18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Wszyscy sluchacze Peji tak wlasnie was widze i jak tu sie nie kierowac stereotypami . Typowy dres moze wy macie rowniez jakies ciekawe filmiki ? ^^ Zapraszam do rozmowy o "Ortalionowych Rycerzach" !



[ Komentarz dodany przez: yarzapp: 2010-05-16, 04:54 ]
na przyszłość nie rób takiego syfu w tagach, bo nie chce mi się po wszystkich poprawiać
Zgłoś
Avatar
Clematis 2010-05-13, 23:30
.....jak sie ucieszył z własnego żartu
Zgłoś
Avatar
kys88 2010-05-13, 23:51 6
Inteligencja az bije z jego twarzy ,no kwiat młodzieży Polskiej.
Zgłoś
Avatar
m................8 2010-05-14, 0:53
nie śmiejcie się z niego, jemu jeszcze życie dop****oli
Zgłoś
Avatar
A................g 2010-05-14, 0:58
@up
czas najwyższy.
Zgłoś
Avatar
faba 2010-05-14, 2:21 1
akurat Peja nie jest tu dobrym przykładem, tak wiem odezwał się we mnie poznaniak!
Piwa ni ma!
Zgłoś
Avatar
Walassss 2010-05-14, 2:31 6
A jak ktoś po prostu lubi Hip Hop to znaczy że jest dresem czy coś?
Chodzi do szkoły, pracuje dorywczo, lubi zapalić, wypić, kocha płeć piękną mam wymieniać dalej?
To jest straszne jak wy potraficie wszystkich do jednego wora wpierdolić
Zgłoś
Avatar
KamykHC 2010-05-14, 6:50 1
Dresiarz to stan umysłu, a nie ciuchy. Sam noszę często dresy, bo po prostu są kurwa wygodne! Poza tym nie widzę żeby ten gościu miał na sobie "najore" albo "adasia". Choć z tym łańcuszkiem od komunii to gruba przesada.
Zgłoś
Avatar
B................g 2010-05-14, 9:21
Walassss napisał/a:

A jak ktoś po prostu lubi Hip Hop to znaczy że jest dresem czy coś?



Bycie dresem to nie upodobanie muzyczne czy ubiór (znam takich co normalnie ubrani a mentalnie dresi) , to styl życia , mentalność.
Nie wrzucamy wszystkich do jednego wora, ale gdy siedzi człowiek ubrany w dres i łancuch oraz nie grzeszy elokowencją - rzucając non stop kurwa, margines błędu przy klasyfikacji jest niemalże zerowy.
Zgłoś
Avatar
C'est Ca 2010-05-14, 10:54
@up
Albo ja mam cos ze wzroekim albo nie wiem. Czy widzisz, ze on jest ubrany w dres ? ... Dresy ( jako ubior a nie jako ludzie ) sa wygodne.
Zgłoś
Avatar
B................g 2010-05-14, 13:17
C'est Ca napisał/a:

@up
Albo ja mam cos ze wzroekim albo nie wiem



No może masz

Nie chce mi się zmieńmy temat na łańcuch.
Zgłoś
Avatar
wacha44 2010-05-14, 15:18
Dokladnie , tu chodzi o stan umyslu, "dresow" znajdziesz wszedzie i niekoniecznie w sportowych ubraniach.Wiadomo ludzi tak ubranych odrazu nie krytykuje ale sam fakt ze 90% ubranych w dresy to tacy wlasnie ludzie jak koles na filmiku .
Zgłoś
Avatar
kicaj157 2010-05-14, 21:52
Ale inteligencja w chuj...
Włodi jest pedałem hahahaha,z 10 kurw, coś o matcejebcy i oczywiście pozdro no i to jest cała kurwa jego wypowiedź...
Ale wiecie nie szerzcie stereotypów ja znam pary dresów którzy nie są może magistrami ale mają te technikum i jakoś żyją.
To samo dotyczy się skinów. Sam jestem jednym z nich no i wiadomo są tacy pierdoleni jednostrzałowcy, nazi skini i inni którzy robią nam złą opinie ale nie wszyscy
Zgłoś
Avatar
faba 2010-05-15, 6:47 2
a ja znam pajaców w garniturach, w wyjebanych zegarkach i jeszcze bardziej dojebanych furach, a mają problem z podzieleniem 5/2! bo jedyne co robią to dzielą to działki koksu i to jeszcze chujowo! A wracając do Pei to chciałbym być takim "dresem" jak on, który w życiu niczego nie dostał, matki- brak, ojca teoretycznie0- brak a facet daje sobie radę znakomicie, a to że ćpał to że miał problem z % to jest jedynie dowód na to że chłopak nie miał łatwo, ale co, nie pije, nie ćpa! Robi to co kocha i jeszcze żyje z tego, a chyba nie ma nic lepszego, sam bym sobie tego zyczył! Ale widocznie jestem jeszcze głupszy od głupiego dresa skoro nie potrafię robić forsy z mojej pasji, mojego hobby! ! A to że ma nie wyjściową mordę to ma, ale dajcie mi swoje BUZIE ubiorę je w PS-ie w dres- a na bank Rysiu z klany przy was to będzie BELMONDO*
Kończę bo noc była długa trza iść spać, Dziękuje dobranoc
Zgłoś
Avatar
Poziom 2010-05-15, 12:07
faba napisał/a:

a to że ćpał to że miał problem z % to jest jedynie dowód na to że chłopak nie miał łatwo


ćpał bo nie miał łatwo czy nie miał łatwo bo ćpał? W sumie jeden kij, i tak glupoty piszesz.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie