18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Hrabia Drapula 2017-12-20, 23:28
przecież to worek na spermę
Zgłoś
Avatar
Tryper 2017-12-21, 7:04 1
100Burned napisał/a:

Zaradne kurwy w czasie okresu wkładają sobie bardzo głęboko tamponisko. Nie tampon tylko kurwa tamponisko. Ma to zatrzymywać krwawienie i umożliwiać dalsze kurwienie.

Dziwka mądra być nie może a do tego często nie wie który dziś dzień bo taka jest naćpana (a jak dinduska to tym bardziej), dlatego może o tym blokerze krwi zapomnieć. Wówczas z cipy jebie jak z trumny.

Kolega mi mówił jak coś, dlatego wiem.



Dawno nie czytałem czegoś lepszego
PS co to jest dinduska?
Zgłoś
Avatar
StachuStach121 2017-12-21, 8:16
ręka nigdy nie śmierdzi tyle ELO.
Zgłoś
Avatar
Outseider 2017-12-21, 9:17 1
Pierdolenie,starzy wam opowiadali jak to było pierwszy raz z mamą
Zgłoś
Avatar
MadDave 2017-12-21, 11:06 1
Wczoraj dziewczyna sprzedała mi historię od swojej ginekolog. Otóż owa pani doktor miała pacjentkę która uznała że zamiast zmieniać tampon w trakcie okresu to dopychała kolejny i tak przez cały czas krwawienia. Zgłosiła się z boleściami jakimiś dziwnymi. Otóż tutaj warto dodać że kobiecina nie dość że ok 45lat to zaniedbana i nieco niedomyta- więc to już samo w sobie jest nieco odpychające.
Ponoć Ginekolog puściła pawia przez okno zaraz po wyciągnięciu tego co tam zalegało w tej babie. Smród można sobie tylko wyobrazić.
Mało co mnie tak obrzydza jak taka akcja.
Także wszelcy koniobijcy których spełnieniem snów jest bycie ginekologiem bo można sobie pooglądać cipki - weźcie się poważnie zastanówcie ile razy będziecie oglądać ładne vaginki a ile takie rozjebane śmierdzące coś.
Zgłoś
Avatar
Hybreos 2017-12-21, 17:19
100Burned napisał/a:

Zaradne kurwy w czasie okresu wkładają sobie bardzo głęboko tamponisko. Nie tampon tylko kurwa tamponisko. Ma to zatrzymywać krwawienie i umożliwiać dalsze kurwienie.

Dziwka mądra być nie może a do tego często nie wie który dziś dzień bo taka jest naćpana (a jak dinduska to tym bardziej), dlatego może o tym blokerze krwi zapomnieć. Wówczas z cipy jebie jak z trumny.

Kolega mi mówił jak coś, dlatego wiem.



Kolega był u wenerologa ?
Zgłoś
Avatar
bania88 2017-12-21, 20:31 1
chujec napisał/a:


PS co to jest dinduska?



Samica z gatunku Dindu Noffin potocznie nazywany Dindu lub Dindus. Wywodzi się z terenów afryki, ale bardzo szybko - głównie za sprawą kolonizacji - rozprzestrzenił się na większość kontynentów.
Zgłoś
Avatar
KiKiZ 2017-12-21, 23:17
@up hahahaha DINDU NOFFIN najlepsze
Zgłoś