18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Dawaj Karolek - popularne w ostatnich 24h
Avatar
t................0 2022-07-25, 0:49 10
Pierdolony przemocowy śmieć. Do utylizacji.
Zgłoś
Avatar
Hetman_Wielki 2022-07-25, 0:53 30
mwaski napisał/a:

Pierdolony przemocowy śmieć. Do utylizacji.



mozliwe, ale szybciej bym utylizowal suki ktore na to pozwalaja, pozniej takie parki sie mnoza i rodza patologie

najlepsze jest to ze suki lataja za takimi dawcami cudownych genow a to ze w ryj sie dostanie, no zasluzylam
ale pozniej jak on mnie wypierdoli to mam org... na godziny haha
Zgłoś
Avatar
gixi 2022-07-25, 3:26 3
mwaski napisał/a:

pie**olony przemocowy śmieć. Do utylizacji.



Hetman_Wielki napisał/a:

mozliwe, ale szybciej bym utylizowal suki ktore na to pozwalaja



oboje do utylizacji i im podobni. będzie cisza, spokój, a przynajmniej w nocy będzie można usłyszeć zew miłości i orgazmów a nie patologii, której nie może stanąć bez kosy do podtrzymania atmosfery...
Zgłoś
Avatar
35i 2022-07-25, 3:51 10
Łobuz kocha najbardziej. Pewnie jeszcze jego podobizna jest na plakacie, na słupie.
Zgłoś
Avatar
Z................w 2022-07-25, 6:19 1
To są dwa chłopy
Zgłoś
Avatar
krolikosus 2022-07-25, 7:24
Czytajac opis. . Myslalem ze ją podpali
Zgłoś
Avatar
okotdi 2022-07-25, 8:17 4
Taa.
Oboje do utylizacji...
Tylko kto to zrobi?
Geny "bad boyow" sie mnoza, przez takie niegrzeczne dziewczynki, a inteligencja dostaje gendernonfluidchujwieco do ruchania.
I jak ma na tym swiecie byc normalnie?!
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2022-07-25, 8:17 2
Zaraz będzie lodzik na zgodę i za rączkę po mieście. Znam takie przypadki
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2022-07-25, 9:10 4
One tak lubią, Kiedyś jedna koleżanka poprosiła mnie o pomoc, bo ją lał jej typ. Klientka ładna, fajna, młoda, myślę - czemu nie. Pomogłem raz, drugi, trzeci, a ona po paru godzinach wracała do niego i robiła mu gałe na zgodę. Kolejny raz nie pomogłem. Powiedziałem że mam to w dupie i sama jest sobie winna. Obraziła sie i więcej jej nie widziałem.
Zgłoś
Avatar
Kutasiarz 2022-07-25, 9:21 5
kapelan_szturmowy napisał/a:

One tak lubią, Kiedyś jedna koleżanka poprosiła mnie o pomoc, bo ją lał jej typ. Klientka ładna, fajna, młoda, myślę - czemu nie. Pomogłem raz, drugi, trzeci, a ona po paru godzinach wracała do niego i robiła mu gałe na zgodę. Kolejny raz nie pomogłem. Powiedziałem że mam to w dupie i sama jest sobie winna. Obraziła sie i więcej jej nie widziałem.


Jaka to smutna historia...zgarnął loda na którego być może po cichu liczyłeś.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2022-07-25, 9:40 2
Nie oburzajcie się zanadto. Jeszcze 50 lat temu lanie baby to była norma.

Zgłoś
Avatar
miedzianek 2022-07-25, 11:10 1
jeszcze brakowalo, zeby loda mu na przeprosiny zrobila
Zgłoś
Avatar
Olashenco 2022-07-25, 12:37 2
Zazwyczaj baba doprowadza do takiego stanu chłopa, swoim nieskończonym pierdoleniem nad uchem doprowadza do szału.
Tortury werbalne
Ja tam nigdy kobiety nie uderzyłem i nie uderzę, ale czasami rozumiem niektórych
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2022-07-25, 14:10
okotdi napisał/a:

Taa.
Oboje do utylizacji...
Tylko kto to zrobi?
Geny "bad boyow" sie mnoza, przez takie niegrzeczne dziewczynki, a inteligencja dostaje gendernonfluidchujwieco do ruchania.
I jak ma na tym swiecie byc normalnie?!



hah, coś widzę, że i na Sadolu się incele mnożą
Zgłoś