18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
Avatar
35i 2020-08-07, 6:41 4
Trzęsidupek pospolity.
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2020-08-07, 6:41 9
A gdzie całość, szykowała się dobra zabawa.
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2020-08-07, 7:09 6
Dildo się włączyło. W nie najlepszym momencie...
Zgłoś
Avatar
Użytkownik420 2020-08-07, 9:06 4
Mam nadzieję, że Was kiedyś też ktoś tak dojedzie i przypomnicie sobie ziomka z drżącymi mięśniami jak będziecie osrani po pachy. Pizdeusze jesteście i kozaki przez internet. Teraz sobie poszczekajcie na mnie a jak już wam wyjdą pierwsze włosy na jajach to wrócimy do merytorycznej dyskusji
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-08-07, 9:47 48
Użytkownik420 napisał/a:

Mam nadzieję, że Was kiedyś też ktoś tak dojedzie i przypomnicie sobie ziomka z drżącymi mięśniami jak będziecie osrani po pachy. Pizdeusze jesteście i kozaki przez internet. Teraz sobie poszczekajcie na mnie a jak już wam wyjdą pierwsze włosy na jajach to wrócimy do merytorycznej dyskusji



Zluzuj półdupki, to może przestaną ci się telepać. Jak się ktoś obraca w takim towarzystwie handlarzy prochami, to jest JEGO wina, że mu wypłacają baty. Tak w zasadzie to mam w głębokim poważaniu zarówno tego na filmie, jak takich pacanów jak ty.
Zgłoś
Avatar
filip_gosc 2020-08-07, 10:23 17
Użytkownik420 napisał/a:

Mam nadzieję, że Was kiedyś też ktoś tak dojedzie i przypomnicie sobie ziomka z drżącymi mięśniami jak będziecie osrani po pachy. Pizdeusze jesteście i kozaki przez internet. Teraz sobie poszczekajcie na mnie a jak już wam wyjdą pierwsze włosy na jajach to wrócimy do merytorycznej dyskusji



Patrząc na Twoją wypowiedź myślę, że nie masz bladego pojęcia co to merytoryczna dyskusja

Zgłoś
Avatar
Samael616 2020-08-07, 10:32 1
Zbroja obsrana, a pewnie najgłośniej krzyczy „jebać policję”
Zgłoś
Avatar
Mateusz9102 2020-08-07, 10:54 4
Magnezu i potasu nie ma
Zgłoś
Avatar
DarioLee 2020-08-07, 17:57
Juzwa napisał/a:

Zluzuj półdupki, to może przestaną ci się telepać. Jak się ktoś obraca w takim towarzystwie handlarzy prochami, to jest JEGO wina, że mu wypłacają baty. Tak w zasadzie to mam w głębokim poważaniu zarówno tego na filmie, jak takich pacanów jak ty.



az mi się skojarzył ten ziomek 420 z Miles87 taki sam zjebany dzban
Zgłoś
Avatar
Essent 2020-08-07, 19:18 1
Użytkownik420 napisał/a:

Mam nadzieję, że Was kiedyś też ktoś tak dojedzie i przypomnicie sobie ziomka z drżącymi mięśniami jak będziecie osrani po pachy. Pizdeusze jesteście i kozaki przez internet. Teraz sobie poszczekajcie na mnie a jak już wam wyjdą pierwsze włosy na jajach to wrócimy do merytorycznej dyskusji



Skoro się prosisz to masz.
Szczekam na ciebie hau hau kurwa .
Czy ty wiesz co napisałeś ? Stajesz w obronie złodzieja,pedofila,itp. Nie potrzebne skreślić.
Weź ić stont
Zgłoś
Avatar
dann999 2020-08-07, 20:00
Przecież on kurwa ani bata nie dostał na tym pseudo filmiku. To jest kurwa Sadol???
Zgłoś
Avatar
pankruk 2020-08-07, 20:56 4
Użytkownik420 napisał/a:

Mam nadzieję, że Was kiedyś też ktoś tak dojedzie i przypomnicie sobie ziomka z drżącymi mięśniami jak będziecie osrani po pachy. Pizdeusze jesteście i kozaki przez internet. Teraz sobie poszczekajcie na mnie a jak już wam wyjdą pierwsze włosy na jajach to wrócimy do merytorycznej dyskusji



Wyjedź czasem ze swojego Piździchowa to może kiedyś do Ciebie dotrze, że istnieje inne życie i otoczenie niż gangsterzenie, przemoc i inne gówno, które było może na czasie w latach 90-tych i tylko chwilowo teraz odżyło przez gloryfikowanie świętej pamięci gangsterów z mercedesów na blachach WPR i WWL.
Zgłoś