18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Turcy tresują Niemca
zygmuntor • 2013-05-19, 20:51
Około 4 minut tresury młodego Niemca przez jego "smagłolicych" szkolnych kolegów. Hitler się w grobie przewraca
Na filmie słychać jak niemiecki Niemiec mówi kilkakrotnie, że nie chce się bić, jednak pomimo tych swoich pacyfistycznych deklaracji dostaje parę bęcek na twarz, co sprawia radochę grupce złożonej z tureckich Niemców i jednego afrykańskiego Niemca

Mieszane uczucia. Z jednej strony Niemiec dostaje po aryjskim ryju, a z drugiej jednak dostaje po tym swoim szwabskim ryju od ciapatych muślimów. Ta sytuacja cieszy i nie cieszy jednocześnie.

źródło: www.liveleak.com/view?i=8dc_1368874032
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2013-05-19, 22:09 1
Generalnie jakby mu młody oddał to dostałby wpierdol od wszystkich brudasów plus jego stary by przylazł do szkoły że jego siny syn złamal rękę na białym. Jebać siniaków, ale niemce same sobie zgotowały taki los- chcieli tanią siłe roboczą, to teraz mają.
Zgłoś
Avatar
gówniaczek 2013-05-19, 22:23 4
Dla was gimby to wszystko jest takie proste, prawda? Niemiec nie chce się bić nie dlatego, że jest cipą, a dlatego, że zdaje sobie sprawę, że jakby tylko dotknął tego jebanego brudasa, a jego rodzice by to zgłosili (chociażby do szkoły), to rodzice białego mieliby wytoczoną sprawę w sądzie (rasizm i te sprawy).

W takich przypadkach nie ma znaczenia kto sprowokował i kto skończył. To jest prawo europejskie, niestety.
Zgłoś
Avatar
rksrobert 2013-05-19, 22:26 3
Rośnie kolejny Anders Breivik.
Zgłoś
Avatar
Venka 2013-05-19, 22:28 1
Adolf w grobie się przewraca, nie o takie Niemcy walczył...
Zgłoś
Avatar
kub45 2013-05-19, 22:29
Ten turek mieszka w moim mieście (Fürth)
Zgłoś
Avatar
boogeyman 2013-05-19, 22:30
Kurde od zawsze marzyłem żeby ktoś pokroju tego ścierwa zaczepił mnie, najlepiej w grupie. A tak trzeba ćwiczyć boksowanie gdzie indziej
Zgłoś
Avatar
Dico666 2013-05-19, 22:30
Niemiec czy nie, brudasów trzeba wyplenić z Europy zanim zaczną stanowić większość.
Zgłoś
Avatar
bober4 2013-05-19, 22:41
Jak ja nienawidzę tych brudasów jebanych, powinno się ich wszystkich wybijać.
Zgłoś
Avatar
Ciesin 2013-05-19, 22:52
Chuj, że Niemiec, ale Europejczyk! Jego prapraprapradziadek smagał przodków ciapka mieczem pod Jerozolimą, z czarnym krzyżem na plecach w zamian za odpust udzielany "na słowo", a ta pizda daje się tak poniżać...
Zgłoś
Avatar
Lotharius 2013-05-19, 23:00
Wiem że niemiec, ale BIAŁY dostaje od brudasa!
Zgłoś
Avatar
AdrianRoX 2013-05-19, 23:04 1
Jedyny plus tego polskiego burdelu jest taki że poza polakami nie ma tu praktycznie nikogo, każdy kto ma inne poglądy, kolor skóry czy wiarę automatycznie jest skazany na bicie w szkole wytykanie palcami na ulicy. Z tego to się akurat kurewski ciesze !

Polska dla Polaków dla przekrętów i bydlaków !
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2013-05-19, 23:08
Daleko zaszło, że do tego doszło...

Jeszcze trochę i nas będą muslimy i czarni napierdalać i będziemy spierdalać przed siatką...
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-05-19, 23:10 5
obejrzałem i wiecie co? szwaba mi nie żal - jeszcze bym poprawił ale te brudne ścierwa potem razem byśmy zakopywali w lesie.

Najbardziej boli to że caaaaałe rodziny turków w szwabii (z turasów pracę tam ma parę procent) siedzą na zasiłkach na które rodzice tego małego szwaba muszą łożyć... To jest kurwa chore!
Zgłoś
Avatar
piogo27 2013-05-19, 23:21 1
Nie mam nic do Niemców, wojny im wybaczyć nie można, ale teraz czasy się zmieniły i jak dla mnie to cała Europa powinna się zrzeszyć żeby wypierdolić to ciapactwo.
Zgłoś
Avatar
Templariusz Mariusz 2013-05-19, 23:22 1
Pradziadek Jurgen, Obersturmbannführer SS w grobie w dalekiej ZSSR się przewraca. Nie o takie niemcy walczyłem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie