18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Twarda głowa
~tedwaha • 2022-09-06, 19:39
Z kamerą wśród kacapów, odcinek pierwszy "Twarda głowa" czyli jak przyjąć sześć butów na łeb i się zawinąć
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-09-06, 19:47 7
zaraz przylecą psy kremla i napiszą ze to ukraina...
Zgłoś
Avatar
perun14 2022-09-06, 19:51 40
Halman napisał/a:

zaraz przylecą psy kremla i napiszą ze to ukraina...



Ty to chyba masz jakieś skrzywienie prawda? Pod każdym filmikiem z cyrylica tak dzielnie będziesz bronił, żeby aby na pewno nikt twoich przyjaciół z ukrainy nie obraził? Napisz kurczę do zełeńskiego może jakiś medal dostaniesz.

Zgłoś
Avatar
janniezbedny23 2022-09-06, 20:07 5
A jebać ich wszystkich niech się własnymi kutasami duszą.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-09-06, 20:08 4
Halman napisał/a:

zaraz przylecą psy kremla i napiszą ze to ukraina...



Tu trzeba kogoś kto zna zwierzęcy (chociaż to i tak gówno może dać, bo na ukrainie mówią też po rusku). Ten co wrzucił filmik, jak sam wiesz, bo zgłosiłeś dubla, dodał filmik z upadlińcem, pisząc, że to kacap. W sumie różnica niewielka, ale wprowadza celowo w błąd.
Zgłoś
Avatar
krolikosus 2022-09-06, 20:11
A i nadal wstala sucza blyat
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2022-09-06, 20:13
Halman napisał/a:

zaraz przylecą psy kremla i napiszą ze to ukraina...



Trudno powiedzieć, generalnie Ukraina bliżej zachodu i więcej tam kultury niż w Rosji, ale jednak przez wiele lat komunizm odcisnął w nich piętno patologii bardziej niż u nas. Myślę, że najszybciej po języku ktoś by rozpoznał, dla mnie mowa obu nacji jest zbyt podobna, specjalistą od języków nie jestem.
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2022-09-06, 20:15 6
HenrykS. napisał/a:

Tu trzeba kogoś kto zna zwierzęcy (chociaż to i tak gówno może dać, bo na ukrainie mówią po też rusku). Ten co wrzucił filmik, jak sam wiesz, bo zgłosiłeś dubla, dodał filmik z upadlińcem, pisząc, że to kacap. W sumie różnica niewielka, ale wprowadza celowo w błąd.



Dla mnie wszystkie co gadają po rusku to kacapy
Zgłoś
Avatar
Dot 2022-09-06, 20:56
ruskie, ukrainskie, kacapy, a pewnie to znow w polsce
Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2022-09-06, 20:58 2
Ale wy jesteście śmieszni. Żaden z was nie ma wpływu na politykę, a się mądrujecie. Tylko ja mam. Niebawem będzie o tym głośno.
Zgłoś
Avatar
krzysieks997 2022-09-06, 21:01
Wstała jak gdyby nigdy nic.. na te zawody co się po ryju trzaskają powinna jechać
Zgłoś
Avatar
programista4k 2022-09-06, 21:24 7
Halman napisał/a:

zaraz przylecą psy kremla i napiszą ze to ukraina...



a Ruscy od Ukrainców czym się różnią?
Zgłoś
Avatar
kokogrom 2022-09-06, 21:26 16
Halman napisał/a:

zaraz przylecą psy kremla i napiszą ze to ukraina...



A ty jesteś pies banderowców
Zgłoś
Avatar
nudzimisiexd 2022-09-06, 21:31 6
Są już kremlowskie pożyteczne debile geopolityka nie jest wasza mocną strona bo każdy wie ze co by się nie działo to należy Ukrainę wspierać bo w NAJWYŻSZYM interesie polskim jest oddalanie zagrożenia ruskich, statystka tez nie jest wasza mocna strona bo w 43 to w upa służyło 0,7% Ukraińców na ziemiach polski a dzisiaj to dostają całe 2% w wyborach w parlamencie, polski tez nie jest wasza mocna strona bo wiedza o błędach logicznych zerowa. Ogólnie nic nie jest wasza mocna strona bo jesteście tłuki bez szkoły średniej nawet
Zgłoś
Avatar
Ziebaj 2022-09-06, 21:35
Co tam Khalidov robi?
Zgłoś