18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
Avatar
elim Dzisiaj 18:49 3
Jeśli koleś jest agresywny to po co go chcieli jeszcze dodatkowo prowokować? Po prostu z niektórymi się nie rozmawia bo są zwyczajnie pojebani.
Zgłoś
Avatar
chochlikhero166 Dzisiaj 18:56 2
pazuzu napisał/a:

Oho kolejny co w życiu nie przeczytał żadnej książki 🙂 to oświeć nas mistrzu co nie jest antypolska szczjnią? tylko nie pisz że republika bo jebnę na zawał ze śmiechu 🙂



A Ty kurwa oszołomie wiesz co i kto czytał. Do oświecenia to sobie tych książek poczytaj, co komuś wymawiasz. Jak dla ciebie pedałen i tvpis za czasów pis to nie szczujnie, tos kurwa jest głupim osłem, bez żadnej odpowiedzialności za to, bos po prostu głupi, a być moze o tym nie wiesz
Zgłoś
Avatar
pazuzu Dzisiaj 19:01
chochlikhero166 napisał/a:

A Ty kurwa oszołomie wiesz co i kto czytał. Do oświecenia to sobie tych książek poczytaj, co komuś wymawiasz. Jak dla ciebie pedałen i tvpis za czasów pis to nie szczujnie, tos kurwa jest głupim osłem, bez żadnej odpowiedzialności za to, bos po prostu głupi, a być moze o tym nie wiesz



Myślisz że wyzywając kogoś jesteś lepszy? poczułes się lepiej, tyle ci wystarczy żeby podbić swoje ego? 🙂 mógłbys sobie podać rękę z tym patusem z filmiku chyba jedna matkę macie. No słucham to jakie media nie są szczujnią?
Zgłoś
Avatar
Mietek7567 Dzisiaj 19:03 6
Za danie w ryj komuś z TVN należy się piwo.
Zgłoś
Avatar
chochlikhero166 Dzisiaj 19:05 2
pazuzu napisał/a:

Myślisz że wyzywając kogoś jesteś lepszy? poczułes się lepiej, tyle ci wystarczy żeby podbić swoje ego? 🙂 mógłbys sobie podać rękę z tym patusem z filmiku chyba jedna matkę macie. No słucham to jakie media nie są szczujnią?



To płaczesz bekso, że zostałeś mianowany osłem a komuś po matkach szukasz? Od patusa z filmu to byś dostał lepe jak ta kurwa i musiałby cię chłopak mikrofonem bronić. Jakich to książek nie czytałem a ty tak, w których jest napisane, że pedałen to nie szczujnia?
Zgłoś
Avatar
Trolik1 Dzisiaj 19:15 2
Velture napisał/a:

Wszystko spoko tylko ogólnie o chuj tam chodziło? W sensie ta całą uwaga to na jaki temat była?
Ktoś ma linka do całości?



No właśnie, bo co tam robi koleś na wózku? Jeśli ten cwel jakieś akcje z niepełnosprawnym odwalał, to za mordę, na glebę o oklepać. Do końca.
Zgłoś
Avatar
Rix Dzisiaj 19:18 3
takamahi napisał/a:

Czasami na tym polega praca redaktora, na dokumentowaniu agresji na którą nikt do tej pory nie reaguje, lub reaguje niewystarczająco. Społeczeństwo to zbiór różnych ludzi, niektórzy obronią się sami, innych niestety bronić trzeba, i to był taki przypadek, jak dla mnie browar i szacun dla reportera, dostał po ryju ale to na pewno przyniesie dla tych niepełnosprawnych jakiś pozytywny efekt.



Gosc szedł do domu to za nim wołał wrócił sie to mu wydawał polecenie ze ma isc do domu a zanim dostał lepa ruszył w jego kierunku na tyle blisko ze prawie sie pocałowali na siłe szukał prowokacji żeby materiał miec a na koniec zadzwonili na policje zwykła kurwa jebać takich dziennkiarzy
Zgłoś
Avatar
PolskaSkarpetka Dzisiaj 19:31
Nie pochwalam ale rozumiem
Zgłoś
Avatar
takamahi Dzisiaj 19:32 3
Rix napisał/a:

Gosc szedł do domu to za nim wołał wrócił sie to mu wydawał polecenie ze ma isc do domu a zanim dostał lepa ruszył w jego kierunku na tyle blisko ze prawie sie pocałowali na siłe szukał prowokacji żeby materiał miec a na koniec zadzwonili na policje zwykła kurwa jebać takich dziennkiarzy



A słyszałeś takie sformułowanie "prowokacja dziennikarska"? Dopóki jest zgodna z prawem (a niezgodności z prawem w postepowaniu dziennikarza nie widzę) jest to jak najbardziej normalne, i w takich sprawach jak ta, społecznie istotnych, nawet pożądane. Widzę że lata rządów pisu i promocji rzetelnego inaczej dziennikarstwa mocno się odcisnęło na poglądach i oczekiwaniach niektórych ludzi.
Zgłoś
Avatar
~Velture Dzisiaj 19:32
Trolik1 napisał/a:

No właśnie, bo co tam robi koleś na wózku? Jeśli ten cwel jakieś akcje z niepełnosprawnym odwalał, to za mordę, na glebę o oklepać. Do końca.



No dlatego pytam o chuj tam chodzi bo to, że sebix się rzuca do pseudo dziennikarza to jedno ale chciałem znać kontekst.
Zgłoś
Avatar
pazuzu Dzisiaj 19:34
chochlikhero166 napisał/a:

To płaczesz bekso, że zostałeś mianowany osłem a komuś po matkach szukasz? Od patusa z filmu to byś dostał lepe jak ta kurwa i musiałby cię chłopak mikrofonem bronić. Jakich to książek nie czytałem a ty tak, w których jest napisane, że pedałen to nie szczujnia?



Po prostu chodzi o twoje wypowiedzi, widać że nie masz zbyt lotnego umysłu.
Zgłoś
Avatar
ddansapp Dzisiaj 19:37 1
Przecież ten patus to jest jednostrzałowiec. Ma ktoś jego profil w mediach społecznościowych? Chętnie się pokręcę po Dzierżoniowie. Może sobie porozmawiamy.
Zgłoś
Avatar
Bogota93 Dzisiaj 19:39 1
A ten na wózku tylko siedzi i zero pomocy.
Zgłoś
Avatar
chochlikhero166 Dzisiaj 19:43 2
pazuzu napisał/a:

Po prostu chodzi o twoje wypowiedzi, widać że nie masz zbyt lotnego umysłu.



Uważanie pedałenu za szczujnie pokazuje brak lotności mojego umysłu? Weź się lotnij swoim umysłem i zobacz jak to ładnie zakładali pedałen za pieniądze wyprowadzone z fozz. Zobacz tam też co się stało z inspektorem, który odkrył mechanizm wyprowadzania tych pieniędzy. I jak już uruchomisz lotność swojego umysłu, to zastanów się, czy za pieniądze ukradzione Polakom zakłada się telewizje mówiącą Polakom: całą prawdę, całą dobę? He?
Zgłoś
Avatar
Siriuz Dzisiaj 19:59 5
Płonie ognisko w mieście,
na sercach cieplej reszcie


[ Dodano 2024-09-30, 20:03 ]
Baronessa napisał/a:

Te pedaly z TVN to chyba jakieś niedorozwinięte umysłowo... Jak patus pluje typowi na pysk i mówi, żeby spierdalał, to chyba logiczne, że raczej sobie z nim nie porozmawiają, a te cymbały dalej się wdają w rozmowę i potem płacz, że lepe na pysk dostał...
Za co poszedł? O czym materiał był, bo żadko oglądam Uwagę? Sebiks terroryzuje ludzi na osiedlu?


On pewnie jeszcze premie dostał, że sprowokował gościa. Ta kurwa z TVNu poszła tam w jednym celu. W tej stacji pracują ludzie bez jakichkolwiek zasad moralnych.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie