18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
Tusk
Pavulon_1 • 2012-11-09, 19:11
Wspomnienia z Misia

Dzień dobry, cześć i czołem! Pytacie skąd się wziąłem?
Jestem wesoły Donek, marszałkiem zaś jest Bronek.
Zdrożała żywność, prąd i gaz,
za miesiąc zdrożeje jeszcze raz...
Zgłoś
Avatar
B................i 2012-11-10, 11:10 3
Bo ja jestem Bronek,
uświadom to sobie
podnoszę ceny aż włos jeży się na głowie
o rany rany
vat jest dziś wyjebany
Tu Sko Wi bez reszty od dany
przejebany budżet na Audi wydany
chyba od podatnika on był mi dany
Zgłoś
Avatar
prof. Matolewicz 2012-11-10, 11:29
@Johnnie

Ja pierdole... Przecież PGNiG renegocjował tę umowę i zamiast 500 USD za 1000m^3 będą płacić ok 350 USD. W okolicach średniej z Zach. Europy.
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-11-10, 12:16
O to że gaz potanieje należą się gratulacje dla pewnego prezydenta USA

oczywiście moher tego nie pojmię.

ale może ktoś to rozumie ?
Zgłoś
Avatar
moot 2012-11-10, 12:23
^ Gdybyś pisał po polsku to może?
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-11-10, 13:32 2
Ceny gazu być może nieznacznie nam spadną (bo to, że Gazprom dostanie mniej, nie znaczy, że my tę obniżkę odczujemy), być może nawet spadną znacznie. Tylko że co z tego, skoro od 2013 roku zacznie obowiązywać pakiet klimatyczny, co spowoduje wzrost cen energii elektrycznej o jakieś 30%, a więc wzrost cen wszystkich produktów.
Zgłoś
Avatar
avox 2012-11-10, 13:35
@alan10
Dokładnie o tym mówiłem, ale widać jakie głupie mamy społeczeństwo. Wystarczy ogłosić obniżkę czegokolwiek i już się cieszą jak dzieci z lizaka.
Zgłoś
Avatar
darnok99 2012-11-10, 14:16
Slonx napisał/a:


Tak, bo nie chodzi o to, kto rządzi, ale jak ten ktoś rządzi.
A inflacja jest taka przez podnoszenie płacy minimalnej i przez wysokie koszty pracy.

Kto by nie rządził, ceny negocjują za pośrednictwem Pawlaka. Ciekawe ile on z tego ma.
To bez znaczenia, która partia sejmowa jest przy władzy, wszystkie są takie same, więc przestańcie odwoływać się do PiSu, bo to bez sensu. To taka sama klika.



Skąd wiesz, że za pośrednictwem Pawlaka? A co do inflacji to jest naturalny proces(co wiecej jest nawet porządany na odpowiednio niskim poziomie)
Zgłoś
Avatar
T34v2 2012-11-10, 14:59 1
Inflacja to taki 'naturalny' proces, tyle że zależny od tego ile pieniędzy postanowią dodrukować i wprowadzić do obiegu. Czyli znowu, obywatel wyrypany.
Zgłoś
Avatar
darnok99 2012-11-10, 15:05
T34v2 napisał/a:

Inflacja to taki 'naturalny' proces, tyle że zależny od tego ile pieniędzy postanowią dodrukować i wprowadzić do obiegu. Czyli znowu, obywatel wyrypany.



Dodrukowywanie pieniędzy to tylko jedna z wielu przyczyn inflacji.
Zgłoś
Avatar
Holineks 2012-11-10, 15:24
straatveger napisał/a:
Stare Bronek juz nie jest marszałszem

Dzięki za info
Zgłoś
Avatar
pit@ 2012-11-11, 7:23
Tak czytam, i czytam Was, i czytam.. I się zastanawiam, jakby to było pięknie gdyby 3/4 tego kraju było premierami, prezydentami, ministrami. Od razu ludziom byłoby lepiej.
Nie ogarniam.
Zgłoś
Avatar
Morei_Sky 2012-11-12, 23:40
Gaz stanieje o złotówkę a cała reszta o 2 zł zdrożeje, 1 krok do przodu 3 kroki w tył.
Zgłoś