18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Obama? 2010-05-18, 23:22
A ty zlodziejaszku! xDD
Rozwalil mnie ten filmik ;p
Zgłoś
Avatar
Shadow 2010-05-18, 23:37 3
Facet prawdopodobnie stanął przed jej domem (0:51), co strasznie oburzyło staruszkę.

Napaść, groźby karalne, werbalne naruszenie godności osobistej, pełna podstawa do pozwu sądowego. Mógł po Policję zadzwonić, babcie w kajdanki i w trasę po wsi z łbem za oknem.... a jakby się stawiała to paralizatorem po zadzie.

Trzeba wytępić to moherowe plemię bo żyć normalnie nie dają. Jeszcze trochę i zaczną urządzać krucjaty z ojczulkiem kasą na czele.... będziemy świadkami powrotu do palenia na stosie z powodów znanych wyłącznie takim babciom.
Zgłoś
Avatar
belladonnaa 2010-05-18, 23:38
przez caly filmik mialam nadzieje ze przystrzasnie jej ten siwy leb albo chociaz sprochniale lapska.
Zgłoś
Avatar
Arysto 2010-05-19, 0:07 3
I takie coś pójdzie na wybory i będzie decydować o przyszłości tego kraju...
Zgłoś
Avatar
Cimek 2010-05-19, 0:26
SzaMoon napisał/a:

I takie coś pójdzie na wybory i będzie decydować o przyszłości tego kraju...



Nooo ba! a coś Ty myślal ile na wybory idzie młodych bądź ludzi "ponad" młodych ,same stare próchna idą ,a później się dziwić że mamy takiego leppera' komorowskiego jako prezydenta
Zgłoś
Avatar
zonk 2010-05-19, 0:58 1
Cimek napisał/a:



Nooo ba! a coś Ty myślal ile na wybory idzie młodych bądź ludzi "ponad" młodych ,same stare próchna idą ,a później się dziwić że mamy takiego leppera' komorowskiego jako prezydenta


lepper to palant rzeczywiście
ale już wolę chodźby komorowskiego niż pisiora kaczyńskiego.
Zgłoś
Avatar
dupaCyckDupa 2010-05-19, 1:03
alfabetą jesteś i stać nie możesz , w czym problem ? ksiądz zginął więc zakaz postoju , naturalne!
Zgłoś
Avatar
Wiśniowy 2010-05-19, 1:51 1
Obie strony są popierdolone. Amen! Niech giną!! Zdrowie !
Zgłoś
Avatar
plaplasmash 2010-05-19, 3:37
Shadow napisał/a:

Jeszcze trochę i zaczną urządzać krucjaty z ojczulkiem kasą na czele.... będziemy świadkami powrotu do palenia na stosie



Tjaa... Armia babć przekłuwająca mieczami ciała innowierców i paląca na stosie wszystkich nierydzykowych. Weź ty chłopie rozbieg i konkretnie przypiernicz łbem o mur (fotki na sadistic.pl mile widziane), bo w chwili obecnej reprezentujesz poziom ekstremy jeszcze bardziej debilnej niż mohery.

A co do kolesia, to po prostu źle stanął.
Zgłoś
Avatar
T................. 2010-05-19, 7:23
noo nieee "idź pani do domu bo deszcz pada" hahahaah XD
Zgłoś
Avatar
hessboll2 2010-05-19, 7:37
Mogł jej reke przyciac szyba delikatnie ciekawe czy by sie sadziła nadal:D
Zgłoś
Avatar
Arystokrata 2010-05-19, 8:27
Ja pierdole...
Albo mi się wydaje, albo to babka kumpla...
Zgłoś
Avatar
Flo 2010-05-19, 8:37
"źle stanął"
i jeszcze mogła znów cytując zakrzyknąć "kuuultury kurrwa"
Zgłoś
Avatar
tomasi21 2010-05-19, 8:49
stara szmata tak samo bym ja zbluzgal .. na kre lodowa i kurwa ww moze ja wypchnac bo i tak juz zyje w matrixie sama nie wie o co chodzi stary pojebaniec
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2010-05-19, 9:19
za jakie grzechy pojebane stare baby Xd ludzie . Powiem tak ja w bloku mam takich chyba ze 20 ... i niech się zbiorą na ławce przed blokiem w lato potrafią siedzieć od rana do wieczora i napierdalają
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie