18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Tusk arogant.
lajtus • 2013-06-22, 17:55

35-letni Andrzej z 5-letnim synkiem był dziś na Modrzewinie w EPT, gdy miejsce to odwiedzał premier Tusk. Elblążanin chciał zamanifestować niezadowolenie z rządów PO. Ukończył dwa fakultety i sezonowo pracuje w Holandii. Oto jak potraktował go Donald Tusk.
- Gdy premier przyjechał do jednej z elbląskich firm w Elbląskim Parku Technologicznym, ja z synkiem już tam byłem. Trzymaliśmy w rękach plansze, a na nich wypisane hasła, które odzwierciedlają nasze życie. Premier dokładnie widział nas i to co wypisaliśmy na planszach. Gdy trwało wewnątrz spotkanie ja z synkiem staliśmy przed nim. Dzieliła nas jedynie szyba. - opowiada nam 35-letni Andrzej.
- Czekaliśmy aż spotkanie się zakończy. Myślałem, że Donald Tusk podejdzie do nas, zamieni słowo. Przeliczyłem się bo nie było dookoła mediów. Wszyscy byli z drugiej strony budynku. Tu byliśmy tylko my i Donald Tusk z ochroną. Gdy spotkanie w EPT dobiegło końca premier wyszedł z budynku, nawet nie spojrzał na nas i kierował się do samochodu. "Proszę pana, nie podejdzie pan nawet?" - zapytałem. Spojrzał wtedy na nas z dziwnym uśmiechem na twarzy i ironicznie zapytał mnie czy ja tu politykę uprawiam. Odpowiedziałem premierowi, że nie uprawiam żadnej polityki, a jedynie protestuje przeciwko polityce Platformy Obywatelskiej. -mówi nam Andrzej dając do odsłuchania nagranie mp3, na którym zarejestrowana jest rozmowa z Donaldem Tuskiem.

Gdy Andrzej odpowiedział premierowi, ten coś burknął i rzucił ze śmiechem "no to wszystkiego dobrego", wsiadł do samochodu i odjechał.

Arogant Tusk kpi z elblążan
Oto prawdziwy obraz premiera. Bez kamer i fleszy wyszła z niego arogancja i pycha. Taka sama arogancja i pycha jaką cechował się Grzegorz Nowaczyk, odwołany prezydent Elbląga. Obaj panowie identycznie traktują ludzi. Jedynie w świetle fleszy i kamer potrafią odgrywać swoje role i łgać ludziom w oczy.

Za co więc przeprasza Donald Tusk elblążan? To krótkie spotkanie premiera z elblążanininem, który faktycznie ukończył dwa fakultety i naprawdę sezonowo pracuje w Holandii, pozwoliło nam poznać prawdziwe oblicze premiera.

Los zwykłych ludzi nie interesuje Tuska. Tak jak i Nowaczyka. Pewnie los zwykłych ludzi nie interesuje też większości polityków PO. "Sitwa" to słuszne określenie dla polityków tej partii.

- Jestem pewien, że gdybym pojawił się z synkiem w miejscu gdzie byliby dziennikarze, to spotkanie wyglądałoby zupełnie inaczej. Tu poznałem prawdziwe oblicze premiera. Swoją obecnością chciałem zwrócić uwagę premiera na problemy z jakimi boryka się moja rodzina ale tak naprawdę stojąc tam reprezentowałem tysiące rodzin, które są w podobnej sytuacji. - dodaje Andrzej.

Andrzej trzymał planszę z napisem: "Andrzej 35 lat. Dwa fakultety. Skazany na pracę sezonową w Holandii.

Na planszy, którą trzymał 5-letni synek Andrzeja napisane było: "Patryk 5 lat. Jedynak. Bo rodziców nie stać na rodzeństwo."

Andrzej ukończył Politologię na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim oraz "Rozwój Regionalny i Fundusze Strukturalne Unii Europejskiej. Kierowanie Projektami." Pracy w Elblągu dla niego nie ma.

Panie premierze. Przez pryzmat Pana spotkania z Andrzejem pragniemy poinformować, że pana przeprosiny kierowane do elblążan naszym zdaniem są nic nie warte. Dlatego my tych przeprosin nie przyjmujemy bo panu nie wierzymy. A wszyscy elblążanie sami wyciągną wnioski i ocenią m.in. Pana działalność w wyborach w Elblągu.

Wizyta Donalda Tuska najprawdopodobniej będzie jednak strzałem w kolano Elżbiety Gelert.

Źródło: portal elblag24.pl
Zgłoś
Avatar
dolarinho 2013-06-22, 20:38 4
Czytam komentarze i widzę, że niejeden zrobiłby z chęcią laskę rudemu w zamian za kupno garnituru...
Zgłoś
Avatar
facet85 2013-06-22, 20:45 1
dolarinho napisał/a:

Czytam komentarze i widzę, że niejeden zrobiłby z chęcią laskę rudemu w zamian za kupno garnituru...



Nie kurwa, nie lubię rudego ALE kurwa Tusk ma mu zrobić kolejne dzieci ? ma zanieść CV tu i tam ? Tusk go kurwa zatrudnia ? etc. ?

Ogarnięte osoby sobie poradzą, nie ogarnięte zawsze będą zrzucać winę za swoje porażki na innych.
Zgłoś
Avatar
Namex 2013-06-22, 20:46
Czekam aż w końcu powiedzą że to my Cyklon B zrobiliśmy. Brak TV w domu ma swoje + jednak ;p
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-06-22, 20:49 2
Zawsze mnie śmieszą żalący się nad sobą politolodzy. Chcieli to mają.
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2013-06-22, 20:57 1
tak tak kaz dziecku tam stac.. on nawet nie wie o co chodzi..
Zgłoś
Avatar
kaktunio 2013-06-22, 20:58
Chciałbym zwrócić w tekście uwagę na jeden zwrot który w 100% mija się z prawdą mianowicie : ""Sitwa" to słuszne określenie dla polityków tej partii.". Nazywajmy rzeczy po imieniu! "Sitwa" to pochlebstwo!
Zgłoś
Avatar
qtacz 2013-06-22, 21:03
Niech ktoś wresczie oklepie tą rudą kurwe
Zgłoś
Avatar
Raiton 2013-06-22, 21:06 2
Pierdolicie, zarówno jedni jak i drudzy. Zaradni zawsze robotę znajdą ale przez sytuację gospodarczą, za którą odpowiedzialna jest platforma zarobią ledwo na chleb, tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
bored85 2013-06-22, 21:10 1
jak ukończył takie kierunki to niech sie nie dziwi że pracuje w holandii sezonowo
Zgłoś
Avatar
mali118 2013-06-22, 21:11
facet85, wydaje mi sie ze gosc jest ogarniety skoro zamiast zapierdalac za 1500zl po 12h i dorabiac jakiegos obszczanca na nowego merca, wyjezdza za granice pracowac za dobra kase.
Zgłoś
Avatar
Hack3rz 2013-06-22, 21:12
Niedawno miasto wyglądało tak. To istny skandal, wyobraźcie sobie jak tu wyglądała komunikacja (teraz jest jeszcze gorzej^^). Dzieło PO

Zgłoś
Avatar
Bila 2013-06-22, 21:14
Cytat:

Tusk arogant.



Ameryki nie odkryłeś,tylko szczerze,nie musicie publicznie się kajać.Kto na niego głosował
Zgłoś
Avatar
Carol 2013-06-22, 21:21
O Tusku mam zdanie jak większość Polaków, ale śmiać mi się chce z tych dwóch fakultetów. To ja sobie skończę 10 takich kierunków na wydziałach gier i zabaw i będę marudzić, że pracy nie mam.
Zgłoś
Avatar
Vinewood 2013-06-22, 21:34
[cytuj] Chodzi ogólnie o kierunki techniczne po których jest praca. [/cytuj]
nie każdego interesuje gówno
Zgłoś
Avatar
Krute 2013-06-22, 21:39
No dobra widze, że każdy pierdoli o pracy itp. A ja napisze wam za co odwołali albo chociaż jakie mogły być powody...
Jak wiadomo albo nie wiadomo, Elbląg był tak na prawdę prawie na równi z Olsztynem. Miał dużo praw itp. Co zrobił Nowaczyk? uwaga piszę.

1. Ośrodek adopcyjny
tak kurwa w Elblągu był ośrodek adopcyjny któr prosperował zajebiście. A Oddał go do Olsztyna

2. Centrale pogotowia ratowniczego (Czy chuj jak to tam sie pisze)
Czyli jak sie dzwonilo po karetke to odrazu wysylali. Teraz Nowaczyk oddał ja czy tam zlikwidował i gdy sie zadzwoni po karetka odbiera telefon osoba w olsztynie a oni dopiero przekazuja wiadomosc do Elblaga tylko kurwa uciekaja cenne minuty.

3. Tramwaje
W Elblągu tramwaje są w chuj czasu. W Olsztynie dopiero robia tory albo juz zrobili. A pan Nowaczyk za frajer wyslal im stare tramwaja i chyba 2 nowe. te takie co dostawaly nazwy w kazdym miescie (W Elblagu "Ogorki").

4. Urząd wojewódzki (Ale tego nie pamietam czy to on czy nie)
W Elblagu byl urzad wojewodzki (Dziwne?). Kiedy mozna bylo zalatwic wszystko nna miejscu...

@Edit

Zapomnialem dopisac... Elbląg jest stracony dla PO. Nie wiem co tutaj szukał pan Tusk... Chociaż także nie chce aby na krzesle usiadl eSeLDowiec.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie