18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
camson 2013-01-12, 18:49
TFU na chamów!
Zgłoś
Avatar
misio1631 2013-01-12, 18:54
ITD to i tak najbardziej ogarnięte służby stojące na drogach nie to co straż miejska czy czworonogi
Zgłoś
Avatar
mutant 2013-01-12, 19:13 28
A ja tego nie kumam pierdolicie tak, że źli i chujowi a dam prosty przykład. We Wrocławiu na ul. Dmowskiego ( Jest tam wiadukt i długa prosta gdzie debile rozpędzają fury do ponad 90km/h ) w pierwszej połowie roku2012 zginęły 3 albo 4 osoby na przejściu dla pieszych. Od lipca 2012 roku ustawiono tam znak D-51 i zaczęto cykać zdjęcia . Z tego co mi wiadomo nie było od tego momentu żadnych ofiar śmiertelnych oraz ilość kolizji się zmniejszyła. Jak dla mnie to wystarczający powód aby SM dalej tam stała. A z drugiej strony jak można dać się złapać na fotoradar ? We Wrocławiu jest 31 ulic objętych i oznakowanych znakiem D-51 SM podaje codziennie na jakich ulicach stoją a pomimo tego non stop ludzie łapią się na radar! I tak jestem Strażnikiem nie z wyboru a z konieczności ale to tych co łapią się na fotoradar powinno się hejtować bo to im nie chce się zwolnić na 31 ulicach we Wrocławiu.

Tyle w temacie możecie zacząć swój pojazd co do mojej osoby ale ja i tak mam wyjebane
Zgłoś
Avatar
konto1981 2013-01-12, 19:30 58
@up 90 km/h to prawdziwe demony prędkości a nie z wyboru tzn. jak? Stary Cię zmusił?
Zgłoś
Avatar
mutant 2013-01-12, 19:39 1
Jak zalegalizują aby związki homoseksualne miały prawa aborcyjne i twoje dziecko wybiegnie mi na jezdnie to będziesz dziękował że jechałem 50 a nie 90 km\h

A co do wyboru to lepsza Straż niż bezrobocie.
Zgłoś
Avatar
konto1981 2013-01-12, 20:43 18
Zgłoś
Avatar
malvo 2013-01-12, 21:04 3
Straż miejska gorsza niż policja, i I my nie znajmy litości

Szarpajmy jadło na sztuki,
A kiedy jadła nie stanie,
Szarpajmy ciało na sztuki,
Niechaj nagie świecą kości
Zgłoś
Avatar
toka 2013-01-12, 21:05
Ja rozumie, jesteście rozżaleni. Ale dlaczego w Polsce panuje przeświadczenie, że znaki ograniczenia prędkości to pomyłki? Jak jest 60 to jedziemy 60. Oczywiście należałoby zweryfikować czy znaki są słuszne, ale chuj znak jest to należy go respektować.
Zgłoś
Avatar
Karenz88 2013-01-12, 21:07 2
mutant napisał/a:

blebleble


Taki mądry bo pewnie samochodu nawet nie masz , nie raz w polskim absurdzie drogowym jest tak że na ekspresówce jest 100 km/h zaraz stoi znak z ograniczeniem do 30 km/h bo za 2 km jest przejście .
I za zwyczaj fotoradary są właśnie zaraz za znakiem i ludzie zwalniający do tych 30 sa łapani .
Zgłoś
Avatar
kawu1 2013-01-12, 21:13 8
inaczej będziecie mówić jak wam przyjdzie fotka z jjjjeeebanej prostej w lesie na której jakiś matoł ustawił ograniczenie do 40km/h bo kurwa niewiem żabki są pod ochroną i muszą jakoś przechodzić !
podsumowując: pierwsze niech zrobią porządne drogi a póki co niech s p i e r d a l a j ą z tymi maszynkami do robienia mamony rudemu i reszcie bandy
Zgłoś
Avatar
MudPie 2013-01-12, 21:16 19
misio1631 napisał/a:

ITD to i tak najbardziej ogarnięte służby stojące na drogach nie to co straż miejska czy czworonogi





ok.
Zgłoś
Avatar
Grzyb18 2013-01-12, 21:25 1
Kurwa kto stoi godzinami sprawdzając jebane wykresówki, albo wydruki z tacho? ITD. Fakt, za karanie kierowców osobówek się brać nie powinni bo w końcu są od Transportu Drogowego.Z drugiej strony fotoradary powiny stac w miejscach gdzie jest najwięcej potrąceń. Ale nie bo po chuj. Prosty przykład z Kielc. Przejście przy Szkole Podstawowej nr. 15. Było tam kilka potrąceń, zapierdalali jak pojebani pomiędzy jednym i drugim skrzyżowaniem. Prościej było zamknąć przejście niż postawić ograniczenie do 30 i fotoradar (bez żadnej tolerancji). Ale podsumowując, trzeba być naprawdę niedojebem, żeby nie zwolnić jak jest znak że kontroluje fotoradar.
Czekam na hejty. Pozdrawiam, miłej nocy
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-01-12, 21:28
Powiem krótko dla tych którym się nie chce czytać długich komentarzy :

Drogówka nie dostanie mandatu bo pies psa nie ugryzie, zapłacenie mandatu przez policje to by był jałowy obieg pieniądza z państwa do państwa lub z państwa do gminy ale gmina to też państwo co nie ? Z takiego toku myślenia można by rzecz, że rozliczanie policji i dawanie im mandatów jest bez sensu bo i tak pieniądze płaci policja a nie dany funkcjonariusz a policja to państwo
Zgłoś
Avatar
Enderhawk 2013-01-12, 21:29 19
mutant napisał/a:

*prawi morały*



Nie rozumiesz nauczycielu.

Ci kierowcy których złapał przenośny fotoradar nie zostali zatrzymani, nie dostali informacji o zdjęciu, a mandat dostaje się teraz po 4-6 miesięcy.
W tym czasie wielu kierowców wielokrotnie zostanie nieświadomie złapanych, i wielokrotnie zapłaci mandat za ten sam odcinek.
Co jeżeli w tej sytuacji któryś potrąci tam dziecko?
Jeżeli byliby zatrzymywani - zaczęli by respektować ograniczenie i nikomu nic by się nie stało. Tą skurwysyńską metodą którą używa ITD nie zwiększa się bezpieczeństwo na drogach a jedynie koryto dla świń

Inna sprawa że mamy w wielu miejscach ograniczenia bez sensu, w związku z tym kierowcy przestają się liczyć z ograniczeniami w miejscach gdzie jest powód by były. I to samo z fotoradarami. Stoją tam gdzie natrzaskają najwięcej pieniędzy, a nie tam gdzie nieprzestrzeganie ograniczenia prędkości powoduje wypadki.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie