20, 19:51 3
legenda glosie, ze po nieudanych tunelach - pan postanowil usiasc na sloiku...
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2020-01-20, 21:40 2
freaky napisał/a:

Psychiatrzy są zgodni, że za tatuażami, tunelami czy implantami zwykle stoi jałowa osobowość kompensowana przez narcyzm lub zwykły debilizm, przy czym jedno nie wyklucza drugiego.



a za takimi jak ty stoi ks.Natanek i ich gwintuje
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie