18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
kares 2012-11-19, 22:47
JedzMojLagier napisał/a:

nie wierze ze komentarz na tak niskim poziomie jest jako najwyzej oceniany, czas umierac



Dokładnie. Robi się z tego polska komedia. Wystarczy "kurwa" albo inne "gówno" i musi być śmieszne, a jak ciebie to nie śmieszy to się nie znasz na żartach. Ale widocznie taki gówniany humor króluje teraz na przerwach. Ręce opadają.
Zgłoś
Avatar
E................t 2012-11-20, 0:48
bubr32 gowno to ty masz zamiast mozgu
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2012-11-20, 11:37
Po chuj wsadził palce w opakowanie po batonie ?
Zgłoś
Avatar
b................� 2012-11-20, 11:47
kares, EudezetReprezent, JedzMojLagier, Chłopaki jak patrzę na wasze ostatnie posty w waszych profilach to wyczuwam tu hipokryzję w dodatku jako iż jesteście zerami (a przynajmniej tak was postrzegam) mam totalnie w dupie wasze zdanie na ten temat - a po braku piw pod waszymi postami twierdzę iż nie tylko ja
Zgłoś
Avatar
kares 2012-11-20, 12:02
up
po powyższym poście wnioskuje, że jednak nie masz tego w dupie. Ja miałem szczęśliwe dzieciństwo i nie szukam na siłę akceptacji szczególnie w postaci piw na tym forum.
Zgłoś
Avatar
b................� 2012-11-20, 13:29
@up
to może nie szukaj niczego na tym forum skoro rażą cię rasistyczne komentarze jak głupie by nie były. To jest Sadistic i jak widać nie bardzo na niego pasujesz.

PS. Zgadłeś, szukam przyjaciół w internecie i akceptacji...

...ja pierdolę, idź w chuj!
Zgłoś
Avatar
kares 2012-11-20, 19:58
@up
nie rażą mnie rasistowskie komentarze ale głupie i prostackie owszem. I zasadą każdego forum jest możliwość odpowiadania na nie (na te mniej głupie zresztą też). Jeżeli tobie to nie pasuje to sam idź w chuj.
I na tym kończę tę żenującą dyskusję.
Zgłoś