18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
TVP
zielak300 • 2017-06-11, 7:01
Mówi jak jest.

Zalecam zapłacić abonament telewizyjny - te grosze. Ten wpływ, pozwoli kurskiemu na "respand" telewizyjny i zdominowanie kapitału niemieckiego.

Zgłoś
Avatar
os79 2017-06-11, 7:22 4
za Jerzym - "ja chętnie zapłacę abonament bo lubię kanały erotyczne a takiego pierdolenia jak w TVPiS nie ma nigdzie."
Zgłoś
Avatar
zielak300 2017-06-11, 7:29 3
os79 napisał/a:

za Jerzym - "ja chętnie zapłacę abonament bo lubię kanały erotyczne a takiego pierdolenia jak w TVPiS nie ma nigdzie."



Dla lewaków, potomków niemieckich - to pierdolenie, a dla nas Polaków - prawda.
Zgłoś
Avatar
beegos 2017-06-11, 7:50 4
Również nigdy nie płaciłem, mimo że nie głosowałem za pis uważam typ za stronniczą ale mimo wszystko cieszę się że w końcu można obejrzeć chwile prawdy w wiadomosciach.
Zgłoś
Avatar
przeme13 2017-06-11, 8:17
To jest zwykłe zagranie polityczne przeciwko PO która popiera przyjmowanie imigrantów... A ty jak idiota łykasz wszysko jak młody pelikan. Tacy ludzie, bez własnego myślenia, ślepo zapatrzeni w swoich idoli nie powinni mieć głosu. Jebać Islam, PiS i PO
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2017-06-11, 8:22 1
W TVN tego tak przedstawionego nie zobaczysz, owszem mówią coś tam ale znacznie pomniejszając rangę zdarzenia.
Zgłoś
Avatar
zielak300 2017-06-11, 8:23
przeme13 napisał/a:

To jest zwykłe zagranie polityczne przeciwko PO która popiera przyjmowanie imigrantów... A ty jak idiota łykasz wszysko jak młody pelikan. Tacy ludzie, bez własnego myślenia, ślepo zapatrzeni w swoich idoli nie powinni mieć głosu. Jebać Islam, PiS i PO



Poprawie cie,

Jebać PO, Merkel, i jej Islam.
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2017-06-11, 8:31 1
Kiedyś myślałem, że islamskich terrorystów powinno się wieszać na rzemieniach ze świńskiej skóry, a ich ścierwa grzebać ze świńskimi bebechami. Dziś wiem, że żadna świnia, żaden wieprz nie zasłużył sobie własnym życiem, aby spoczywać obok muzułmanina.
Zgłoś
Avatar
M................e 2017-06-11, 9:16 1
Pytanie co się w europie spierdoliło, że kilka lat temu jeszcze wypowiadano wojnę w Libanie czy o kanał sueski a dzisiaj europejczycy są mordowani we własnych świątyniach i miastach?
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2017-06-12, 16:45
Maupajoke, polecam poszukać jakiś książek dot. historii działania wywiadu sowieckiego i finansowania pacyfistycznych i tolerancjonistycznych organizacji. Większość większych organizacji lewicowych ma albo korzenie w jakiś organizacjach finansowanych przez Sowietów jako przedłużenie czerwonego wywiadu i czynnik destabilizujący albo założyciele tych organizacji byli uczniami(albo ofiarami) różnych sowieckich agentów wpływu.
To może brzmieć jak posrana hipoteza spiskowa, ale wystarczy znać historię Operacji Trust, historię Harry'ego Dextera White'a albo wiedzieć coś o Cambridge Five i to przestaje być taką bajeczną opowieścią.
Zgłoś
Avatar
SQRW3L_ponury 2017-06-13, 13:19 1
zielak300 napisał/a:

Mówi jak jest.
Zalecam zapłacić abonament telewizyjny - te grosze. Ten wpływ, pozwoli kurskiemu na "respand" telewizyjny i zdominowanie kapitału niemieckiego.



Na serio chcesz popierać ten prostacki wylew propagandy dla naiwnych i niezorientowanych przeplatanej muzyką dla ułomów i okraszony prezesurą etycznej i moralnej glisty - mającej rzekomo kształtować sumienia ? w czym ta jego partyjna propagandówa jest lepsza skoro wciska wiecej kitów niż jakakolwiek inna tv od czasów komuny ? mercedesa też nie kupisz bo niemiecki ? nawet tego z fabryki którą z dumą i pompą otwierał Morawiecki ?
zero sensu w tym wszystkim...
Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2017-06-13, 16:02
Od 10 lat nie oglądam telewizji. Ostatnio u rodziców dorwałem się do telewizora i włączyłem TVN24- akurat był program o sytuacji polityczno-ekonomicznej w Wenezueli. Kurwa mać, takiego pierdolenia od rzeczy nie słyszałem od baaardzo dawna. W trakcie programu etyka dziennikarska rozjebała sobie łeb o linoleum, a logika po cichu powiesiła się w kiblu. Najbardziej spodobało mi sie porównanie Polski do Wenezueli i podsumowanie, że Polska jest tylko o jeden krok by być drugą Wenezuelą. No ja pierdole, wiem, że pis to jebani socjaliści, ale porównywać to do reżimu gdzie zgineło jakieś 100 osób na ulicach, nie ma jedzenia w sklepach, są nieregularne dostary prądu, a paliwo jest na kartki to jakas kpina i zwykłe pojabaństwo. Najgorsze, że są ludzie którzy w to wierzą, z zaproszonym "ekspertem" w studiu który każdą myśl kończył zwrotem "tak jak w Polsce pod rządami PISu!". Ludzie nie dajcie się zwariować i wyjrzyjcie czasem za okno.
Zgłoś
Avatar
T................h 2017-06-13, 16:39
Przecież Zielak300 to tak naprawdę Marik1234. Przecież każdy to wie i dlatego nikt na niego nie zwraca uwagi.
Zgłoś