18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Tusk
Pavulon_1 • 2012-11-09, 19:11
Wspomnienia z Misia

Dzień dobry, cześć i czołem! Pytacie skąd się wziąłem?
Jestem wesoły Donek, marszałkiem zaś jest Bronek.
Zdrożała żywność, prąd i gaz,
za miesiąc zdrożeje jeszcze raz...
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-11-10, 1:36 37
Okradam swoich obywateli,
by oddać wszystko królowej Angeli.
Zgłoś
Avatar
FsiumZium 2012-11-10, 3:38
@up BongMan

Widzę, że wziąłeś się za rap?
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2012-11-10, 4:04 1
Druga linijka powinna wyglądać tak:

Jestem wesoły Bronek, premierem zaś jest Donek
Zgłoś
Avatar
midnightc 2012-11-10, 4:44 8
Zajebiste wyczucie i znajomość tematu, już pominę degradację Bronka, ale dopiero co wczoraj ogłosili, że gaz od nowego roku potanieje - kto takich ignorantów produkuje? O oryginalność autora nie posądzam, gołym okiem widać, że zerżnął z kweika i innego gówna.
Zgłoś
Avatar
avox 2012-11-10, 8:02 24
up.
i to jest manipulacja. ludzie sie cieszą z sukcesu rządu- tańszy gaz. A tankując samochód płakać będziemy, czy robiąc zakupy. Coś kosztem czegoś. Naprawdę wierzycie, że gaz od tak sobie tańszy będzie, a nam w portfelu będzie zostawać więcej pieniędzy?
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-11-10, 8:18
Stare Bronek juz nie jest marszałszem
Zgłoś
Avatar
krishna 2012-11-10, 8:44
@avox

I to jest manipulacja. Ja tam się cieszę życiem zamiast wymyślać suche żarty i psioczyć.
A jak za droga benzyna to się w autobus przesiądź.
Zgłoś
Avatar
Pery86 2012-11-10, 9:01
Panie Jarku, ustawy pisać a nie durne wierszyki...
Zgłoś
Avatar
darnok99 2012-11-10, 9:23 1
avox napisał/a:

up.
i to jest manipulacja. ludzie sie cieszą z sukcesu rządu- tańszy gaz. A tankując samochód płakać będziemy, czy robiąc zakupy. Coś kosztem czegoś. Naprawdę wierzycie, że gaz od tak sobie tańszy będzie, a nam w portfelu będzie zostawać więcej pieniędzy?



Manipulację to właśnie Ty odwalasz:) Gaz potanieje to fakt - faktem jest też inflacja czyli wszystko drożeje bez względu na to kto rządzi. A gaz może być tańszy bo poprzedni kontrakt(swoją droga wynegocjowany za rządów PIS) był niekorzystny dla Polski, ten jest mniej niekorzystny. Serio doszukiwanie się wszędzie spisków jest chore:)
Zgłoś
Avatar
zaxc 2012-11-10, 9:30 2
Zgłoś
Avatar
Nathaniel_Demerest 2012-11-10, 9:38
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-11-10, 9:54 3
Cytat:

Zajebiste wyczucie i znajomość tematu, już pominę degradację Bronka, ale dopiero co wczoraj ogłosili, że gaz od nowego roku potanieje - kto takich ignorantów produkuje? O oryginalność autora nie posądzam, gołym okiem widać, że zerżnął z kweika i innego gówna.



I co z tego, że potanieje gaz? A VAT nie podrożeje? Przecież chcą go podnieść. Znowu więc zdrożeją wszystkie produkty.

Cytat:

I to jest manipulacja. Ja tam się cieszę życiem zamiast wymyślać suche żarty i psioczyć.
A jak za droga benzyna to się w autobus przesiądź.



Ja też się cieszę życiem, przecież mógłbym mieszkać w Korei północnej i wtedy nie miałbym prawa narzekać.
A tak na poważnie to jebnij głową w ścianę, na dobre ci wyjdzie. To, że nie jest u nas tak fatalnie nie oznacza, że nie może być lepiej. Ten rząd nas okrada. Pomyśl, jakby było pięknie, jakby nam nie zabierano aż 70% zarobków, tylko np. 20-30%.

darnok99 napisał/a:

Manipulację to właśnie Ty odwalasz:) Gaz potanieje to fakt - faktem jest też inflacja czyli wszystko drożeje bez względu na to kto rządzi.



Tak, bo nie chodzi o to, kto rządzi, ale jak ten ktoś rządzi.
A inflacja jest taka przez podnoszenie płacy minimalnej i przez wysokie koszty pracy.
darnok99 napisał/a:

A gaz może być tańszy bo poprzedni kontrakt(swoją droga wynegocjowany za rządów PIS) był niekorzystny dla Polski, ten jest mniej niekorzystny. Serio doszukiwanie się wszędzie spisków jest chore:)



Kto by nie rządził, ceny negocjują za pośrednictwem Pawlaka. Ciekawe ile on z tego ma.
To bez znaczenia, która partia sejmowa jest przy władzy, wszystkie są takie same, więc przestańcie odwoływać się do PiSu, bo to bez sensu. To taka sama klika.
Zgłoś
Avatar
Johnnie 2012-11-10, 9:58
Faktem jest też to, ze ceny gazu dla Polski są największe w UE. Natomiast jeśli chodzi o Europę to wyprzedza nas tylko Macedonia i Bośnia i Hercegowina.
"Podpisaliśmy" taką zajebistą umowę gazową...

Mimo, że umowa łamie TPA to całe szczęście, rząd uznał, że to tylko wytyczne dla polskich i rosyjskich spółek dlatego nie można się do tego przyczepić...
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2012-11-10, 10:25
Slonx
Chętnie napiłbym się z Tobą wódki
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie