18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Turcy tresują Niemca
zygmuntor • 2013-05-19, 20:51
Około 4 minut tresury młodego Niemca przez jego "smagłolicych" szkolnych kolegów. Hitler się w grobie przewraca
Na filmie słychać jak niemiecki Niemiec mówi kilkakrotnie, że nie chce się bić, jednak pomimo tych swoich pacyfistycznych deklaracji dostaje parę bęcek na twarz, co sprawia radochę grupce złożonej z tureckich Niemców i jednego afrykańskiego Niemca

Mieszane uczucia. Z jednej strony Niemiec dostaje po aryjskim ryju, a z drugiej jednak dostaje po tym swoim szwabskim ryju od ciapatych muślimów. Ta sytuacja cieszy i nie cieszy jednocześnie.

źródło: www.liveleak.com/view?i=8dc_1368874032
Zgłoś
Avatar
s................a 2013-05-19, 23:29 3
Co się stało z tymi Niemcami? Jeszcze 70 lat temu, gdyby ten mały turas tknął choćby palcem jakiegoś niemca, to cała jego rodzina- bliska i dalsza, znajomi, rodzina znajomych, znajomi rodziny znajomych oraz rodzina tych znajomych rodziny znajomych poszłaby od razu do gazu, a teraz? Aż przykro patrzeć
Zgłoś
Avatar
McLukas 2013-05-19, 23:31 7
Chuj, że Niemiec ale dostał w swoim kraju od brudasa co go w Europie nawet nie powinno być.
Zgłoś
Avatar
blsz5 2013-05-19, 23:36
jebany ciapaty śmieć! wujek Adolf nauczył by go gdzie jego miejsce... w atmosferze najodpowiedniejsze! mimo, że Niemiec zbiera bęcki to zawsze bardziej jestem przeciwko przyszłym plagom niż przeszłym...
Zgłoś
Avatar
tepad.no 2013-05-19, 23:47 3
Ale Amerykance po nich pojechali to potej wojnie, pranie mozgow w chuj. Kiedys kolebka bialej rasy, wspanialych inzynierow i naukowcow zdolna do rozjebania polowy swiata a teraz placzliwe cioty dostajace wpierdol od ciapakow. Mi jednak zal tego pieknego kraju bo fakt faktem, dostalismy od nich porzadny wpierdol ale z drugiej strony narodowej potegi nie odziedzczyli po bogatym wujku a ciezko sobie na nia zapracowali.
Zgłoś
Avatar
Grabarz1750 2013-05-19, 23:56 1
Odważny bo ma koleżków, sam by buty lizał, jak przystało na brudasa.
Zgłoś
Avatar
d................t 2013-05-20, 0:08
Co prawda za Niemcami nie przepadam (zresztą w tym filmie nie o Niemca chodzi, tylko o białego), ale mimo wszystko szkoda młodego. Sęk w tym, że jeżeli pozwolimy ciapatym na to, na co pozwoliło im większość krajów zachodnich, to za kilka/ kilkanaście lat to samo będzie spotykać nasze dzieci. Dziękuję, dobranoc. Kiedyś wspomnicie moje słowa:)
Zgłoś
Avatar
solight 2013-05-20, 1:17
Venka napisał/a:

Adolf w grobie się przewraca, nie o takie Niemcy walczył...


Adolf nie ma grobu.
Zgłoś
Avatar
Robot 2013-05-20, 2:00
To wszystko da się wyrazić jednym słowem : absurd.
Prawa ciapatych, ich zasiłki, to że ich osobliwości są bardziej respektowane przez prawo, niż rdzennych mieszkańców danego regionu... Absurd i paranoja.
Zgłoś
Avatar
larrisa 2013-05-20, 8:38
szkoda mi tego niemca tych brudasów nie da się lubić, mózgi wyżarte przez tę "religię". postawiłabym kratę piwa, nawet bym się oddała komuś, kto zna dobrego ciapatego
Zgłoś
Avatar
Elver 2013-05-20, 9:24
Cały czas jest pojazd na niemców. Wojna się dawno skończyła, fakt, że wciąż swoich win nie odkupili, ale co nam do np dzieciaków niemieckiego pochodzenia? Co oni zawinili? Dostaje oklep od ciapatego gnojka,który ma za plecami kolegów czekających na sytuacje. Nie ważne gdzie i nie ważne kto, bo gdziekolwiek podobna sytuacja by nie miała miejsca, jest to czyste skurwysyństwo. Chce się bić, niech zaczepi jak będzie sam a nie z obstawa. A że ciapate gnojstwo zalewa europę, przydałoby się faktycznie coś z tym zrobić. Niestety obawiam się, że w tej chwili już jest za późno na pokojowe rozwiązanie tego problemu i potrzebne będą radykalne działania. U nas jeszcze jest bezpiecznie pod tym względem. Ale niemcy,Anglia to już są zalane doszczętnie. Nie żebym chciał ich ratować, ale jak się ta wylęgarnia zacznie panoszyć coraz dalej w naszym kierunku, to nie będzie dobrze...
Zgłoś
Avatar
Zawa1312 2013-05-20, 10:47
Wszystkie ciapate kurwy powinny dostać CYKLON-B na śniadanie !
Zgłoś
Avatar
C................n 2013-05-20, 11:17
Kurwa nie wiem czy się śmiać czy płakać... szkop dostaje po tolerancyjnym i pacyfistycznym ryju (to jest fajne ), ale z drugiej strony to ciapaki pierdolone są górą (to już niefajne)... całe szczęści ta zaraza jeszcze do polski nie dotarła... ale żydzi już się zalęgli
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-05-20, 12:15
Zachód jeszcze będzie nas prosił o wyzwolenie.
Zgłoś
Avatar
ridji1337 2013-05-20, 13:53
niemiec z dużej...
Zgłoś
Avatar
f355 2013-05-20, 15:12
Jebane gowno ,ciapate kurwy, niemcow tam mam w dupsku gleboko, zwisaja mi w snesie, ale kurwa takie ciawukaraki w 5 przyszly, wiadomo ze jakby mu oddal to by sie na niego rzucili wszyscy, sam przeez to przechodzilem, i mam kurwa nadzieje, ze synek wrocil do domu,zadwzonil po kolegow i kazdemu z osobna blitzkrieg na lepiankach odjebal. jebane smiecie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie