18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
takisobiepolak 2013-01-12, 21:31
chuj w dupe wszystkim chujom pracującym w policji, straży miejskiej czy innym którzy zarabiają kosztem innych.
tak jestem jp.
Zgłoś
Avatar
Grzyb18 2013-01-12, 21:33 2
takisobiepolak napisał/a:

chuj w dupe wszystkim chujom pracującym w policji, straży miejskiej czy innym którzy zarabiają kosztem innych.
tak jestem jp.



Czekaj, czekaj aż ci ktoś samochód ukradnie, albo napadnie, to od razu na Policję zadzwonisz hipokryto.
Zgłoś
Avatar
bajla25 2013-01-12, 21:35
policja sobie, straż miejska sobie, chociaż krokodyle mi fotki nie strzelili.... browarek by jezdzilo sie bez stresu.
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-01-12, 21:43
kawu1 napisał/a:

inaczej będziecie mówić jak wam przyjdzie fotka z jjjjeeebanej prostej w lesie na której jakiś matoł ustawił ograniczenie do 40km/h bo kurwa niewiem żabki są pod ochroną i muszą jakoś przechodzić !
podsumowując: pierwsze niech zrobią porządne drogi a póki co niech s p i e r d a l a j ą z tymi maszynkami do robienia mamony rudemu i reszcie bandy



Rudy i reszta bandy nie mają nic do fotoradarów: umieszczanie tychże jest w kompetencji gmin.
Zgłoś
Avatar
bajla25 2013-01-12, 21:49
gorzow to stan umyslu
Zgłoś
Avatar
pepcoh 2013-01-12, 21:50 3
skurwysyny, u mnie się ustawili na nowym ograniczeniu prędkości. Jakis inteligent postanowił że za światłami tez będzie 70 gedzie nigdy go nie było i jakos tam wypadku żadnego nie widziałem, w poniedziałek w południe wstawiali znaki, a wieczorem już tam stali i pstrykali fotki... takie coś NIE wpływa na bezpieczeństwo bo kierowca nawet nie wie że za krzakiem czai sie nowe mondeo z radarem więc nie zwolni tylko bedzie dalej zapierdalał... wniosek z tego taki że akcja nastawiona na typowo na zarobienie hajsu a nie na poprawianie bezpieczeństwa na drogach, gdyby stał znak informujacy że kontrola radarowa kierowcy by zwalniali, ale nie po co, więcej zarobimy...

Wypierdalać TIR'y kontrolować!
Zgłoś
Avatar
Shymeq 2013-01-12, 22:08 1
up@ mutant, pierdolenie o szopenie codziennie pierdolą w radiu na jakiej to ulicy stoją fotoradary a żadnego nie widziałem i nie dostałem mandatu jeżdżąc busem po mieście.

Najlepiej jak sobie SM stanie na Szewskiej i łapie Bogu ducha winnego dostawców. Widzę jakiś typów którzy w ochronie w impelu po gimnazjach pracowali. Teraz w SM siedzą bo się do milicji nie załapali.

Zlikwidować to i do roboty się bierzcie, a nie mandaty za parkowanie wlepiacie czy inne pierdoły.
Zgłoś
Avatar
WujaszekStalin 2013-01-12, 22:28 8
mutant napisał/a:

Jak zalegalizują aby związki homoseksualne miały prawa aborcyjne i twoje dziecko wybiegnie mi na jezdnie to będziesz dziękował że jechałem 50 a nie 90 km\h

A co do wyboru to lepsza Straż niż bezrobocie.



Tym fragmentem potwierdziłeś że jesteś przygłupem.

homo+aborcja=dziecko ?????

Szykuj się bo niedługo sezon na ratowanie świata przed handlarzami truskawek, pietruszki itp.
Zgłoś
Avatar
damian88719 2013-01-12, 22:36
o w pizdu, moje rejony. Kolego Calios20, dzięki za wrzutkę. Będę zwracał uwagę na tych dziadów w mondelasie.
Zgłoś
Avatar
gomez6020 2013-01-12, 22:37 1
a ja jako kierowca z 6 letnim stażem (nie mówię tego żeby się pochwalić, tylko poinformować, że jakieś tam doświadczenie w jeździe samochodem po naszych drogach mam) nie ogarniam w czym widzicie problem z tymi fotoradarami. Jeden jedyny raz w życiu dostałem mandat, za złe parkowanie i nie miałem do nikogo o to żadnych pretensji bo wiedziałem, że to definitywnie moje niedopatrzenie (nie przyuważyłem znaku). Fotoradary są i będą a wasze spiny w tym temacie nic nie zmienią, jedyne co możecie zrobić to zwalniać w tych jeba**ch terenach zabudowanych, choćby ze względu na szacunek dla ludzi, którzy tam mieszkają. Każda dziedzina życia w naszym kraju ma jakieś absurdy, (dla mnie fotoradary nimi nie są) jeszcze się nie przyzwyczailiście? Poczytajcie o drogach np. co to jest predkosc projektowa Vp, dopuszczalna Vdop, dużo uświadomicie sobie na temat tego czemu i jakie ograniczenia sa w danym miejscu i kto posrednio za nie odpowiada
Zgłoś
Avatar
damian88719 2013-01-12, 22:38 1
A miejscowość to raczej Barnówko.
Zgłoś
Avatar
djp 2013-01-12, 22:42 1
radary radarami a kto wie co to za nuta leci w tym aucie od 3:47 ?
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2013-01-12, 23:26 2
Radary radarami, wszystko fajnie, bezpieczeństwo, kasa, cuda kurwa wianki, tylko po co istnieją w ogóle w Polsce znaki D-51 (te z informacją o fotoradarze, jakby kto nie wiedział)? Po co są stawiane przed stacjonarnymi radarami, skoro za chwilę może stać na poboczu Mondeo z ITD lub może jechać za nami nieoznakowana Vectra z wideorejestratorem?

To po prostu takie jawne robienie ludzi w chuja, przyzwyczajanie do tego, że radary widać tylko po to, by potem bezkarnie, po cichu, bez wiedzy, jak pierdolony złodziej, wyciągać kasę od kierowców. To wszystko idzie w złym kierunku, a my na to pozwalamy. Bo i tak będziemy się wszędzie śpieszyć, i tak...
Zgłoś
Avatar
VanGreeg 2013-01-13, 0:02
Karenz88 napisał/a:


Taki mądry bo pewnie samochodu nawet nie masz , nie raz w polskim absurdzie drogowym jest tak że na ekspresówce jest 100 km/h zaraz stoi znak z ograniczeniem do 30 km/h bo za 2 km jest przejście .
I za zwyczaj fotoradary są właśnie zaraz za znakiem i ludzie zwalniający do tych 30 sa łapani .



A kolega widzę z Kodeksem Ruchu Drogowego i krajowymi realiami za pan brat...
Zgłoś
Avatar
szczotkadokibla 2013-01-13, 1:11 3
Cytat:

a ja jako kierowca z 6 letnim stażem (nie mówię tego żeby się pochwalić, tylko poinformować, że jakieś tam doświadczenie w jeździe samochodem po naszych drogach mam) nie ogarniam w czym widzicie problem z tymi fotoradarami. Jeden jedyny raz w życiu dostałem mandat, za złe parkowanie i nie miałem do nikogo o to żadnych pretensji bo wiedziałem, że to definitywnie moje niedopatrzenie (nie przyuważyłem znaku). Fotoradary są i będą a wasze spiny w tym temacie nic nie zmienią, jedyne co możecie zrobić to zwalniać w tych jeba**ch terenach zabudowanych, choćby ze względu na szacunek dla ludzi, którzy tam mieszkają. Każda dziedzina życia w naszym kraju ma jakieś absurdy, (dla mnie fotoradary nimi nie są) jeszcze się nie przyzwyczailiście? Poczytajcie o drogach np. co to jest predkosc projektowa Vp, dopuszczalna Vdop, dużo uświadomicie sobie na temat tego czemu i jakie ograniczenia sa w danym miejscu i kto posrednio za nie odpowiada


Chyba przez te 6 lat jeździłeś wokół ogródka, że takie rzeczy piszesz. Robię rocznie po 50tyś. km i jakbym miał jeździć zgodnie z przepisami po tych zatłoczonych krajówkach, których największy odsetek całej Europie przebiega przez tereny zabudowane, bo komuchy tak celowo robiły, to bym chyba, pies mnie jebał, osiwiał już w tym aucie. Porównaj sobie czasy przejazdów na zachodzie i u nas. To jest kurwa wszystko do chuja nie podobne! Warszawa - Wrocław - piździec! Robią S8, ale kiedy będzie w całości to chuj raczy jeden wiedzieć (Rudy obiecał na euro), Warszawa- Kraków - chuj! S7 leży i kwiczy (rudy obiecał na euro), A1? Granica z Czechami - Gdańsk? Taki chuj wielki! (Rudy obiecał na euro). Wrocław - Poznań? DK5? Nawet mnie nie wkurwiaj (rudy obiecywał to też). Via Baltica - leży, S19 coby ścianę wschodnią rozruszać? Panie idź pan w chuj - nawet nie wiadomo dokładnie na kiedy przełożyli, ale w okolicach 2040... nosz kurwa wasza mać! Państwo zadłużone tak, że moje dziecko jak się kurwa kiedyś urodzi to już z 30 000zł długu, a kurwa sieć drogowa jak w jakimś jebanym uzbekistanie! A nie oszukujmy się, wzrost gospodarczy bez wydajnej infrastruktury transportowej to jak sportowiec z kurwa nieszczelną zastawką - może i przebiegnie 60m, ale później pierdolnie na cyce! A się kurwa wkurwiłem!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie