18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:22
Turecki FPS
zxc1234 • 2024-08-13, 6:45
x.com/dokuz8haber/status/1823091249873555887

➡️W Eskişehir 18-letni napastnik o nazwisku Arda K. dźgnął nożem i zranił 7 osób siedzących w ogrodzie meczetu Tepebaşı.

➡️Jeden z urazów jest poważny

➡️Napastnik ubrany w kamizelkę szturmową, hełm i gogle oraz przyklejony na piersi nazistowski emblemat „Czarne Słońce” transmitował atak na żywo.

*first person stabber



Zgłoś
Avatar
Jarosławkaczyński 2024-08-13, 8:00 8
Chuja nic nie widać

______________

Wszystkie moje komentarze to sarkazm. Proszę nie traktować tego poważnie. Taktujcie to jak tzw czarny żart. W moich wypowiedziach nie mam zamiaru nikogo obrażać ze względu na kokor skóry, pochodzenie etniczne, płeć itp.
Zgłoś
Avatar
kuba1986 2024-08-13, 8:26 5
Jarosławkaczyński napisał/a:

Chuja nic nie widać



Wciągnij brzuch, to może go zobaczysz...
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-08-13, 8:49 8
No jak to? "Schwartze Sonne" to emblemat nazistów?
A tłumaczyli mi, że to jeden z najważniejszych symboli narodowych upainy, obok "wilczego haka" (Wolfsangel) i logotypu wideł do gnoju...

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zgłoś
Avatar
DeLux 2024-08-13, 9:02
Co ten bodycam na sztućce to ja nie wiem....
Karabiny są w DLC czy jeszcze nie zdążył odblokować?
Zgłoś
Avatar
Seymouro1908 2024-08-13, 9:13
Czy to nagranie ma jakiś przekaz podprogowy?
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-08-13, 9:21 2
Seymouro1908 napisał/a:

Czy to nagranie ma jakiś przekaz podprogowy?



Tak. Na końcu wyjebał się o próg meczetu.

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zgłoś
Avatar
zxc1234 2024-08-13, 10:35
@Seymouro1908: podobno typ napisał jakieś manifesty
ia800101.us.archive.org/29/items/masscleanerelkitabi/masscleanerelkita...
pdf po turecku

turkiyegazetesi.com.tr/gundem/eskisehirde-baltali-dehset-5-kisiyi-yara...
od 2:45 zatrzymanie
Zgłoś
Avatar
Jbcpis 2024-08-13, 10:48 1
żmij napisał/a:

No jak to? "Schwartze Sonne" to emblemat nazistów?
A tłumaczyli mi, że to jeden z najważniejszych symboli narodowych upainy, obok "wilczego haka" (Wolfsangel) i logotypu wideł do gnoju...



Przestań pajacu bo to już jest nudne.

[ Dodano: 2024-08-13, 10:48 ]
żmij napisał/a:

Tak. Na końcu wyjebał się o próg meczetu.



Ps. I kto Ci tłumaczył baranie? Taki nauczyciel właśnie xd
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-13, 10:54 1
żmij napisał/a:

No jak to? "Schwartze Sonne" to emblemat nazistów?
A tłumaczyli mi, że to jeden z najważniejszych symboli narodowych upainy, obok "wilczego haka" (Wolfsangel) i logotypu wideł do gnoju...



Bo to są naziole, a Europa im pomaga... pokurwieńcy

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
Jarosławkaczyński 2024-08-13, 10:56
kuba1986 napisał/a:

Wciągnij brzuch, to może go zobaczysz...



Klęknij to pociągniesz

______________

Wszystkie moje komentarze to sarkazm. Proszę nie traktować tego poważnie. Taktujcie to jak tzw czarny żart. W moich wypowiedziach nie mam zamiaru nikogo obrażać ze względu na kokor skóry, pochodzenie etniczne, płeć itp.
Zgłoś
Avatar
zxc1234 2024-08-13, 11:05
@żmij: @Siriuz:
symbol pojawia sie niespodziewanie tu i tam
ma ktoś to zdjęcie bez cenzury?

Zgłoś
Avatar
żmij 2024-08-13, 11:27 3
zxc1234 napisał/a:

@: @:
symbol pojawia sie niespodziewanie tu i tam
ma ktoś to zdjęcie bez cenzury?



To nie, ale jest wiele innych.







BTW; ruskie używają regularnie niemal identycznej symboliki. To wydaje się być dość charakterystyczną cechą postsowietów.

[ Dodano 2024-08-13, 11:46 ]
Siriuz napisał/a:

Bo to są naziole, a Europa im pomaga... pokurwieńcy



Nie no, trzeba im trochę pomóc, żeby zaszkodzić ruskim.
Tyle, że bez, kurwa, przesady. To nie są żadni nasi bracia. Tak samo, jak ruskie, bo to prędzej ich rodzina.
Swoją drogą jest kilka rzeczy w tej wojnie, które mogą zastanawiać. Upaińcy w Polsce uciekli przed wojną u siebie, bo ich życie i zdrowie było zagrożone przez intensywne działania wojenne, no nie?
To jak to jest, że wszyscy zatrudnieni w firmie, w której pracuję na wakacje jadą na upainę, na dwa do czterech tygodni?
Lęki im przeszły?

[ Dodano 2024-08-13, 12:07 ]
Jbcpis napisał/a:

Przestań pajacu bo to już jest nudne.
Ps. I kto Ci tłumaczył baranie? Taki nauczyciel właśnie xd



Należałoby cię zgłosić moderacji za chamskie i obraźliwe komentarze, żałosny prostaku, ale coś takiego jak ty nie jest w stanie nikogo normalnego obrazić.
Miłego dnia, chłopczyku.

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-08-13, 12:36
Hahahaha mówię, jebać ten cały scierwosystem. I serio jebac to czy to naziol czy nie. Jak swoje zrobil w meczecie to ode mnie piwo. Się w końcu obudzą ludzie jak banderowcy zaczną masakrować Polaków albo nie , polskie kurwy pewnie pomagą.

[ Dodano: 2024-08-13, 12:37 ]
Jbcpis napisał/a:

Przestań pajacu bo to już jest nudne.
Ps. I kto Ci tłumaczył baranie? Taki nauczyciel właśnie xd



Idz ojeb Banderowska kiełbe.

______________

Nic nie cieszy tak jak ludzka krzywda
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-08-13, 16:21
Jbcpis napisał/a:

Kazać to ty możesz swojej szmuli zetrzeć to co Ci się ulało pecie 🤣 lepszy ukr od ruska takie moje zdanie i musisz się z nim liczyć bo w prawdziwym życiu byłbym Twoim Panem albo co najmniej szefem więc kapa cicho Judaszu 👌
mordo ta moderacja jest prorosyjska i propisowska. Mam tutaj z 3 konta bo mnie banowali nawet wtedy gdy byłem grzeczny. Osrywałem administrację na FB , Instagramie i gdzie się tylko dało. Zablokowali mnie po IP ale nie są zbyt mądrzy i myśleli, że mnie zniechęcą ale ja dalej będę takie pety jak Ty jechał a banować to sobie mogą powodzenia. Wrócę na innych kontach. Do następnego rusoluby yebane. Ps. Jaki by nie był ukr to i tak lepszy od pie*$olonej swołoczy gnido. A neonazistów masz od uja w Polsce w każdej bojówce lub innych ugrupowaniach. Także pęto Ci na plecy i się nie produkuj bo nie ma sensu ze mną rozmawiać. Tylko się wkurzysz a ja będę dalej latał po tobie jak po kukizie 🥂 orewułar skarpeto
Poszukam na strychu. Tylko muszę tonę swastyki i niemieckiego demobilu przerzucić hihi 😁😁😁



Nie czytałem twoich wypocin, gdyż dość jest innych idiotyzmów wokół.
Nie zrozumiałeś, więc piszę wyraźnie i wprost; żegnam ozięble, chłopczyku.
BEZ ODBIORU.

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów