18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
b................2 2013-11-13, 22:13
Polsko co się z tobą dzieję ze płodzisz takich idiotów ;(
Zgłoś
Avatar
Promek 2013-11-13, 22:16
Zajeliby sie lepiej pedalami.. o przepraszam homoseksualistami, pedofilia i ta cholota ze stadionow itp, a nie kurwa szukaja dziury w calym. Jak ktos jest pojebany to i bez gry bedzie. Ja pierdole.....
Zgłoś
Avatar
urielpp 2013-11-13, 22:21
No kurwa. Jak pracowałem w sklepie, gdzie można było gry kupić, to jak 8-latkowi brał GTA to zwracałem uwagę, że jest oznaczenie, że od 18-nastu lat jest, a rodzic na to :"a co tam, pogra będę miał spokój". Więc niech nie gadają pierdół, tylko za rodziców się wezmą -.-
Zgłoś
Avatar
MadDave 2013-11-13, 22:21 3
miałem kiedyś znajomego który miał właśnie taką pojebaną matkę pracującą jako pedagog czy coś w tym stylu. Gość totalnie nieprzystosowany do życia, straszna pizda i strasznie lękliwy, no i właśnie miał zakaz grania w takie gry w których jest jakaś brutalność czy coś w tym stylu - aha żeby nie było miał wtedy już 17 lat... Pamiętam z przeszłości takie sytuację jak graliśmy w coś u mojego brata no i właśnie on tam z nami siedział, jego zjebana matka dzwoniła do niego co 2 godziny sprawdzić czy nadal żyje i jak się dowiedziała że gramy w gre( już nie pamiętam co to było ale jakisz szuter ) o 22 wsiadła w samochód i z mega pyskiem jacy to jesteśmy nienormalni i pojebani odwiozła go do domu, szarpiąc gościa za rękaw jak on mógł grać w coś takiego....ogarniacie?? typa w wieku 17 lat... Smutne, z tego co słyszałem raz jego matka zrobiła awanturę opiekunce na kolonii że jej synek nie poszedł spać o umówionej godzinie. Kurwa nikomu nie polecam tak pojebanych rodziców, zauważcie że te wszystkie panie psycholog czy pedagog to na ogół zdewociałe dziwadła wiedzące o życiu tyle co wyczytały z Freudowskich mądrości.
Zgłoś
Avatar
c................t 2013-11-13, 22:51
Ja tam dziecku swemu nie dam siedzieć przed kompem całe dnie, przynajmniej dopóki nie skończy podstawówki/nie zacznie gimnazjum. Nie ze względu na brutalne gry. Ze względu na ogolny rozwój. Pozdrawia informatyk.
Zgłoś
Avatar
L................6 2013-11-13, 23:32
MrZet napisał/a:

To jest chyba logiczne, że mały dzieciak nie powinien grać w określony typ gier, tak jak nie powinien oglądać niemieckich orgii bukkake na xhamsterze...
W całej sprawie nie chodzi o to, że w wieku 16 lat zapierdoli kogoś pod blokiem, ale o to, że może wyrosnąć na społecznego kalekę nie wiedzącego, co to empatia, bo przegapi czas, w którym powinen przeczytać "O psie, który jeździł koleją" i oglądać "Looney tunes".


Pierdolisz! Ja w wieku 9 lat grałem w Duke Nuka 3D czy też Resident Evil zamiast oglądać pedalskiego bambi. Jakoś do tej pory nie zajebałem ani też nie zgwałciłem nikogo. Lepiej gówniarzowi pokazać jaki świat jest zamiast wmawiać że wszyscy będą ciągnąć mu druta za sam fakt oddychania.
Zgłoś
Avatar
anger 2013-11-13, 23:46
Kpina kurwa!

Małe dzieci księża ruchają, napierdalają się na ulicach te dzieciaki a tak to mogą się wyładować w grach nie robiąc nikomu krzywdy. Lepiej chyba dać dzieciakowi coś do grania niż pozwolić mu iść ćpać z kolegami na podwórko do chuja. Ja w gierki napierdalam od ósmego roku życia i po dziś dzień nikogo z tego powodu nie zabiłem. Aczkolwiek lubię dział HARD kurwa!
Zgłoś
Avatar
er3gi 2013-11-14, 0:10
Jak miałem 8 lat grałem w carmageddona, grę, która była zakazana w wielu krajach za swoją brutalność, potem postal w międzyczasie oczywiście gta, diablo, call of duty, wolfenstain i inne tego typu gry. Nigdy nikogo nie zajebałem maczetą i nawet nie miałem chęci zajebać. Do tej pory nigdy nie byłem karany. Gry nie wpływają na naszą agresje, one pozwalają nam ją rozładować. Ludzie którzy kradną auta w stylu GTA na RL są chorzy psychicznie, nawet jakby nie było serii GTA to zrobiliby to samo bo są jebnięci. Trzeba z takimi głupimi rzeczami walczyć za wczasu bo potem będą na nas mówić "Ludzie uzależnieni od krwawych gier wypowiadają się na temat ustawy o zakazaniu sprzedaży gier typu Strzelaniny, wojenne itp. Czekamy na jeb*ną apokalipsę z ich strony." Stop propagandzie! Mamy swoje poglądy i nikt nam nie będzie narzucać swoich. Komuna=demokracja zmieniła się nam nazwa, wszystko inne pozostało identyczne.
Zgłoś
Avatar
P................A 2013-11-14, 1:22
Zgłoś
Avatar
t................x 2013-11-14, 1:27
A kurwa pierdolenie od zawsze ta banda zjebów będzie szukać problemów. Kurwa mać pedalstwo po ulicach swobodnie chodzi a oni sie kurwa o gry martwią.

I do tego tej koleś z łechtaczka na czole, Rock czy ki chuj.
Zgłoś
Avatar
Pirat 2013-11-14, 2:14
brawo dla Pani 2:20
Zgłoś
Avatar
Murekkk 2013-11-14, 13:33
I tak gówno zmienią
Zgłoś
Avatar
Nizaryta1 2013-11-14, 17:24
Powiem tak, zabijanie i śmierć jest nieodłączną częścią życia, (Kakałowy Szatan!) robienie z ludzi i młodocianych mięczaków kiedyś źle się odbije, żadna z tych gier nie ma w sobie bezsensownego mordobicia (Kakałowy Szatan!) jest fabuła, jest technika i jest życie a takie lewackie kurwy sprawią że wyrośnie nam (Kakałowy Szatan!) pokolenie tchórzy i ciot które nie będą umiały tych imbecyli obronić przed Arabami a Arabowie nie będą się bawić w humanistyczną (Kakałowy Szatan!) tolerancję i im będzie za jedno czy ten ich nienawidził czy tamten ich wspierał, zabiją wszystkich bez różnicy bo dla niego będzie i to niewierny i to niewierny. Jedynie co złe jest w grach to to że cholernie uzależniają i zabierają zbyt dużo czasu który moglibyśmy poświęcić na ćwiczenia intelektualne lub fizyczne, (Kakałowy Szatan!) lub na robienie dzieci i pracę aby te dzieci móc utrzymać i wykształcić aby były lepsze od ciapaków. Ale nie zastraszycie mnie, jestem Kakałowy Szatan! bijcie pokłony mojej kałdziurze, jest najjaśniejsza, mości dziura, nie mam kałdziury, kakałowy bez, jestem Kakałowy Szatan!
Zgłoś