18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Turcy tresują Niemca
zygmuntor • 2013-05-19, 20:51
Około 4 minut tresury młodego Niemca przez jego "smagłolicych" szkolnych kolegów. Hitler się w grobie przewraca
Na filmie słychać jak niemiecki Niemiec mówi kilkakrotnie, że nie chce się bić, jednak pomimo tych swoich pacyfistycznych deklaracji dostaje parę bęcek na twarz, co sprawia radochę grupce złożonej z tureckich Niemców i jednego afrykańskiego Niemca

Mieszane uczucia. Z jednej strony Niemiec dostaje po aryjskim ryju, a z drugiej jednak dostaje po tym swoim szwabskim ryju od ciapatych muślimów. Ta sytuacja cieszy i nie cieszy jednocześnie.

źródło: www.liveleak.com/view?i=8dc_1368874032
Zgłoś
Avatar
artiks2 2013-05-20, 16:23
Te kurwy już od najmłodszych lat się panoszą. Jebane wstrętne kurwy !!!
Zgłoś
Avatar
grazer 2013-05-20, 20:33
Już niedługo Europa pożałuje swojej życzliwości i otwartości w stosunku do ciapatych brudasów
Zgłoś
Avatar
kustra 2013-05-20, 21:39
I tak przyszłość tego małego Turka jest przesądzona

Zgłoś
Avatar
pawel8814 2013-05-20, 22:55
Jak zwykle niedołuki wyzywacie niemców od aryjczyków a sami nimi jestescie durnie!Niemcy to Germanie a My to Słowianie.
Zgłoś
Avatar
yaiba 2013-05-21, 8:47
Wujek Adik w grobie się przewraca...
Ale widze dla tej akcji dwa zakończenia:
1. Hollywoodzkie - Młody Jurgen znajdzie starego chińskiego senseja, pobiega po schodach, za samochodami, z psem i po zakupy i wtedy mu dokopie.
2. Europejskie - uraz na psychice zmusi go do aktywnego zwalczania chołoty wszelakiej maści i zapuszczenia pod nosem wąsów szerokich na dwa palce.
Tak czy owak, no k*rwa mać, jak długo można tych brudasów tolerować ?
Zgłoś
Avatar
Herhard 2013-05-21, 9:43
Ciapate gówno zutylizować lub wywieźć do ciapatego kraju.
Zgłoś
Avatar
zygmuntor 2013-05-23, 0:06
pawel8814 napisał/a:

Jak zwykle niedołuki wyzywacie niemców od aryjczyków a sami nimi jestescie durnie!Niemcy to Germanie a My to Słowianie.


Ja nie jestem. Ja jestem Untermensch czyli Słowianin i nie miałem dziadka w Wehrmachcie
Zgłoś