18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:22
Avatar
żmij 2024-10-20, 20:16 8
Duczki1234 napisał/a:

Turek stymuluje żone do współpracy



Znaczy; serwisuje zmywarkę?

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zgłoś
Avatar
SprytnySkurwiel 2024-10-20, 20:19 8
Pralko-zmywarka się zawiesiła, koleś po prostu ją resetuje jak pc 🖥️

Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-10-20, 20:32 14
Swojej też bym czasem przypierdolił i oszczędziłoby to 2-3 dni gadania i kłótni. Tyle że u nas równouprawnienie i mogłaby w nocy udusić bezkarnie. Podgatunek, który wszystkie swoje problemy ma z dupy wzięte, albo z niedoruchania, tylko nie może to to samo sobie zdiagnozować potrzeb.
Zgłoś
Avatar
Borsukas 2024-10-20, 20:34
Gra wstępna?
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-10-20, 20:44 16
Antoni79 napisał/a:

Swojej też bym czasem przypierdolił i oszczędziłoby to 2-3 dni gadania i kłótni. Tyle że u nas równouprawnienie i mogłaby w nocy udusić bezkarnie. Podgatunek, który wszystkie swoje problemy ma z dupy wzięte, albo z niedoruchania, tylko nie może to to samo sobie zdiagnozować potrzeb.



Już ty się tak nie martw -twoja jest dobrze doruchana.

______________

mam w dupie małe miasteczka
Zgłoś
Avatar
JestemNajlepszy 2024-10-20, 20:53 2
P0lki lubią turasów, widocznie lubią być bite i traktowanie jak szmaty.
Zgłoś
Avatar
72aweM 2024-10-20, 20:56 1
Jakby mi tak siadła na środku drogi, to też bym dał klapsa
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2024-10-20, 21:11 1
pizda zamiast pozmywać obiad ugotować i pranie zrobić to wyszła na miasto zasłużona kara
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-10-20, 21:15
Jak się w programie jebie to trzeba od czasu do czasu pamięć wyczyścić i powrócić do ustawień fabrycznych ..... A wy już o Jezu 🙄 dla tego Polki mają tak najebane w mózgach bo nie są od czasu do czasu resetowane a w mózgu potem same błedy i errory
Zgłoś
Avatar
turor 2024-10-20, 21:46 1
Mały turas jaki zainteresowany, z chęcią by dołączył tylko jeszcze nie wie jak napierdalać
Zgłoś
Avatar
smc 2024-10-20, 22:40 10
Antoni79 napisał/a:

Swojej też bym czasem przypierdolił i oszczędziłoby to 2-3 dni gadania i kłótni. Tyle że u nas równouprawnienie i mogłaby w nocy udusić bezkarnie. Podgatunek, który wszystkie swoje problemy ma z dupy wzięte, albo z niedoruchania, tylko nie może to to samo sobie zdiagnozować potrzeb.



Bzdura. Mam żonę 10/10 i nie mam najmniejszych zastrzeżeń.

Wystarczy ją szanować jak najlepszego kumpla, wtedy masz życie jak w bajce.
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2024-10-20, 22:40 1
Kurdupel jednostrzałowiec. Każdy z obecnych by mu przyjebał ale jednak pizdy.
Zgłoś
Avatar
kampton 2024-10-20, 22:52 3
smc napisał/a:

Bzdura. Mam żonę 10/10 i nie mam najmniejszych zastrzeżeń.
Wystarczy ją szanować jak najlepszego kumpla, wtedy masz życie jak w bajce.



Potwierdzam, ma żonę 10/10 i też nie mam najmniejszych zastrzeżeń
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-10-20, 23:08 2
Antoni79 napisał/a:

Swojej też bym czasem przypierdolił i oszczędziłoby to 2-3 dni gadania i kłótni. Tyle że u nas równouprawnienie i mogłaby w nocy udusić bezkarnie. Podgatunek, który wszystkie swoje problemy ma z dupy wzięte, albo z niedoruchania, tylko nie może to to samo sobie zdiagnozować potrzeb.


A to jej wina, że nieduruchana?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów