18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
h................a 2012-02-24, 11:08 5
To się nazywa praca - pierdolę etat w Biedronce!
Zgłoś
Avatar
kubus12343 2012-02-24, 11:08
o coś dla mnie.
Zgłoś
Avatar
B................o 2012-02-24, 11:29 2
Wśród części społeczeństwa (czyli patologia społeczna, lenie, osoby z wykształceniem typu licencjat z politologii, osoby które nie mają pomysłu na coś kreatywnego w swoim życiu) w Polsce panuje przeświadczenie, że praca powinna sama zapukać do ich drzwi. Powinna być zajebista stawka za minimalny wysiłek i olewające podejście. A potem nagle się dorasta i trzeba zarobić na chleb. I wtedy takie oferty się pojawiają dla desperatów, które maksymalnie ich wykorzystują płacąc za to śmieszne pieniądze. Ale wiadomo, ich niepowodzenia życiowe i nieudolność zwalana jest na zły system i wszystko naokoło
Zgłoś
Avatar
SonGohan 2012-02-24, 11:45 12
Racja, ale chodzi o to, że 90% ofert jest dla desperatów i jeżeli nie jesteś jednym z nich to masz bardzo wąski wybór. Przeglądam takie portale po kilka godzin dziennie i ciężko znaleźć wartościowe ogłoszenie. Niestety nie mam dobrego wujka lub cioci co mi pracę załatwi, więc jestem skazany na ogłoszenia i wędrówkę po pracodawcach(co chyba samo w sobie daje do zrozumienia, że nie czekam aż praca do mnie przyjdzie). Jeszcze gorzej wypadają ogłoszenia, w których pracodawca proponuje przyzwoite warunki, a już na rozmowie lub(tym gorzej) po kilku miesiącach pracy dowiadujesz się jaka jest rzeczywistość. Można w ten sposób stracić naprawdę dużo czasu. I właśnie stąd ta cała frustracja.
Zgłoś
Avatar
cesiek 2012-02-24, 11:58
Bo uczciwą pracą
ludzie zdrowie tracą.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-02-24, 12:32 1
Pizdery a nie slavery. Piramid nie budowali niewolnicy, tylko wykwalifikowani pracownicy, którzy robili to za grube pieniądze. To była zbyt poważna robota żeby powierzać ją niewolnikom.
Zgłoś
Avatar
Miranda 2012-02-24, 21:33
@up
zlituj się. Myślisz, że wykwalifikowany robotnik wciągał ważące kilka ton bloki skalne i był poganiany batem? Faktycznie od projektowania samej budowli po plan dnia pracy, to robili wykwalifikowani ludzie, ale nie niewolnicy :/ Ci byli właśnie od budowania :/
Zgłoś
Avatar
griffin1899 2012-02-24, 22:16
przynajmniej człowiek daje miejsce pracy i zmniejsza bezrobocie w Polsce. Naszym krajanom wszystko złe i wszystko niedobrze-tylko zasiłki i biadolenie. A ruszyć to tłuste dupsko z tapczanu i do roboty ! 5 zloty na godzinkę to prawdziwy raj, pewna robota. Sam znam to z autopsji ponieważ zatrudniłem w ostatnim czasie 4 polskich nigga i chwalę sobie tą współprace
Zgłoś
Avatar
Hubert0501 2012-02-24, 22:24 2
@Bambi
Znalazł się kurwa mądry. Ja też przeglądam ogłoszenia i natrafiłem na jedno ciekawe. Recepcjonistka za 6 zł/h w Warszawie. Ja rozumiem, że żeby być recepcjonistką nie trzeba być geniuszem, no ale kurwa bez przesady. Po pierwsze na to stanowisko nie można zatrudnić np. żula. Człowiek ma się kontaktować z klientem więc powinien w miarę wyglądać, umieć się wysłowić i często znać dobrze angielski. Po drugie, co to za stawka w stolicy kraju gdzie wszystko jest teraz drogie jak chuj. Jak z tego zrobić opłaty, nie mówiąc już o zakupach, nawet pierwszej potrzeby? Widziałem już mnóstwo żałosnych ogłoszeń od skurwysynów, którzy chcą się dorobić kosztem innych. "Początkujący tłumacz na staż", czyli za darmo albo mała kasa i ten POCZĄTKUJĄCY tłumacz miał mieć min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku. Nie mówiąc już o bezpłatnych stażach co w szczególności dotyczy mediów (gazet, portali etc.). Ja wiem, że programista od ręki znajdzie świetną pracę, ale to nie znaczy, że każdy z innym wykształceniem to od razu idiota i nierób, więc nie pierdol głupot. Nie wymagam, żeby na niższych stanowiskach płacili po 10 tys ma miesiąc, ale to co się teraz dzieje to już jest gruba przesada.
Zgłoś
Avatar
peersil 2012-02-24, 22:41
W końcu jakiś porządny pojazd po pracodawcach. Kto szuka pracy ten wie o co kaman. Takie rzeczy tylko w polsce
Zgłoś
Avatar
r................7 2012-02-24, 22:53
najbardziej rozpierdalaja mnie komentarze dumnych pracujacych, ktorzy niemalze czuja sie zaszczyceni ze jebia za 8 zl - przy dobrych wiatrach. Trzeba sie szanowac, ja np ruszam dupe z domu kiedy wiem, ze zarobie na cos wiecej niz paczke sucharow
Zgłoś
Avatar
Hubert0501 2012-02-25, 0:18
@up

Mnie najbardziej śmieszą komentarze "pracodawców", którzy się szczycą tym, że zatrudniają ludzi za 5 zł/h. Wielcy "biznesmeni". Zazwyczaj to właśnie są nieuki i analfabeci, którzy mają żyłkę...nie, nie do interesów...do kombinowania i/lub jakieś środki. Taka mentalność. Inteligenty człowiek rozumie, że jeśli będzie szanował pracownika i dobrze go traktował może na tym tylko zyskać. Pracownik będzie miał chęć do pracy, będzie szanował firmę, w której pracuje i będzie mu zależało na jej rozwoju. Ale nie, jak u nas uda się komuś zajebać chociaż 5 zł kosztem innych to jest powód do dumy...
Zgłoś
Avatar
machete87 2012-02-25, 10:15
Nie znalazłeś tego, tylko sam napisałeś... chujowe...
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2012-02-25, 12:31
W Polsce po prostu ciezko znalezc dobra prace. Mam porownanie z praca za granica i wiem, ze w krajach "okrzeplego" kapitalizmu jest inne podejscie do pracownika. Zreszta Polska obecnie jest bardzo zlym krajem do zycia.
Zgłoś