18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
🔥 Włoska sprawiedliwość - teraz popularne
🔥 Spóźniony prezent - teraz popularne
Avatar
KieldW 2019-02-25, 21:19 18
Przepici, przepaleni, z nożem w plecach, a nadal nie do zajebania. Ruski Robopatol.
Zgłoś
Avatar
kret_ekg 2019-02-25, 21:23 8
jobany wrot... rozchodzi to
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2019-02-25, 21:40 20
To chyba bracia.
Zgłoś
Avatar
SSmołki 2019-02-25, 22:21 18
Lobo24 napisał/a:

To chyba bracia.



I ta dziara na klacie "Hard 2 Kill" xDD
Zgłoś
Avatar
Sawix 2019-02-25, 22:37 1
ja z poparzonym ryjem i łapami do łokci wyszedłem na fajkę na klatkę schodową w szpitalu
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2019-02-25, 22:59 6
Ja 2 dni po operacji twarzy ( chirurgia twarzowo - szczękowa w szpitalu Dzieciątka Jezus przy Lindleya) poszedłem na 2 godziny Stand - upu do Hybryd. Z jebanym venflonem w ręku. Śmiałem się, ale jak mi szwy jebły to resztę show siedziałem jak jakiś socjopata - poker face i ni huja nie drgnąłem.
Zgłoś
Avatar
ZajętyPelikan 2019-02-26, 2:14 5
Bez przesady, wydaje mi się, że dorosłych płci męskiej możemy podzielić na dzieci i mężczyzn ze względu na zachowanie po przebytym urazie. Dla przykładu niektórzy sobie wjadą w rękę fleksem, zakleją jakąś taśmą którą mają pod ręką i pracują dalej, a niektórzy uderzą się w palec i już przylatują do mnie zgłosić wypadek przy pracy.

Oczywiście mają prawo i nikt nikomu tego nie zakazuje, ale mi by było wstyd po walnięciu się młotkiem w palec z krwiaczkiem uciekać na l4.

Niestety w mojej firmie, utarło się już wrażenie, że młodzi pracownicy tylko patrzą za okazją by na l4 biec... i z moich własnych obserwacji wynika, że faktycznie tak jest.
Zgłoś
Avatar
J................o 2019-02-26, 4:07 4
ZajętyPelikan napisał/a:

Bez przesady, wydaje mi się, że dorosłych płci męskiej możemy podzielić na dzieci i mężczyzn ze względu na zachowanie po przebytym urazie. Dla przykładu niektórzy sobie wjadą w rękę fleksem, zakleją jakąś taśmą którą mają pod ręką i pracują dalej, a niektórzy uderzą się w palec i już przylatują do mnie zgłosić wypadek przy pracy.
Oczywiście mają prawo i nikt nikomu tego nie zakazuje, ale mi by było wstyd po walnięciu się młotkiem w palec z krwiaczkiem uciekać na l4.
Niestety w mojej firmie, utarło się już wrażenie, że młodzi pracownicy tylko patrzą za okazją by na l4 biec... i z moich własnych obserwacji wynika, że faktycznie tak jest.



Opowiedz nam jeszcze jakieś inne ciekawe anegdoty ze swojego życia i przemyślenia, proszę.
Zgłoś
Avatar
raffal81 2019-02-26, 7:07 1
Proszę się nie wygłupiać i położyć na plecach na łóżko
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2019-02-26, 7:12 2
Też mi wyczyn

Ja kilka lat po ślubie nadal bez pytania mogę iść do żabki
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2019-02-26, 11:39 10
ZajętyPelikan napisał/a:

Bez przesady, wydaje mi się, że dorosłych płci męskiej możemy podzielić na dzieci i mężczyzn ze względu na zachowanie po przebytym urazie. Dla przykładu niektórzy sobie wjadą w rękę fleksem, zakleją jakąś taśmą którą mają pod ręką i pracują dalej, a niektórzy uderzą się w palec i już przylatują do mnie zgłosić wypadek przy pracy.
Oczywiście mają prawo i nikt nikomu tego nie zakazuje, ale mi by było wstyd po walnięciu się młotkiem w palec z krwiaczkiem uciekać na l4.
Niestety w mojej firmie, utarło się już wrażenie, że młodzi pracownicy tylko patrzą za okazją by na l4 biec... i z moich własnych obserwacji wynika, że faktycznie tak jest.


Owszem, jest mnóstwo "dorosłych dzieci", które wstydzą się lekarza i przychodzą dopiero jak pojawiają się komplikacje, przez co leczenie trwa kilka razy dłużej (a czasem jest już niewykonalne), kosztuje kilka razy więcej i powoduje kilkakrotnie większe szkody.
Zgłoś
Avatar
Madafakerski 2019-02-26, 12:27 3
Dlatego żeby ruskiego zajebać, to tylko strzałem w łeb 2x dla pewności.
Zgłoś
Avatar
ZajętyPelikan 2019-02-26, 13:50 2
Justynka99 napisał/a:

Owszem, jest mnóstwo "dorosłych dzieci", które wstydzą się lekarza i przychodzą dopiero jak pojawiają się komplikacje, przez co leczenie trwa kilka razy dłużej (a czasem jest już niewykonalne), kosztuje kilka razy więcej i powoduje kilkakrotnie większe szkody.



Nabicie sobie krwiaka nie jest obrażeniem wymagającym konsultacji lekarskiej. Ale jako że nigdy czegoś takiego nie miałaś to skąd masz wiedzieć, że krew się sama wchłonie.

Natomiast urazy typu głębokie rozcięcia oczywiście trzeba zszyć, by zminimalizować wielkość blizny.

Zazwyczaj te dorosłe dzieci nie chodzące do lekarza zajmują wyższe stanowiska i wiedzą, że muszą być w pracy niezależnie od gorączki czy innych pierdół. Może kiedyś będziesz na stanowisku związanym z dużą odpowiedzialnością to dowiesz się jak wyglądają realia.
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2019-02-26, 16:31
ZajętyPelikan napisał/a:

Nabicie sobie krwiaka nie jest obrażeniem wymagającym konsultacji lekarskiej. Ale jako że nigdy czegoś takiego nie miałaś to skąd masz wiedzieć, że krew się sama wchłonie.
Natomiast urazy typu głębokie rozcięcia oczywiście trzeba zszyć, by zminimalizować wielkość blizny.


W tym konkretnym przypadku tak, ale opisałeś też inne. Zresztą od uderzenia młotkiem mogło powstać również pęknięcie kości, co już może spowodować komplikacje.
ZajętyPelikan napisał/a:

Zazwyczaj te dorosłe dzieci nie chodzące do lekarza zajmują wyższe stanowiska i wiedzą, że muszą być w pracy niezależnie od gorączki czy innych pierdół. Może kiedyś będziesz na stanowisku związanym z dużą odpowiedzialnością to dowiesz się jak wyglądają realia.



Opierasz to na jakichś statystykach, czy tylko własnym przekonaniu? Z moich obserwacji wynika, że zwykle ci unikający L4 to Sebki z produkcji, dla których lekarz to utrata wizerunku macho. A dyrektorzy normalnie chodzą do lekarzy - chociaż starają się wykonywać obowiązki np. mailowo i telefonicznie, jak nie ma innej opcji, albo mimo wszystko przyjść do pracy, jak to nie jest nic poważnego.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie