18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
slannesh 2013-05-27, 13:08
Przecież dobrze napisali było kilkuset demonstrantów i pilnowało ich 4 tysiące oficerów :p
Zgłoś
Avatar
froqer 2013-05-27, 13:14 7
A co było jak w Anglii chłopakowi głowę obcięli? Nie pisali jakoś dosadnie, że to byli muzułmanie brudnego pochodzenia, tylko "bandyci, będący obywatelami UK" - jakby to miało jakikolwiek sens w związku z informacją, wielkie mi odkrycie. A motywy były "polityczne".
Zamieszki w Sztokholmie? Wywołane przez imigrantów? Nacjonaliści po chyba 2 dniach palenia przez ciapate stolicy ruszyli przeciwko nim. TVN? Nacjonaliści wyszli na ulice niszczyć miasto, a młodzież protestuje przeciwko braku perspektyw dla młodych. W Szwecji kurwa? W Szwecji nie ma perspektyw, to gdzie są jak tam nie ma?
Zgłoś
Avatar
ddss 2013-05-27, 13:39
Nie wiem co sie z francją stało , ani co im zrobiliśmy.
Bo od pewnego czasu gdy łącze się na francuski serwer w battlefield 3
wyskakuje mi błąd i uzasadnienie wyrzucenia >

"Naskoch mi na huja polska kurwa"

Jak to zobaczyłem to poprostu padłem , co się z tym światem dzieje.
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2013-05-27, 13:39
ludzie wychodzą bo czują że są mamieni i ogłupiani Demokracją a skoro wychodzą w takiej sile to kurwa już będzie jawne że rządy krajów UE mają w dupie demokrację! to pojęcię służy do trzymania bydła w ryzach tak samo jak inne ustroję... bo w sumie demokracja to bardziej rozwinięta anarchia moim zdaniem
Zgłoś
Avatar
bieniu2106 2013-05-27, 13:41
Powiem szczerze, ostatnio, gdy chcę się czegoś dowiedzieć o obecnej sytuacji politycznej na świecie, to jest mój pierwszy i zwykle ostatni przystanek. Sadistic.pl - Jedyne obiektywne medium w Polsce - propsy
Zgłoś
Avatar
Cyryl90 2013-05-27, 14:07
Nic dziwnego że politycy na to pozwalają. Lewica właśnie tak wygrywała od zawsze. Komuniści wygrali w Rosji dzięki poparciu szarej masy chłopów/robotników obama w usa dzięki czarnym i Latynosom. W demokracji ciapaci/pedały też mają prawo głosu więc żaden polityk nie odważy się im zaszkodzić, najpierw nacjonaliści muszą skutecznie zmniejszyć ich liczebność aby nie stanowili siły wyborczej.
Zgłoś
Avatar
mbaster 2013-05-27, 15:24
te 120 ton materiałów wybuchowych najlepsze.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-05-27, 15:44 1
Chwila, to ktoś tych protestujących zmusza do zawierania homoseksualnych związków? Że co? Aaaaaa, oni tylko chcą zabronić tym, którzy chcą taki związek zawrzeć. Wkurwia mnie prawackie wpierdalanie się obcym ludziom do łóżek i pouczanie ich z kim im wolno, a z kim nie się posuwać. Na szczęście Francuzi to mądry naród i raz wprowadzonego prawa nie cofnie. A manifestująca tłuszcza pokrzyczy, aż jej się znudzi i pójdzie zająć się swoim życiem. W końcu jest demokracja, niech każdy sobie poprotestuje, he he.
Zgłoś
Avatar
�................a 2013-05-27, 16:14
Odjebcie się od tvn ,zrobiło wam coś ?
Zgłoś
Avatar
Morthaliar 2013-05-27, 16:36
całkiem sporo białych flag tam niosą

@up
Tak, pluje tematami zastępczymi.
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-05-27, 17:24
kurwa, piszę skargę do serwisu odnośnie braku rzetelności. Wam też to proponuję. Jak dostaną 10000 listów, że są chujami, może bardziej poszanują konsumentów.
Zgłoś
Avatar
clf111 2013-05-27, 17:45 1
Widzę że niektórzy nie rozróżniają małżeństw partnerskich od homo. Wyobraźcie sobie że mieszkacie ze swoją partnerką 5 lat bez ślubu, pewnego dnia ma wypadek i trafia do szpitala. Biegniecie zapytać o jej stan, a lekarz na to: A kim Pan jest?
No kim? Obcą osobą Wasz związek w świetle prawa nie istnieje. Nie dowiecie się o jej stanie zdrowia, nie macie nic do gadania kiedy będą chcieli pobrać organy, nie mówiąc o spadkach, pogrzebach i setkach innych codziennych spraw. Także wszystkim prawicowym patriotą i katolikom wzorowym radzę pomyśleć co to to jest związek partnerski zanim zaczną strzelać z dupy w internecie obnosząc się ze swoimi wsiockimi poglądami. Szczerze mówiąc to robi się męczące jak codziennie ktoś wrzuca swoje sfrustrowane newsy o pedałach. Nie macie innych problemów w Pol-szcze?
Zgłoś
Avatar
Kapitan Zombek 2013-05-27, 19:20 1
@up Ale przecież w Polsce istnieje możliowść legalizacji związku partnerskiego kobiety i mężczyzny, a nazywa się ślub cywilny i kosztuje raptem 85zł. ;]
Zgłoś
Avatar
blokers27 2013-05-27, 20:25
Niech się lepiej Francuskie ciule za Muslim wezmą a nie gejów. Francuskie cioty tylko potrafią albo wywiesić białą flagę albo spier*alać. "Jednoczą się w Walce" przeciwko homosiom, których jest kilka procent w społeczeństwie, pracują, są wykształceni i bogaci. Ale przeciwko prawdziwemu wrogowi- Islamizacji francji jakoś kut*sy tchórzliwe nie umieją się zjednoczyć... Boże...
Zgłoś
Avatar
N................c 2013-05-27, 20:49
za filmik piwko
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie