18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
adekniejadek89 2013-05-27, 10:08 6
hahah kurwa rzetelne media
Zgłoś
Avatar
eligurf 2013-05-27, 10:25 1
Do miliona to też brakuje jeszcze prawie miliona.
Zgłoś
Avatar
Letho 2013-05-27, 10:32 1
Wiesz, eligurf tak to z tymi danymi jest jedni podają 300 000 inni 500 000 a organizatorzy protestu pisali na Twitterze "Jest nas 1,4 miliona" więc z tym nie trafisz. Ale na pewno nie było kilkaset osób
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-05-27, 10:48 16
Wczoraj widziałem na osiedlu jak małe dzieciaki się bawiły w "geja w berka". Wybierało jedno, które robiło za geja, za pozostałe goniły go i próbowały w dupę kopnąć. Kolejny uboczny efekt pedalskiej propagandy.
Zgłoś
Avatar
cerastes 2013-05-27, 11:10 71
Jeżeli chodzi o francuzów to mogę z całą pewnością potwierdzić ich niechęć do kolorowych i homoseksualistów. Byłem we Francji rok temu odwiedzając Paryż, Lyon, Tours i Marsylie... Rozmawiałem tylko z białymi rdzennymi francuzami, byli to znajomi z czasów studenckich mojego kumpla. Obracaliśmy się w ich kręgach przyjaciół oraz w kilku przypadkach rodziny, gdyż przeważnie nocowaliśmy u nich w domach. Duża część z nich uważa że multikulti zniszczy Francję. Jak zaznaczali, wcześniej gdy kolorowych nie było tak wielu, nie zwracali uwagi na problem narodowości czy rasowości. Rasizm u nich bierze się głównie z nienawiści kolorowych do białych, ich wybujałych żądań za krzywdy białego człowieka na ich rasie. Miecz jest obusieczny !!!

Podobnie jest z homoseksualistami. Widzieliście marsz przeciwko małżeństwom homo ??? Na demonstracji w Paryżu było 1,5 MLN białych francuzów, ich niechęć jest wprost proporcjonalna do lobbowania we Francji pedalstwa !!! (kto był w Paryżu to wie że tam większość to już kolorowi, a tu nagle w jednym miejscu taka ilość białych francuzów) I jak widać ustawa przeszła, nikt nie się liczy ze zdaniem społeczeństwa.



Francja musiała paść żeby ludzie zaczęli myśleć racjonalnie.. ciekawe co z resztą Europy no i Anglią ??

.....

A TVN ssie na kolanach !!!

Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-05-27, 12:20 2
Nie od dziś wiadomo, że tefałen kłamie. Na zdjęciu widać tysiące osób a te chuje traktują ludzi jak kompletnych imbecyli pisząc o kilku set osobach...
Zgłoś
Avatar
Regulus 2013-05-27, 12:31 9
TVN to gówno, a Durczok najlepiej to pokazuje.
Zgłoś
Avatar
motoguru 2013-05-27, 12:43
Raczej redaktorzyna się zdrowo jebnął - brak korekty ( gimnazjum się nie liczy ) i wychodzi kwiatek typu: kilkaset osób, zamiast kilkaset tysięcy osób.
Zgłoś
Avatar
Heze86 2013-05-27, 12:59
a może faktycznie było kilkaset osób i pilnowało ich 4(słownie czterech) oficerów ? Tak czy srak gdzieś jest błąd
Zgłoś
Avatar
tom1700 2013-05-27, 13:01 1
Poprawili na tysiące
Zgłoś
Avatar
lysypllp 2013-05-27, 13:03
No kur.. , chciałem włączyć filmik
Zgłoś
Avatar
Letho 2013-05-27, 13:04
Poprawili bo ludzie zaczęli udostępniać i kpić z nich, to co mieli zrobić uparcie twierdzić dalej swoje?
Zgłoś
Avatar
Kaosiem 2013-05-27, 13:05
Mieszkam we Francji, pełno Francuzów jest rasistami. Ale jak to oni mówią:
"Możemy nimi być, ale nie możemy o tym głośno mówić."

Btw. Dopiero, co wybrano nowego prezydenta, który był przychylnie nastawiony na imigrantów. Na ulicach wiwatowali sami ciapiaci... Jakieś pytania?
Zgłoś
Avatar
siedlik 2013-05-27, 13:06
Co im te pedalstwo przeszkadza ?
Zajeli sie by tym isalem, i wypieprzyli z europy, znaczy co oni moge zrobic ?
Biala flage pokaza i zyja dalej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie