18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Twarda głowa
~tedwaha • 2022-09-06, 19:39
Z kamerą wśród kacapów, odcinek pierwszy "Twarda głowa" czyli jak przyjąć sześć butów na łeb i się zawinąć
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2022-09-06, 21:37 3
Takie tematy to doskonała sprawa- w 10 minut można wyłapac wszystkie wszawe ruskie trolle na forum
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2022-09-06, 21:39 3
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

Takie tematy to doskonała sprawa- w 10 minut można wyłapac wszystkie wszawe ruskie trolle na forum



A ten ich ból dupy....
Istny miód na moje serce
Zgłoś
Avatar
perun14 2022-09-06, 21:43 6
djpyza napisał/a:

a ty ruski szmaciarzu pieś cię trącał a jak jesteś. polakiem to spierd.... do orków jak tam tak dobrze czego tu siedzisz pecie !!



Radzę skorzystać z pomocy specjalistów ;p
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2022-09-06, 22:35 1
programista4k napisał/a:

a Ruscy od Ukrainców czym się różnią?



Ukraina to Europa, a ruski to Azja. Wystarczy spojrzeć na putina od razu widać że skundlony z Mongołami.
Zgłoś
Avatar
djpyza 2022-09-06, 22:36 1
sajk0 napisał/a:

Radzę skorzystać z pomocy specjalistów ;p



ja ci radze zamknąć mordę bo taki kurwa głupi jesteś że tego ustawa nie przewiduję ! idz lizać sraki ruskim ! jesteś zbyt kurwa tempy jak
trzonek od Siekiery by coś zrozumieć. biegnij to matuli niech ci wytłumaczy co dane słowo oznacza. już jeden pies co ujadał był na sadystiku taki co nie rozumiał o czym mowa !
Zgłoś
Avatar
perun14 2022-09-06, 22:44 3
djpyza napisał/a:

ja ci radze zamknąć mordę bo taki kurwa głupi jesteś że tego ustawa nie przewiduję ! idz lizać sraki ruskim ! jesteś zbyt kurwa tempy jak
trzonek od Siekiery by coś zrozumieć. biegnij to matuli niech ci wytłumaczy co dane słowo oznacza. już jeden pies co ujadał był na sadystiku taki co nie rozumiał o czym mowa !



A o czym mowa panie geopolityku proszę oświeć mnie i z takim słownictwem to z kolegami spod sklepu rozmawiaj, jak kultury z domu nie wyniosłeś to przynajmniej zachowaj pozory

Zgłoś
Avatar
p0nury 2022-09-06, 22:53 1
To, że wstała i sobie poszła nie znaczy, że nic się jej nie stało. Uraz mózgu lub krwiak mogą dać objawy po kilku minutach lub godzinach.
Zgłoś
Avatar
Dżejsiczka 2022-09-06, 23:07 5
Halman napisał/a:

zaraz przylecą psy kremla i napiszą ze to ukraina...



Ty musisz każdemu upadlińcowi polerować berło migdałkami z nieskrywaną radością
Zgłoś
Avatar
kowboj 2022-09-06, 23:21
ja bym im tam dał po pistolecie i ich zamknął w jedym pokoju sami by się zutylilizowali i nie musiałyby być żadne procesy
Zgłoś
Avatar
eMCeONe 2022-09-07, 9:11
Ej w sumie rozkmina... Dostaje z buta w ryj, nawet nie piśnie.. Wsadzisz w dupę, płacze, że boli.. Baby to jednak popierdolone są xD
Zgłoś
Avatar
JackCola 2022-09-07, 11:04 1
wypad judeobanderowcy.
Zgłoś
Avatar
Ukrainski_Król 2022-09-07, 15:24 1
sajk0 napisał/a:

Ty to chyba masz jakieś skrzywienie prawda? Pod każdym filmikiem z cyrylica tak dzielnie będziesz bronił, żeby aby na pewno nikt twoich przyjaciół z ukrainy nie obraził? Napisz kurczę do zełeńskiego może jakiś medal dostaniesz.



Prosze nie obrazac pana Halmana, robi kawał dobrej roboty a na dodatek robi to w wolnym czasie i za free Nawet jesli do polski przyjedzie dodatkowe 10 lub 15 milionow Ukrainców - Hal bedzie nas bronil.

Jest wolnosc wypowiedzi i Halman moze pisac co mu sie podoba. Bardzo dobrze, ze nas broni, bo niewazne jakich krzywd doznacie od moich rodakow - to nic w porownaniu co mogliby zrobic ruscy. Jak zjedzie nas kolejne kilka/kilkanascie milionow, zalozymy partie to wtedy takich Halmanow juz nie bedziemy potrzebowac - ale do tego czasu jest on naszym rzyjacielem a o przeszlosci trzeba zapomniec (jak to powiedzial prezydent duda) Nie ma co roztrzasac sprawy Wołynia - krotka i na temat : jakby polacy nie gnebili Ukrainców - do niczego by nie doszlo, nasi przedkowie byli gnebieni i pewnego dnia nie wytrzymali, mozna powiedziec, ze sie tylko bronili.

W imieniu swoim i swoich rodaków dziekujemy takim ludziom jak Halman (oraz luziom z OMZRIK) bo dzieki nim jest mniej faszystow w polsce.
Zgłoś
Avatar
djpyza 2022-09-07, 17:23
sajk0 napisał/a:

A o czym mowa panie geopolityku proszę oświeć mnie i z takim słownictwem to z kolegami spod sklepu rozmawiaj, jak kultury z domu nie wyniosłeś to przynajmniej zachowaj pozory



zacznij używać swego pustego łba to będziesz wiedział o czym mowa. a do takiego jak ty to tylko tak zasługujesz by się do ciebie odzywać....
Zgłoś